Trial

Odpovědět
Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565
Trial

Příspěvek od Demogorgon » 17.11.2014, 11:34 hod.

Vím, že wizard na trial není nejlepší, ale přesto jej mám rád. Má někdo nějaké postřehy?

Co jsem zkusil v rychlosti překopat build, tak jsem udělal z 5ti pokusů max. kámen 35.

- Maximus
- Unity, The Compass Rose + The Traveler's Pledge
- Toxin (40), Zeis (38), Enhancer (25)
- BH, Apoc, hydra, slow time
- Elemental Exposure, GC, Conflagration Astral Presence
- helma: fialový gem

Mám pocit, že mám docela rezervu v Toughness. Takže tam bych asi ještě mohl ubrat a zvýšit DMG. Gemy si nejsem jistý, jestli by nebyl nějaký lepší. Enhancer mám samozřejmě málo vylepšený, to bylo spíš jen na rychlo vyexpeno. Teď mi ještě došlo, že jsem měl v hlavě žlutý gem, ten měl jít taky pryč :D .
Naposledy upravil(a) Demogorgon dne 17.11.2014, 11:45 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Trial

Příspěvek od Demogorgon » 17.11.2014, 11:44 hod.

Tak jsem přehodil gem do helmy za fialový a místo Blur jsem dal Elemental Exposure a ze 3 pousů vždy 35. Ale jednou jen o nepatrný chloupek utelk level 36 :( . Přesto je ještě asi dost režerva v Toughness.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Trial

Příspěvek od McT » 18.11.2014, 15:14 hod.

Co dát do helmy bílý na colldown, pak meteorit impaltic nebo jak se to jmenuje :) Místo štítu dej sparklinktka na dmg :)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Trial

Příspěvek od Mlok » 18.11.2014, 18:50 hod.

Více k trialu s Wiz. je v sousedním vláknu. S tím co jsem hrál naposledy (je to tam popsané) jsem dával občas klíč na GR37 a klíč na GR36 stabilně. To je ale pořád velká bída.
Nejlepší Wiz. build na trial je stejně DH :-)
Teď jen otázka, zda se s tím před patchem dělat, když je ve hvězdách jak to pak bude.

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Trial

Příspěvek od Demogorgon » 18.11.2014, 19:51 hod.

Tak pravda, s patchem to může vyjít jinak. Ale například na DH bych musel mít výbavu a to se mi nechce shánět (především TaT) :) . Mě to skoro vyhovuje, jen by ten klíč mohl být tak +2-3 lepší.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Trial

Příspěvek od Mlok » 18.11.2014, 20:04 hod.

TaT jsou samozřejmě poměrně velký dmg boost. Ale to neznamená, že jsou nutné. S TaT to vychází na cca 10% dmg více. To sice není ideální (bez těch 10% dmg], ale pořád to stačí na o dost vyšší klíče v trialu než s Wiz.
Rychle postavený DH (tedy jen základ M6 + třeba jen dobrý roll rare amuletu + Unbound bolt + craft pásek), tedy bez všech hůře sehnatelných věcí (TaT, WH) si myslím, že může dávat klíče tak kolem GR39-41. To je pořád o hodně více než je maximum pro Wiz.
A na trial se shání M6 dost snadno, protože můžeš zcela ignorovat defense staty, takže stačí téměř jakýkoliv roll.

Nejhůře sehnatelný item bude Rucksack. Ten na trial mít musíš (s vyjímkou slow ball buildu, který ale celkově bude náročnější na výbavu).

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Trial

Příspěvek od Demogorgon » 18.11.2014, 22:03 hod.

Pořád mám ale oblíbeného wizarda, a tak prostě jedu za něj :) .

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Trial

Příspěvek od Mlok » 24.11.2014, 11:09 hod.

Tady něco aktuálně:
"I've actually got a setup on the live server that is consistently producing 38-39 keys solo. I use full FB..Bane of the trapped, poison gem(In my rings) No socket ammy with 19% fire dmg 10crit chance 98 CD. I use maximus(fully utilizing the fire chain) Tactics are as follows....Conflagration, glass cannon, evocation and audacity. Key is staying close to the mobs and circling them, utilizing the fire chain. 9 times out of 10 i can get a 38/39 key."

Já to dříve hrál přesně tímhle směrem včetně audacity. Nenahrál jsem těch triálu ale moc a možná má mírně vyšší dmg (neporovnával jsem gear) a dostával jsem se jen na 37 klíče.

Trial s Wiz. už bude řešit pouze v případě, že by DH byl v novém patchi horší na trial, což spíš ale nenastane (na trial by ten jejich nerf směr neměl tak moc vadit).

A ještě mi napadlo zkusit Pain E. i na trial. K tomu jsem se u Wiz. už nedostal (aktuálně střídám DH s Wiz., tedy Wiz. hraju pravidelně, ale už ne na trial).

Odpovědět

Zpět na „Wizard“