Arcane wizzard

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413
Re: Arcane wizzard

Příspěvek od Mlok » 30.05.2014, 07:28 hod.

hit.man píše: Díky za rady. Captain set mám, kalhoty a pásek. Zhodil jsem ho, kvůli tomu že na fire rukavicíh mám 7% CDR a ten set mi dává 10%. Toje 3% rozdíl který vůbec nemůžu poznat?
O Aughild setu vím, farmím suroviny jak o závod, ale měl jsem smůlu na craft asi 6 wirstů a nic použitelnýho.

Jinak dík za typy zkusím se vydat cestou co mi píšeš. U brnění jsem reloloval na 3 sokety takže už nic nezměním, kalhoty mám blbé to vím, ale lepší zatím nepadly a ty boty zkusím tu vitalitu. Hraji T4 s problémama, požád chcípám. Jinak na DMG to dávám.
Kalhoty budou celkem slušné po rerollu na vit.

3% CDR je už rozdíl opravdu minimální. Při cílovém stavu někde kolem 67% CDR je to cca 1s rozdílu čekání na Archona. Tady ale nejde o 3%. Na rukavicích rozhodně CDR má zůstat a nejlépe 8%. Tedy bude to čistě +10% CDR za Captaina.
A jak už jsem psal. Captain není jen o těch +10% CDR, ale i o těch 10% RCR díky kterým už musíš vyjít slušně s arcane power i bez signature spellu (tedy bez magic missile). A to přidá pak dost slušně dmg, když nahradíš magic missile za sparkflinta.
Kromě těch 10% RCR za Captaina je ale potřeba mít i dostatečně krátkou dobu čekání na Archona a k tomu paragon body v RCR. Pak to funguje tak, že AP ti mimo Archon postupně ubývá. Ubývá ale dostatečně pomalu na to, abys ve chvíli než AP dojde už měl znovu připraveného Archona a po skončení Archona máš zase AP doplněno.
S Arcane torrentem to vychází lépe než s disintagrate, protože stojí o 2AP/s méně. Já aktuálně bez Vyr setu (čekání na Archon 19,5s; s Vyr setem to bude 13s) na disintagrate kromě uvedeného (Captain, RCR z paragonu - tam ale nemám ještě celých 10%, to bude až na 400 paragonu) mám ještě 8% RCR na Borns ramenou + 4 APOC na offhandu. Takhle vyjdu s AP slušně i po 19,5s. Až zkrátím čekání na Archona, tak budu moct něco z toho vyhodit (jako první půjde těch 4 APOC, abych mohl nahodit připravený triumvirate, který mi přidá 10% arcane dmg).
V tomhle je výhoda Arcane torrentu a je možná o trošku lepší na doplnění Archonu než disintegrate. Mě ale Arcane torrent vůbec nebaví, takže určitě zůstanu i disint.

U Aughilds budeš potřebovat větší množství esencí, na to co už nosím jsem spotřeboval asi 30. Dalších 30 jsem pak ještě měl a točím znovu helmu, abych si připravil jednu s vit. místo resist. (už se jedna povedla, ale protože ještě asi 15 esencí mám a občas padne nějaká nová, tak točím dále jestli nepadne ještě lepší roll).
Horší je to u Born's setu, tam se esence farmí hůře. Tam už žádné nemám i když jsem měl ne tak málo nafarmeno. Parádní meč se ale už povedl, takže pohoda. Včera se mi u něj povedlo ještě zvednout dmg na 2248 (už to ale byl reroll za 8,2mil goldů a už jsem bez peněz), což už je super. Jen škoda, že to je poison dmg. Kdybych někdy zkoušel to kombinovat s Tal setem, tak bych potřeboval tam mít cold nebo light dmg. Bohužel ani předchozí dva mírně horší rolly dmg nebyly lepší typ (jeden jen samotná dmg a jeden arcane, ani jedno by nic neřešilo), takže jsem se aspoň nemusel rozhodovat, jestli ten nejvyšší roll tam nechat a bylo jasné, že nechat.

Nejhorší na farmu je pak Captain, ale ten je aspoň u věcí, kde se nejsnáze povede slušný roll, takže stačí méně kusů. Tam už mám připravené i použitelné boty, takže můžu případně vyměnit jak boty, tak kalhoty dle toho co bych sehnal z Vyr setu (kalhoty bych ale chtěl raději nechat, ty mají roll opravdu perfektní, takže u Kadaly pojedu cíleně u Vyr setu boty).

Ohledně CDR bys měl mít opravdu rozumné maximum a obětovat jen tam kde to přinese opravdu hodně (tedy především amulet a případně SoJ, když se nepovede ideální drop pro 8% CDR).
Jinak by CDR měla být úplně všude, kde je to možné včetně obou setů s 10% CDR.
Jediná další varianta, kdy má smysl obětovat nějakou CDR je když to nahradí výrazně více dmg jinde. To je např. kombinace s Tal. setem. To ale vyžaduje mít perfektní Tal. amulet.

hit.man
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od hit.man » 30.05.2014, 21:38 hod.

U Aughilds jsem projel cca 20 surovin a nic použitelnýho. Přijde mi pěkně težký si vybavit wizzarda tak, abych dával v poho t6. Kámoš hraje za witch doktora týden a použil věci z witzzarda doplnil to co mu padlo a dává už T5 sám. Je to pěkně nespravedlivý vůči wizzovi. No co už vydal jsem se hrát za wiizarda tak budu pokračovat dál a budu doufat, že blizzard ho nějak vylepší aby to nebylo tak těžký za něj hrát.

Když mi padnou vyrs rukavice a budou mít AS, inteligenci, CHD, CCD, můžu přerolovat v klidu AS na CDR?

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od babacho » 31.05.2014, 11:15 hod.

Hele Mloku ty tam mas na botach reroll na gold a health pickup to je schvalne nebo ti tam zatim nepadlo co chces?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od Mlok » 31.05.2014, 17:03 hod.

To je schválně. Naopak ten je rovnou přesně jak potřebuju komplet všechny primární staty. Mohl jsem akorát lehce navýšit int., ale to jsem už raději dal reroll na pickup radius (těch 465 je už docela slušných).
A jestli myslíš, jestli jsem nechtěl něco jiného jako sekondární stat místo pickup radiusu, tak to jsem nechtěl.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od babacho » 31.05.2014, 23:40 hod.

Dik ja se jen tak dival ze bych zkusil tento build abych se nekam hnul, ale zatim jsu na pulce cesty chybi mi k botam rukavky, ani na jeden kus z 10 a matroš neni a u helmy je to to same. Borna mam nachystaneho ale dal jsem zatim tal chestku s offhandem protoze nemam tu helmu k wristum


Sent from my iPhone using Tapatalk

hit.man
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od hit.man » 01.06.2014, 15:18 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/ceci ... o/17223418 tak jsem pokročil o něco dál. Povedlo se mi vykraftit Aughild set, ale helma je zatím nic moc. Dělal jsem ji asi 30x krát a pořád bez vitality, padají mi samí zmetky. U kadaly pořád kupuji rukavice, ale požád mi padaje magnefisty. Zatím jsem z toho pěkně rozčarovaný jak to jde pomalu.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od Darkness » 01.06.2014, 17:42 hod.

@hit.man
- helma je nahodou super, na vitalitu kasli, armor mas strasne malo uz tak, ale kdyz jsme u toho, resisty bych priste nechal v tomhle pripade radeji, daji vic defense nez 387 armor, kdyby to armor bylo vyssi, tak uz by to bylo zajimavejsi
- to radsi craftni lepsi bracery, at mas na nich aspon 19% arcane dmg
- jestli ti fakt chybi vitalita - hazej do vitality vsechny body z paragonu, krome bodu co potebujes na movement speed abys mel 25%

Ani 3x tolik vitality by ti nepomohlo s umiranim na vyssi Torment, tak jak to mas ted, proto:

1. vymen ten priserny pasek, za nejaky pouzitelny a mohl by mit taky armor, treba String of Ears
2. misto pasivky Unwavering Will - dej Blur
3. Magic Weapon - Misto Force Weapon zkus runu Deflection => muzes zrusit pasivku Dominance a dat misto toho treba Tempolar Flux
4. Blackhole - nemas ani teleport, takze bezpodminecne Misto Spell steal dej runu Event Horizont
5. zalezi na co nejvic umiras, precti si tady hlavne body cislo 1,2 a 5 a zkus s tim neco udelat, kdybys jeste na dvou itemech mel armor, hodne, opravdu hodne ti to pomuze
6. pripadne si hod vsude diamanty

zkousej presne v tomhle poradi ...

tipuju si:
- kdyz splnis 2 body - prestanes umirat na T4
- kdyz 4 body, dostanes se na T5
- kdyz splnis alespon jeden z poslednich dvou bodu, nebudes mit problem ani na T6, ale na solo ti bude mozna chybet dmg

dej pak vedet ;)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od Mlok » 02.06.2014, 07:30 hod.

Darkness:
S některými body nesouhlasím, vezmu to popořadě:
- resisty lepší nebudou. Vychází to +- nastejno, nepatrně hůře dokonce právě pro resisty. Mám to přesně vyzkoušené. Jsem na tom +- jako on s res a armorem a podobný build. A mám 2 captain pásky, kde jeden má 390 armor a druhý 98 resistence. Zbytek je +- nastejno. A po prohození to vychází srovnatelně. Ideální test pro ověření. Nosím ten s res. proto, že má lepší secondary vlastnosti a mírně vyšší int. A to je zkoušeno dokonce bez bodů v +% armor z paragonu (když je tam zrovná mám, tak je to ještě výraznější).
- s life x resist na Aughilds helmě už jsme to řešili v Tvojem vláknu. Bude záležet jestli hraje v partě nebo ne. Pokud hraje sólo, tak ten life je jednoznačna a o hodně lepší. Čísla jsem psal už v tom Tvojem vláknu. Současně to mám ale i vyzkoušené, protože už chvíli mám i druhou Aughlids helmu s life. A i prakticky je to daleko lepší ohledně defense při hře sólo. Nenosím ji zatím ze dvou důvodů. Hraju teď T4, kde akorát vystačím i s tou s resist a neumírám, takže aktuálně na ni využívám + bonus na goldy a mírně větší int. než mám na té druhé. Na T5 bych ji hned prohodil a vzal tu s life (taky to tak dělám, běžně ale T5 zatím nehraju, protože jsem marný s dmg mimo Archon, takže dokud nebude Vyr set, tak sólo bude jen T4). Až bude jednou Vyr set a klesne mi life, tak helmy prohodím natrvalo.
- lepší bracery by craftnou měl, tady souhlas. Craftí se ale zruba stejně blbě jako helma s life. Na Aughlids se ale esence farmí dobře, kontroluju questy průběžně a pořád mi esence přibývají, takže můžu stále zkoušet lepší craft (což už ale půjde hodně obtížně než co mám, když ale esence jsou...)
- body z paragonu do life, s tím nebude tak jednoduché, protože současně potřebuje hodně i body do navýšení maximum AP, jinak bude mít daleko větší problém s AP, takže to chce farmit expy a co nejdříve se dostat na 600 (to ale bude na dlouho, nad 500 jsem koukal je to už dost peklo kolik je potřeba expů na 1 lvl)

Ve zbytku se shodnem už ve většině:
1) Pásek vyměnit určitě může za lepší. Ale stejně bude pak dávat Captain, takže se asi už nevyplatí nic řešit, pokud nemá něco zrovna v truhle.
2) Blur bych určitě dal, osobně mi sedí ale více Unwavering Will než Audacity. Boost dmg nejvíce potřebuju v případě, že něco nezabíjím hned, takže těch 1,5s čekání tak nevadí a daleko více ten boost využiju, když mi umožní boost defense stát déle na místě. A dosah 15 yardů u Audacity je stejně děsně omezují. To je ale otázka vkusu každého. Hlavně dát ten Blur a ten už tam má.
3) Temporal flux je super pro hru sólo + když se hraje k Archonu disitagrate. Když jsem vícekrát testoval Arcane Torrent, zda je lepší nebo horší jako doplněk Archonu, tak k němu Temporal flux už není tak perfektní, i když se také nějak dá (na samotný torrent nic moc, ale pořád funguje i s Black hole, což to trochu zachraňuje). A mám ještě jedny Ashera botky s 15% arrcane torent, takže dobré na testování. Navíc na arc. torrent beru už vyrobený perfektní roll Borns meče, který má o něco větší dmg. než ten Slorak co mám nahozený. Srovnání tedy ideální (i pro torrent co nejlepší věci). A ani bych po posledním včerejším testování už neřekl, že arrcane tornet je silnější. Je to dle situace a hodnotím to celkově +- nastejno (někdy mírně lepší jedno, jindy druhé). S temporal flux je pak jasně lepší disin. Jediná nevýhoda je +2AP/s. U torrentu jsem si mohl dovolit vzít druhé připravené born shouldery, kde mám místo RCR už připravený +13% life (+15% se zatím nepodařilo, navíc mám super roll int. a vit. s těmi 13%).
4) Tady nesouhlasím. Nehraje HC, takže to není vůbec nutné. Dlouhodobě jsem zkoušel a vždy jsem se vrátil k Spellsteal, který má na SC přínos daleko větší (mimo Archon je limitující dmg na vyšší tormenty a každé navýšení pomůže). Teď už navíc mám nějaký čas leg. potion Kulle aid a s tím už na SC není vůbec co řešit. Chycený ve wallech neumírám vůbec. Když už ojediněle umřu (na T4 opravdu jen zcela vyjímečně), tak je to buď při únavě a totální nepozornosti (tam nepomůže nic) nebo při nějaké blbé souhře typu dostanu knockback a spadnu debilně do místa např. právě probíhajících několika výbuchů současně (samozřejmě také moje chyba, že jsem knocback dostal když bylo nebezpečí poblíž).
5) Převážně souhlas. U bodu 2 v odkazu jen doplním, že to střídám. Stejně jako hitman nemám ještě 400, takže bodů pořád málo. Trvale mám 50 bodů v AR. A zbylé body střídám % armor a healing. Jakmile bych více umíral, tak bych nechal vše v % armor, aktuálně mám healing. On ten healing je znát sólo poměrně dost, protože navíc se to sčítá s Templářem + 2000 z Captaina, takže dohromady to přibývá docela rychle. Ale je pravda, že to navýšení za paragon to nevytrhne a když bych umíral více, tak bych hned dal vše do % armoru.
S bodem 5 v odkazu souhlas jen částečně. Jednotlivé resisty určitě ano, ale na druhou stranu jsou další důležit0 secondárdní affix. Za mě tedy určitě pickup radius. Větší pickup radius hodně pomůže v krizovkách sebrat healing globe. Pro mě je dobrá hodnta radiusu 8+ yardů, více než 10 už může být naopak zbytečných, protože pak se sbírají globy i zbytečně když ještě není potřeba. Tady je pořeba brát v úvahu, že on i já hrajeme bez teleportu (který bych na SC za sparkflinta neobětoval). S Vyr setem pak bude teleport aspoň v Archonu a to s 1s cooldownem. On má Vyr set, ale stejně jako já pořád ještě poměrně dlouho čeká na Archona (pokud dobře počítám, tak mu to vychází o 1s lépe než mě na 18s, tady mu Vyr set dost pomáhá)
A další sec. atribut, který je podle mě možná nejdůležitější pro Archon build je life after each kill. Aktuálně mám 16tis. a je to super. Přijde třeba krizovka mimo Archon a Archon akorát začne být dostupný. Ten pomůže rychle zabít více monster a tím krizovku přestát.
Mám takhle cíleně postavené Captain s life after each kill + picku radius. Pickup radius mám aktuálně hodně, o ten ale jistě ještě přijdu, nečekám, že by se Vyr boty a rukavice podařily s pickup radiusem a tamnebude na výběr (tam budu rád, že dám dohromady primární vlastnosti.
6) To je na SC už úplně zbytečné. Stejně to navýšení už nebude takové když za int. je také nějaký resist + má wiz. vysokou hodnotu res., kde už je návratnost dalších resistů malá (zvlášť v Archonu + Unwavering Will). A stejně by byl limitovaný pak slabým útokem a ne obranou. Já T5 sólo nehraju, i když bych po prohození na Aughlids helmu s life a bodů v paragonu na +% armor tam s defense byl celkem v pohodě. Problém je, že mimo Archon jsem na T5 už úplně marnej sólo co se týče dmg.
Sám máš ale poznámku, že mu může chybět dmg. Ta mu nebude chybět na T6, ale právě daleko dříve, proto není potřeba defense tolik hrotit na úkor dmg.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od Mlok » 02.06.2014, 07:39 hod.

A ještě doplním, že pro sólo hru a vyšší torment je určitě dobré řešit trochu více i followera. Jsem s tím teprve teď trochu začal a vůbec to není špatné. Dříve jsem měl pouze relic na nesmrtelnost, teď začínám řešit i zbytek (aktuálně zatím Thunderfury + Wyrdward ring, když už mi Thunderfury padlo se str., tak jsem to využil).
Případně na T5-T6 hrát i s unity. Dva kousky unity nemám, tak to ani nemůžu zatím zkusit. 50% dmg redukce je ale sakra velký boost defense. To může stát i za nenošení SoJe (navíc unity má aspoň trochu dmg do elitek taky).
Až budu mít dva kousky a jeden se slušným rollem, tak určitě aspoň zkusím.

hit.man
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od hit.man » 03.06.2014, 20:28 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/ceci ... o/17223418

Tak jsem to trochu poopravil dle vašich rad a můžu říct, že sám už T5 dávám o hodně líp než předtím. Potřebuji vyrs rukavice ideálně Inteligence, CC, CD a cool down, abych mohl nahodit i captain set a potom už to bude lahoda. Takže u kadaly kupuju jak divej rukavice doufám, že co nejdříve padnou. Jen mě nehorázně štve jak je těžký wizarda tak sestavit tak, aby byl dobrej. Paragon body jsem napral na plno do resistů a ted plním postupně armor. Až budu 400 tak budu dávat postupně do life. Vykraftovat lepší wristy nemám asi šanci. Byl jsem rád, že jsem udělal aspon ty co mám ted i když by to bylo hezký mít 20% arcane. Padlo na to aspon přes 50 surovin.

Ještě bych potřebovl poradit co změnit u vyrs bot. Jestli navýšit vitalitu nebo se zbavit movement speed za armor?

Pásek zatím lepší nemám než to co mám ted.

Déky

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od Mlok » 04.06.2014, 07:15 hod.

U bot záleží jakou hodnotu movement speed preferuješ. Tzn. zda ti stačí 25% limit nebo raději hraješ s více pro situace kdy chytneš zpomalení (pak tě zpomalení od monster zpomalí méně).

Pokud bys chtěl více než 25%, tak nechat a zvýšit vit.

Pokud nechceš jít přes těch 25% limitu (což já bych pro tenhle build nechodil když v Archonu je s Vyr setem teleport s nízkým CD), tak to pak bude následující volba pro variantu defense:
- 24x5 bodů vit. za ušetřených 12% movement speed + cca 70 za reroll -> získáš 190 vitality
- oproti tomu bys měl cca 390 armor po rerollu

V jiném vláknu jsem tu řešil jak přesně pro můj bulid (a budeš to mít hodně podobné) vychází na Aughilds helmě 93 res. x 700vit. Resist a armor (u věcí s limitem 395 armoru) vychází hodně podobně, armor nepatrně lépe.
A tam to vycházelo na cca 5% navýšení tougness za res. a 21% za vit. 390 armoru je na tom malinko lépe (ale o dost málo, přímé srovnání na pásku, kde mám dva kousky jeden s res. a druhý s armor) takže dejme tomu 6% přidání tougness. Vit bys získal pouze 190, takže to vychází taaké na zhruba 6% tougness.

A v případě, že vit i armor přidá +- stejně tougness, tak tady není vůbec co řešit a je lepší jít do armoru (lepší využití konstatních healingů). Já bych tedy změnil movement speed na armor.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od Mlok » 04.06.2014, 07:37 hod.

Na lepší wristy šance je, časem se určitě podaří craft int + vit + 6% CC a pak rerollneš 20% arcane (samozřejmě se může povést rovnou i s 20% arcane, ale to je daleko menší šance).
Trvale sleduj bounties na Aughilds esenci (je jich hodně, takže se objevují dost) a ono to bude přibývat samo. Já to tak dělám a mám trvalý ne tak úplně malý přísun esencí.
Už jsem určitě na 100+ esencích a pořád se to zvyšuje. Na wristy jsem jich spotřeboval také dost. Už mám dále připravené další ramena už bez 8% RCR a místo toho 13% life + ještě mírně lepší roll int a vit než mám. Ještě je ale nosit nemohu, docházela by mi už AP. To se vyřeší až jednou bude Vyr set a zkrátí mi čekání na Archona na 13s (z aktuálních 19,5s) + ještě 3% navýšení RCR až se dostanu na 400 paragon.

Zatím jsem si aktuálně vyrobil pěkný Aughilds armor (a esencí mám ještě asi 10 kousků stále k dispozici, nemám ale žlutý craft materiál, ten mi trvale limituje a vždy čekám až se nasbírá). Než seženu Vyr set, tak zkusím ještě nahodit Tal helmu (tu mám pěknou) + Tal orb (ten jakž takž, mírně horší než ten Mirrobal co nosím + ještě nemám reroll na 8% CDR, což musím dodělat). Proto jsem potřeboval ten Aughilds armor. U Borns nahodím meč (ten mám připravený parádní) pro zachování setu.
Bude to ale jen na vyzkoušení, ono mi to zase tak moc nepřinese. +5% arcane dmg akorát vykomenzuje ztrátu horšího rollu Tal orbu + na Tal helmě aktuálně 14% dis. (a ztratím 16%). 100 res. z Tal setu pak zase vykompenzuje ztrátu res. z Aughilds helmy. Takže to bude jen cca 2,5% navýšení dmg v Archonu.
A pak získání regenerace +2AP/s kvůli které to budu vůbec zkoušet. Tím bych mohl už nahodit připravené nové Borns ramena.
Nejdřív jsem to ani nechtěl řešit, že s Vyr setem to zase stejně půjde pryč (tam mám navíc připravený povedený triumvirate, zatím by mi ale chybělo 4APOC), ale když Vyr set bude asi na dlouho (už jsem utratil hodně tisíc shardů za rukavice u Kadaly, získal cca 30 leg./set rukavic a Vyr rukavice zatím nic), tak jsem se do toho pustil.

Kdybych měl i slušný Tal amulet, tak to by pak byla jiná, to by bylo zlepšení daleko větší.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od babacho » 07.06.2014, 21:14 hod.

Mě se zatím nedaří craft Asheara´s Wards, vše ostatní co sem umotal je alespoň trochu nositelné, ale ty rukavice ne a ne narolovat v solidní podobě. Snad deset kusů a nic co by stálo za to.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od Mlok » 08.06.2014, 08:26 hod.

10 kusu je malo. Ashera rukavice jsem mel asi po 50 kusech. Na Asheru jdou esence ale strasne rychle, takze pohoda.

hit.man
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od hit.man » 08.06.2014, 12:27 hod.

Tak se opět hlásím po delší době, konečně mi padli vyrs rukavice viz http://eu.battle.net/d3/en/profile/ceci ... o/17223418, nepadli mě ty co sem chtěl, ale chtěl jsem se zeptat co sníma jeslti místo resistů CHD nebo RCD? AS je mi k ničemu :(.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od babacho » 08.06.2014, 18:09 hod.

No je mi to jasné, každé přihlášení do hry začínám v Oasis ve druhém aktu a cemetery a woods v prvním aktu a projíždím známe lokace k farmení esencí, co mi ale chybí je žluté smetí. Padl mi znovu Puzzle ring, tak uvažuji jestli si jej na farmu rare itemů nemám vzít, jestli to má na jejich drop vliv.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od Mlok » 08.06.2014, 21:56 hod.

Na Asheru jedině v campani, tam to je úplně samo, protože si checkpointem uděláš teleport přímo u SSthrasse. Na T5 jsem takhle dával 12-15 esencí za 20 minut. Žlutého materiálu mám také trvale nedostatek.

Where to farm: Act II, Dahlgur Oasis, Quest Blood and Sand (Waterlogged Passage), Take the waypoint to Dhalguhr Oasis, go to the far north of the map and kill Ssthrass, enter the Ancient Waterway and leave the game, restart the game, take the portal from town, leave the Ancient Waterway again and kill Ssthrass right outside, repeat.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od Mlok » 08.06.2014, 22:03 hod.

hit.man píše:Tak se opět hlásím po delší době, konečně mi padli vyrs rukavice viz http://eu.battle.net/d3/en/profile/ceci ... o/17223418, nepadli mě ty co sem chtěl, ale chtěl jsem se zeptat co sníma jeslti místo resistů CHD nebo RCD? AS je mi k ničemu :(.
Těžká volba a to jak ohledně toho co nahradit, tak co rollnout. AS zvedne lehce dmg arcane torrentu i paprsku Archonu, ale zase zvedne spotřebu AP pro torrent. Bude to cca o 3%. Resisty se také hodí.
Já bych se rozhodnul asi spíš nechat resisty a nahradit AS.

Nový roll bych asi spíš volil CDR. Také uvidíš co se podaří dříve. Kdyby se dříve podařil nějaký perfektní roll ChD typu 48-50%, tak bych pak váhal jestli to tam nenechat.
V každém případě to prostě chce časem nové Vyr rukavice. Což se dobře říká, ale hůře provádí. Já zatím ani ty jedny s nepovedeným rollem nemám.

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od space7 » 28.06.2014, 12:36 hod.

Zdravím všechny kouzelníky.
Našel jsem krásný topic o end game wizardovi. Moc dobře napsaný + nějaké videa + profil a samozřejmě twitch :)
Takže pokud si chcete vytýčit nějaký cíl tak tohle je myslím solidní zdroj.

Uplně jsem slintal když týpek sóloval T6 rift za 8 minut :) , nicméně to nebude žádný namachrovanec a snaží se sdílet své bohaté zkušenosti.
PS: 98% herní doby: wizard ! takže myslím že o něm něco ví.
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12647214661
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od babacho » 28.06.2014, 17:34 hod.

Muzete mi rict jaky ma vliv na celkovoi dmg procenta k familiaru jak to mam na chestce a ramenou chtel bych to vymenit za armor tak abych na T5 nechcipal ale zase se bojim aby to nemelo vliv na schopnost rezat tu T5 nejak obstojne


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Wizard“