setové bonusy-build (základ)

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče
setové bonusy-build (základ)

Příspěvek od Cartman » 08.06.2014, 08:17 hod.

Sevas ; )-

Tak sem si z nudy vyexpil wizze, ihned po dingnutí 70 sem si dával t1, prima, ale...

Poprosil bych nějakou hodnou, dobrou duši, jestli by tu mohla vypsat stručně sety - výhody které plynou ze setu a jaký build se s ním hraje.

Moc by mi to pomohlo a myslím že né jen mě.
Něco vyloženě stručnýho, žádný hybrid kombinace, ze začátku mi stačí rozumět, co k čemu vlastně tak nějak patří. Třeba Tal Rasha mi příjde zvláštní a off handy a tak vůbec, mít na všem všechny elementy, vim že se to dá s tím novým talentem asi nějak využívat (Elemental Exposure) ale touto cestou bych se vydávat nechtěl, nejspíš bych chtěl hrát čistě arcáne, něco sem tu prostudoval, i spelly a pasivky, ale včera sem vyexpil, tak z toho moudrý nejsem. Nechci vyhodit biliony shardu za blbosti, tak bych rád nějakou představu, co mám skládat a utrácet za to ;D

Pro představu, co bych chtěl asi hrát za build, tak dole mám profil. LEJZRRR a černou díru ;D + archon.

Děkuji.

Uživatelský avatar
kaindra
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaindra#2514

Re: setové bonusy-build (základ)

Příspěvek od kaindra » 25.06.2014, 13:11 hod.

Sety jsou vyhodné a hraje se s nima dobře :D
GR SOLO ALL CHARS 80+ DONE
GR SOLO ALL CHARS 85+ IN PROGRESSION
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaindra-2514/career

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: setové bonusy-build (základ)

Příspěvek od Stanley » 25.06.2014, 14:25 hod.

Firebird set mají od patche 2.1 předělat, na Tal Rashe stavět build bych asi taky nechtěl, takže ti zbývá Vyr´s set a jet Archona.

Nebo postavit build na základě "obyčejné" lege jako Wand of Woh, Ball of Hate, Mirrorball, Slorak´s Madness apod.

Odpovědět

Zpět na „Wizard“