Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Uživatelský avatar
wolowizard
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WoloWizaRD#2193
Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od wolowizard » 17.06.2015, 17:23 hod.

Boty ti "jenom" zvedají DMG meteorů. Primus crown ti dává všechny runy ST, tedy zpomaluje, stunuje na 3s všechny při vstupu a výstupu z bubliny, mobové v bublině davají menší a dostavají větší DMG, ... Tedy mobové chcípají rychleji a prakticky se k tobě nedostanou, což ovšem neplatí pro teleportery a rift-bosse.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Brum » 17.06.2015, 17:31 hod.

Je to tak. Problém je, jak jsem se někde dočetl, že meteory dělají asi 30% tvojí dmg, čili to je poměrně podstatná část. Ale mě se to takhle hraje příjemně. Je velmi bezpečné. Samozřejmě na GR50+ přeskakuju všechny elity. Ideálně je tahám v řetězci bublin za sebou.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Gold Eagle » 18.06.2015, 02:08 hod.

Tak to znovu vyzkouším příště. Dneska jsem po pauze testoval asteroidníka, pet WD klasiku a baletku barbara. Nakonec jsem stejně nejvíc zahrál za barbara. S ním farmím GR45, zatímco s ostatníma bych se na GR45 trápil. Balanc buildů i těch silnějších pro dané classy je na pytel.

Trial mi leze už krkem jak noha rozkládajícího se klokana.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Brum » 18.06.2015, 09:13 hod.

To je o gearu. Vsadim se, že máš u barbara lepší gear. Neříkám, že barb není na farm lepší, to se asi nemá cenu hádat. Ale GR45 dávám za 4-6 min s tímhle buildem, který není postavený na speed farm.

LacoPaco
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LacoPaco#2108

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od LacoPaco » 26.08.2015, 18:55 hod.

tak co by jste mě navrhovali jako první narvat do kostky, hraji tak nějak poskladáně toto

http://1url.cz/KcR2

já bych tam osobně dal Unity na solo, bez něj jsem pořád chcíplej, Furnace a zbytek nemám fantazii

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od lulinak » 28.08.2015, 09:10 hod.

staci se podivat na nejaky videa na yt tam to maj vetsinou kombinaci plnyho TR setu a ctyri kousky setu na slow time, k tomu ROGR, Furnace a vsechny runy na slow time. Vcera jsem to zkousel poprvy a je to docela hratelny, k tomu F&F a nejakou poradnou jednorucku (pouzivam letityho ancient devastatora) a da se to....
Bohuzel hlavni problem i nadale zustava ze nektery meteory nedavaj skoro zadne dmg, konkretne cold a lght, cili je to cely o arcane a fire meteoru, kterej padne jednou za 8 vterin, a neco malo ubira slow time...
proste proti barbovi nebo monkovi je wizard i nadale tak akorat k smichu, mozna po skonceni sezony az uvolnej pasek na archona tak by to mohlo bejt lepsi, takze zase za pul roku....

Slamacek
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Slama#2990

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Slamacek » 01.09.2015, 16:58 hod.

Ahoj,

poradíte nějaký pěkný a hratelný build pro WZ na HC? Jak to poskládat aby dával dmg, tedy gemy, kostku atd.

díky, stačí odkazy:-)

Odpovědět

Zpět na „Wizard“