Tal Rasha - 2.2. final - best practice

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama
Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od motherfucker » 11.04.2015, 21:43 hod.

Jj procisti se a bude to tu zase pekne mrtve a svadet to na ostatni ze na tenhle web uz pekne hazite bobek to je vrchol.... kazdopadne si nepamatuji nejaky vecny komentar od tebe takze ta antipatie bude vzajemna.... doufam ze k naplneni snu o tom ze tu budes jen ty a par chytrolinu co si honi ego nad Diablem to tu ma jeste hodne daleko takze pa pa cumacku treba priste se ti v tvych komentarich povede o neco lepe. :lol: love story for Brumicek a taky pro trolla nad nim co ma asi rad neco zarazeneho permanentne v analu :ble:

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Brum » 11.04.2015, 23:07 hod.

Na nekoho, kdo se tu registroval v pulce unora tohoto roku si tu nasbiral ocividne spoustu obdivovatelu. Gratuluji.

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od motherfucker » 11.04.2015, 23:09 hod.

Jj sem si toho vedom a ukrutne mne trapi ze mam ve virtualni realite tolik obdivovatelu :roll: :D .

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Brum » 12.04.2015, 01:49 hod.

Jenom z ciste zvedavosti bych se dovolil zeptat... V realnem svete pouzivas jine vzorce chovani, nebo to nerozlisujes a jsi podobne aktivni jak v anonymite zpoza monitoru, tak treba i ve skole, nebo kdekoli jinde?

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od motherfucker » 12.04.2015, 02:33 hod.

Ano vzorec chovani jsi predvedl naprosto dokonale tvoji reakci ktera byla naprosto vzorova a z meho pohledu ocekavana ale nechtel sem se o ni pripravit a narazka na to ze jsem snad nejaky skolak honici si sve ego ve virtualni realite tak aby si mne nejakym zpusobem ranil to uboze doplnila...ver ze se vyjadruju dle toho co na srdci to na jazyku samozrejmosti je ze ne kazdemu se to libi ale aspon nejsem povrchni...a ver ze realny zivot s tim virtualnim nema prakticky nic spolecne a nemuzes podle toho cloveka soudit uz jen s toho duvodu ze clovek muze psat veci tak aby provokoval coz se mi jak se zda velmi dari...a budu se opakovat ale nikdo vas nenuti na mne reagovat snad jen to vase ego....ver ze vim co jsem za cloveka a sem s tim smiren tak jako me okoli ono prohlednout ten obal za ktery se kazdy schovava bych pral vsem pak by jste vedeli kdo jste a jaci jste bez obalu a museli by ste se s tim smirit to ze se idealizujete a svoje vlastni ja potlacujete je smutne uz jen s toho duvodu ze o sobe nevite vubec nic a snazite se moralizovat ostatni...a ver ze tvuj nazor na mne je mi prave s techto duvodu upne u zadele.Ja totiz vim kdo jsem a nikdo mi jiny nazor nevnuti...to uz se ale opakuji...pro mne je dulezity nazor na mne ten muj a meho okoli v realnem zivote ktere svete div se mne bere takoveho jaky skutecne jsem a nazor cloveka v nejakem virtualnim svete ktery mne skutecne nezna je mi opet vis kde...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od DrSma » 12.04.2015, 10:04 hod.

MF: Tak už dost.

Plníš to tu všude na Foru OT příspěvkama a snad úplně každej tvůj příspěvek provokuje a končí dohadováním. Stížnosti už mám i do PM a na to už vůbec nejsem zvědavej. Toto je oficiální varování. Pokud budeš takhle pokračovat, dostaneš tejden času na rozmyšlenou, co je špatně.


Není třeba na tohle odpovídta. Ber to jako fakt.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Kuki10 » 12.04.2015, 10:32 hod.

A obecně to platí pro všechny. Člověk tu chvilku pořádně není a takovej bordel tady, to teď zkoncilo.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od lulinak » 12.04.2015, 17:51 hod.

clovek se tesi kolik je novych prispevku u tohoto threadu a smula, jen balast, kua to nema lidi neco smyslupnejsiho na praci?
zpatky k TR - konecne build jako sity na wizarda, bavi me to s nim a hodne, jen to nabijeni restraint ringu je nejaky bugly, prijde mi ze ne vzdycky se aktivuje...
kazdopadne slupky meteoru pres miliardu to je DPS o kterem se mi doted ani nesnilo, cili za vsechny wizy konecne trikrat hura.

zkousel jsem i tenhle zajimavej alternativni build postavenej na zmrazovani mobu a bavilo me to taky https://www.youtube.com/watch?v=hFumbdpG1Io

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od babacho » 12.04.2015, 18:21 hod.

Hele Lulinaku, co má na sobě za gear? Klasika TR a k tomu WoW? Díky.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od lulinak » 12.04.2015, 19:38 hod.

matec, solo wiz GR 61 http://www.diablofans.com/builds/53464- ... re-and-ice

WoW pouzivam jen v kombinaci s full frost verzi TR, ale vetsina lidi jezdi i to se serpentem, proste TR dava moznosti ruzne vselicos kombinovat, konecne budou i nejake variace, ten "jeden jediny" FB byl uz ubijejici...

Unity i nadale povazuji za nesmyslnej cheat, cili vetsi GR jen na publicu, tam se uz bezne 50 dava, vic stejne neni poteba :-)
Jinak OT – nevim kolik plati majitel této domeny za hosting, ale při „kvalite“ Forpsi který ma vypadky uz na denní bazi, bych dost intenzivne resil nahradu, bo forum se stava téměř nepouzitelnym….

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od motherfucker » 12.04.2015, 21:58 hod.

Jj ten problem s forpsem uz mne taky zacina tocit nekdy neni ani mozne se sem dostat resit by to zdejsi elita asi mnela....

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od babacho » 12.04.2015, 22:20 hod.

Zase na druhou stranu, můžete být spokojení, že jsou tady na sebe všichni hodní a příjemní... Teda pokud to zrovna jede. :lol:

hellus
Quill Rat
Příspěvky:11
BattleTag:hellus#2931

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od hellus » 12.04.2015, 22:55 hod.


lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od lulinak » 13.04.2015, 07:21 hod.

mno kdyz vidim zebricky a videa z vyssich GR tak asi velmi zpozdene zjistuju, ze TR uz jaxi vubec neni o meteorech, inu chvili mi to trvalo nez mi to doslo... Cili 4 stacky TR pro damage boost, pak dve hydry, a cela DPS dale zvysena diky spectral bladum.
Kurna a me se ty meteory tak libily, inu at odpocivaji v pokoji..... :-)

hellus
Quill Rat
Příspěvky:11
BattleTag:hellus#2931

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od hellus » 13.04.2015, 07:53 hod.

Tal rasha v tuto chvili vyuziva 2 buildy, viz zminene hydry a druhy build star pack.
Co se tyce hyder,ty jsou jednoduzsi na pouziti,jen nastackovat a koukat jak se o vse hydry postaraji.
Co se tyce Star Pack buildu je o dost slozitejsi a hlavne malo se o nem vi,co se tyce pouziti tak jedina dmg kterou udelujete je ve Star Packu ostatni 3 meteory delaji nepodstatnou dmg.
Mala ukazka hitu Tal Rasha- Star Pack https://www.youtube.com/watch?v=uPgAafjaGhM

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od manusky11 » 13.04.2015, 08:37 hod.

Používam TR set,A-wandu na hydry nemám tak mám Exarian.Pužívam ring na elementy+headku na electrotuce,mám APoC 8(aktuáne headku nemám na sebe).Main DMG mám z meteoru (cold)+ meteory z TR setu.Prečo nevyužit meteor ked sú na to booty.Electrotude je runa kde za každý hit mám 1AP restored.V grupe mám pri crite 63,5% AP skoro hned Full za 2-3 sec a smelo sekám meterory+proc ringu na element.Dáva to riadne šlehy(cez 500% CHD).
Ale solo vyššie ako GR48 je ťažké kedže rangedka má dávajú dole,musím to naberať.

P.S.-Ako sa hrá star pack build?
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Kuki10 » 13.04.2015, 10:47 hod.

Tak co se hostingu týká, bude se měnit na podzim jak bude končit smlouva u forpsi. Víc pro to bohužel udělat nemůžu.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od DrSma » 13.04.2015, 12:18 hod.

Kuki, tak tahle zpráva by klidně mohla na main! To uvítají asi všichni :)

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od lulinak » 13.04.2015, 12:28 hod.

supr, svetlo na konci tunelu, osobne bych bez ohledu na smlouvu je za tyhle "sluzby" nakopal rovnou tam kam si zalsouzi a to ze dne na den...
inteligent by to pochopil a chytil se velmi rychle za nos....

jinak tenghle prispevek odesilam napotreti, vime proc.... :-)

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od firdecek » 13.04.2015, 12:39 hod.

Přidám se do OT a zmíním, že jsem díky forpsi několikrát zrušil celý browser ve vzteku, pač když jsem psal odpověď asi 5 min někomu tady na fóru a při odeslání mi to napsalo Forpsi error, tak to opravdu nepotěší - celá zpráva v háji...celá komunita bude vděčná, až takového poskytovatele nakopete do prciny :)

Odpovědět

Zpět na „Wizard“