Delsere's Magnum Opus - nový Wizard set (2.2) - Přejmenováno

Uživatelský avatar
Samorost
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Delsere's Magnum Opus - nový Wizard set (2.2) - Přejmeno

Příspěvek od Samorost » 24.06.2015, 15:59 hod.

Brum píše:Ale pro T6 jsou rychlejší buildy. Bubble build není špatný, ale je to spíše naprostý relax, než extra rychlost.
ono sa to nezdá ale hlavne keď už máš nejaký demage a hlavne zo zostavou s ktorou to idem ja to je naozaj rýchle. prýdeš k prvému staku mobou hodíš bublinu ideš ďalej hodis black hole ideš ďalej hodiš miror image ideš ďalej a tak dokola prakticky sa nezastavujem na mieste.

Inak k tomu poslednému postu máš pravdu V teleporte som na tú runu zabudol a keďže mám skvelí neck ale bes soketu a nemôžem poriadne isť 3 legendárne gemi tak ma nejak neštve ani to že na 100% nevyužívam Tal rashu, hlavni dôvod však je že mi zatiaľ nepadla poriadna zbraň ktorá by mala nejaký element bonus ani poriadne braceri preto som aj písal že môj set ešte nieje zďaleka dokonalý :o)

A dakujem za privítanie :-)
inak myslím že samostatní topick je zbytoční aj keď je to síce viac Tal Rasha ako DMO set vždy to budem považovať za DMO :-)

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Delsere's Magnum Opus - nový Wizard set (2.2) - Přejmeno

Příspěvek od Brum » 24.06.2015, 17:29 hod.

Meteory nepodcenuj, jsou približne 30% tvoji celkove dmg co udelas. Na zbran s elementem se vykasli. Pokud bych byl na tvem miste, tak bych vsechny BS investoval do braceru u Kadali. Sehnat bracer, kde budes mit INT+VIT+CC+element po uprave, nezabere temer žádný čas ani BS. Nemusíš mít hned APD, ale jakýkoliv lege je v pohodě. Nezapomen, ze když nemáš fire meteor, nedostáváš ani fire stacky z TR setu, které zvedají dmg všemu co kouzlíš, včetně bublin. A protože ten stack, který získáváš přes bubble je ten, který máš vždy up 100% času, tak je to ta nejhorší možná věc, která se ti mohla stát. Za materiály, které nasbíráš zkoušej ukraftit ancient Devastator, třeba budeš mít víc štěstí než já.

Pokud bych to měl nějak zprioritozovat (pěkný slovo jsem si vymyslel), tak na prvním místě bude sehnat 3DMO+5TR+RoRG, ale nastavit gear a skilly tak, aby ti padali všechny 4 meteory je na poradu dne hned v zapeti. Ty stacky jsou opravdu hooodne dulezite.

S TR amuletem to je ošidné. Bez něj to nejde a sehnat nějaký pořádný je těžké. Ja měl štěstí, že mám v bance ještě dva jiné, které jsou poodbné tomu co mám v profilu na sobě. Kamarád udelal PL800 na sezóne a k mému nejhoršímu ze stashe se nepřiblížil ani na dohled. Prostě RnG...

Uživatelský avatar
Samorost
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Delsere's Magnum Opus - nový Wizard set (2.2) - Přejmeno

Příspěvek od Samorost » 25.06.2015, 08:50 hod.

No jo hovor mi o tom ten Tal Rasha amulet zháňam už nejakú dobu a stále nič inak ten devastator som skúsil ale z cca 100kusou sa prekvapivo nevydaril ani jeden poriadne :o) Inak dik za radu vôbec som si neuvedomil aký je ten posledný meteorit a mat všetky 4 stacky dôležite zapracujem na tom.

Inak samozrejme dostať sa do top 100 je samozrejme o skille ale hlavne o high end itemoch z dokonalým rolom ved ti típci majú väčšinou na tích postavách nahráte 10-20x toľko čo ja takže sa nieje čo diviť že máju itemy z dokonalým rolom ale budme úprimný budem rád ak sa dostanem aj do top 1000 :o)

Uživatelský avatar
Atral
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ShadowDog#2507

Re: Delsere's Magnum Opus - nový Wizard set (2.2) - Přejmeno

Příspěvek od Atral » 26.06.2015, 08:41 hod.

Ahoj,
Mohl by mi někdo jednoduše vysvětlit jak fukguje TR set s DMO setem? Musím dát damage arcane,cold,lightning a fire. Přílítnou meteory.
Co určí jaký budou mít element? Já bral že bublina ze SlowTime mi dává zranění arcane.Signature mám ligthning,blizzard mám cold a hydra fire.
A meteory přilítnou někdy fire,někdy cold,někdy ligthning.Jak docílim aby mi lítali ty co chci? Děkuji.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Delsere's Magnum Opus - nový Wizard set (2.2) - Přejmeno

Příspěvek od Brum » 26.06.2015, 09:51 hod.

Ahoj,

Aby jsi mohl sestavit Delrasha, tak je potřeba mít RoRG ring, 5 kousků TR a 3 kousky DMO. Aby to fungovalo jak má, a aby si využil TR set bonusu, který vytváří stacky, které zvyšují dmg abilit, musíš mít ability/runy od všech elementů, které jsi popsal. TR stack získáš při dopadu ability. Element je určen runou, kterou máš na abilitě. Například u teleportu dáš runu Calamity. Ta je svou podstatou arcane. Teleportneš se, spustí se effekt runy Calamity a při dá ti to 1 TR stack. Pokud nemáš arcane meteor na interním cooldownu, tak tam spadne i arcane meteor. Je důležité mít od každého typu damage 1 abilitu/runy tak, aby jsi mohl refreshovat TR stacky a ideálně každých 8 vteřin spustit meteor. Důležitý je z tohoto pohledu i TR 4-set bonus, který naopak zvyšuje resistenci k danému typu dmg.

Ability jaké máš budou fungovat. U každé runy máš ale specificky napsáno o jaký typ dmg se jedná. To u Slow Time neplatí. Slow Time nemá žádný specifický typ dmg, a když si přečteš runy u Slow Time, tak ani žádná runa neříká dmg as Fire, Cold apod. Slow Time bude mít takový typ dmg, jaký je tvůj nevyšší +% element. Pokud budeš budeš mít na zbrani +15% cold a na braceru +20% fire jako třeba já v season profilu, tak tvoje Slow Time bubliny budou graficky do červena a budou fungovat jako Fire abilita.

Typ meteoru vybíráš abilitou, kterou zakouzlíš. Lighting Hydra spustí lighting meteor, Fire hydra spustí Fire meteor pod.

Uživatelský avatar
Atral
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ShadowDog#2507

Re: Delsere's Magnum Opus - nový Wizard set (2.2) - Přejmeno

Příspěvek od Atral » 26.06.2015, 10:30 hod.

Jestli jsem to dobře pochopil,tak meteory vždy budou light,fire,arcane a cold.Z bunusu +elemental dmg co mám na výbavě bude těžit jen jeden.
příklad- budu mít +40 arcane element na výbavě,dále budou lítat 4-druhy meteorů z arcne bude težit jenom ten jeden arcane?
- budu mít +40 arcane element na výbavě,Slow Time bude arcane a můžu s nim aktivovat arcane meteor?
Díky.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Delsere's Magnum Opus - nový Wizard set (2.2) - Přejmeno

Příspěvek od Brum » 26.06.2015, 12:56 hod.

Ano.

Příklad: Máš pouze a jen +40% Fire na svém gearu.
Když hodíš Lightning Hydru, spadne lightning meteor.
Když hodíš Cold signature, spadne cold meteor.
Když skočíš Teleportem s Calamity runou, spadne na místo tvého dopadu i aracne meteor
Když položíš Slow Time, bude díky 40% Fire z tvého gearu také Fire a do bubliny dopadne i fire meteor

Meteory mají svůj CD, který je pokud se z hlavy nepletu 8 vteřin. Je to napsáno na TR setu. A pouze Fire ability/meteory, které používáš budou těžit z +% elementu na tvém gearu. Ostatní mají peška

Uživatelský avatar
Atral
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ShadowDog#2507

Re: Delsere's Magnum Opus - nový Wizard set (2.2) - Přejmeno

Příspěvek od Atral » 26.06.2015, 13:19 hod.

Díky už v tom mám doufám jasno.

Uživatelský avatar
Samorost
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Delsere's Magnum Opus - nový Wizard set (2.2) - Přejmeno

Příspěvek od Samorost » 02.07.2015, 09:45 hod.

Tak co ste vymysleli s tím novím patchom 2.3.0

rozmýšľal som nad touto kombináciou pasivjek s kajnovej kocky:

tuto zo zbrane "Reduces the cooldown of Slow Time by 70%"
za šperky samozrejme "Ring of Royal Grandeur"
a z brnení "Slow Time gains the effect of every rune" z "Crown of the Primus"

Vďaka tomu ako dúfam bude mat "slow time" veľmi mali cooldown a bude možne nahradiť "magic missile" niečim lepším
+ samozrejme lepši prsteň

a co je podla mňa najdôležitejšie vďaka tomu že na mieste "Crown of the Primus" bude môcť bit "TR" alebo "DMO" helma, iný kus výbavy sa bude dať nahradiť nejakou fajnovou legendárkou :-)

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Delsere's Magnum Opus - nový Wizard set (2.2) - Přejmeno

Příspěvek od Brum » 02.07.2015, 11:27 hod.

Pokud bude Slow Time brán jako spender (nikdy jsem to nezkoušel, ale měl by as být), pak samozřejmě RoRG effect a používání F+R. Teď v podstatě spamuju Slow Time a MM, čili by to fungovalo moc pěkně. Myslím, že je zbytečné takto snižovat CD u Slow Time. Mám 40% z GoO, ale ani to není potřeba, stačila ba pasivka Evocation. Věřím, že tam budou zajímavější hračky. Pokud by jsi zvolil effect z CotP, tak ti to uvolní prostor pro TnT, takže ze zbraně můžeš vysát třeba double Hydru. A pokud pak Budeš nosit AW. Tak budeš nekonečně mobilní, nebudeš mít problém s manou, Všude kam skočíš budou bubble se všema runama a na RG budeš mít k dispozici double mammoth Hydru. K tomu všemu 125% dmg boost z R+F. Nevím, jestli to bude nejsilnější možná kombinace, ale vůbec to nezmění styl mého hraní, které mě baví, takže bych to i zkusil. Další možností bude určitě effect z GV a meteor spam s tou výhodou, že stále budeš moci mít k dispozici 1h+offhand.

Ale já nejsem PTR typ, takže počkám na 2,3 live a necham se prekvapit s cím Blizz prijde.

Uživatelský avatar
Samorost
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Delsere's Magnum Opus - nový Wizard set (2.2) - Přejmeno

Příspěvek od Samorost » 04.07.2015, 15:13 hod.

Tak dievčatá a chlapci (teda ak tu vôbec nejaké dievčatá vlastne sú :) z nášho obľúbeného build spravil blizzard oficiálni post :o)
http://us.battle.net/d3/en/blog/1981735 ... d-7-2-2015

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Delsere's Magnum Opus - nový Wizard set (2.2) - Přejmeno

Příspěvek od Brum » 05.07.2015, 16:08 hod.

Jo no, pěkný tématicky. Jinak to moc nefunguje. Arcane Orb mi neshodí CD na Slow Time tak často, jak bych si přál, ale naprosto zásadní je, že jeho build nemá všechny 4 elementy. Nechápu, jak s tím někdo může vylézt ven jako oficiální "návod". Přitom by stačily 2 změny, které vůbec neubraly na tématičnosti buildu a zároveň by to fungovalo.

Uživatelský avatar
Samorost
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Delsere's Magnum Opus - nový Wizard set (2.2) - Přejmeno

Příspěvek od Samorost » 06.07.2015, 10:40 hod.

Sice to sem uplne nepatrí ale kedže to chcem použiť s timto buildom a setom spítam sa aj tu pretože v otázka a odpovedia na mna kašlú :o)

ako presne funguje legendárni gem "Enforcer" ? [Increase the damage of your pets by 15.00%. Your pets take 25% less damage. (Requires Rank 25)]

Aby som upresnil moju hlúpu otázku môj Mirro image u Wizárda dáva damage 10% toho čo ja ak si nasadím tento gem bude dávať 11,5% môjho damage alebo sa ten damage zvýšil o 15% môjho damage a vo finale to bude 25% ? Vopred dik :-)

Ak platí ten prví prípad a zvýši to iba na hodnotu 11,5% je to celkom na nič gem čo sa "MI" tíka

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Delsere's Magnum Opus - nový Wizard set (2.2) - Přejmeno

Příspěvek od Brum » 06.07.2015, 12:07 hod.

Nikdy jsem to netestoval, nemam MI rád. Ale MI prý těží z TnT (dle nějakého postu z US fora), takže předpokládám, že MI je ve škatulce "pet" a bude těžit i z gemu. Ale dmg, kterou MI dělají je tak malá, že to nemá cenu. Enforcer gem ale ovlivnuje i Mammoth hydru, která je také "pet". Tam už to stojí za úvahu, pokud máš SS.

Uživatelský avatar
Samorost
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Delsere's Magnum Opus - nový Wizard set (2.2) - Přejmeno

Příspěvek od Samorost » 11.09.2015, 09:19 hod.

Konečne sa podarilo :o) Teraz sa tam len udržať a čo je hlavnejšie nezomrieť :)
http://oi59.tinypic.com/2a5md1y.jpg

Odpovědět

Zpět na „Wizard“