FB + TR?

Odpovědět
Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174
FB + TR?

Příspěvek od Rawmen » 11.11.2015, 09:47 hod.

Zdravím všechny,

jsem spíše rekreační hráč, takže se obracím na vás zkušenější. Libí se mi TR set + Blizzard Apocalypse. Když to bylo "IN", tak jsem bohužel nevlastnil RoS, tudíž mi tato záežitost unikla.
Nicméně k věci, jak jsem pochopil, tak v 2.4 dojde k úpravě FB setu, který by měl být (aspoň doufám hratenější). Nicméně nechce se mi moc čekat a proto se obracím na Vás, nenapadá někoho jak zkombinovat FB + nějaký další set (např. TR), tak aby to bylo hratelné na T10? Nemám v plánu s tím bořit rekordy v GR, spíše to chci na odreagování, na S4 mám jen WD (toho odfláknuté monka nepočítám) a přeci jen je to furt dokola a začal mě opět lákat Wizz, že jsem musel zapnout NS a zaběhnout s ním jeden rift a zjistil jsem, že by mě bavilo.

Ale ja píši na začátku, nevím jak pospárovat skilly, gear, gemy, co dát/nedát do kostky atd., proto jsem se obrátil na vás.

Díky!

PS: abych ho rozjel nově na S4, NS už nehraji, ani pořádně nemám v truhle takže gear bych si nadropoval/vykadaloval novej pomocí WD.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: FB + TR?

Příspěvek od lulinak » 11.11.2015, 11:16 hod.

obecne si myslim ze wiz je spise pro masochisty, Blizz na nej dlouhodobe kasle, uvidime co s tim udela uprava FB setu ktery me kdysi bavil, aktualne se hraje zejmena TR + Slowtime coz se da, ale zadnou poradnou DPS s tim neudelas a v parte na vyssich GR jsi spise jen na paradu, anebo Vyr set kterej je ale IMHO zbytecne prekombinovanej a pro vetsinu jedincu tak nehratelnej...
Chybi neco jako jednoduchy primocary FB jako byl kdysi a doufam ze se i vrati, jeste kdyby ten prvni stat s ozivenim vymenili za neco smysluplnejsiho, ale to asi ne...
Proste stale mam poct ze pro poradny hrani doted Wiz moc nebyl a vetsina ostatnich charakteru jej strka do kapsy, kdybych ted zacal jdu do monka nebo barba, ale jen muj nazor.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: FB + TR?

Příspěvek od Rawmen » 11.11.2015, 13:46 hod.

Tak právě na GR mám WD. Monk ani Barbe mě prave nelaka. Mam rád plosna kouzla a už v D2 jsem se vyhýbal meleckum. Toho wize chci na odreagování, napr. farma DB atd. :) U FB se mi líbí právě ta jednoduchost.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: FB + TR?

Příspěvek od Mlok » 11.11.2015, 13:57 hod.

Aktuálně je to prostě moc slabé. Můžeš postavit FB Wiz, která sice dá TX, ale moc pomalu.
Pokud chceš plošnou dmg, tak UE DH je mnohem rychlejší (na GR45 mám s UE DH průměrný čas těsně přes 3 minuty a už jsem zahrál solo GR45 i pod 2 minuty, i když u TX se mi to ještě nepodařilo - sice stejná obtížnost, ale u GR bývá lepší densita a navíc GR se měří samo a TX běžně neměřím, protože stejně sbírám matroš, takže není vyloučeno, že by se to vyjímečně také podařilo pod 2 minuty).

A ani ve 2.4 nebude FB moc dobré na rychlé TX. Na vyšší GR to možná bude hodně dobré (uvidí se po testech a také jaká přesně nechají nakonec čísla bonusu dmg), ale na nízké obtížnosti ne. Dokud nebude hořet více mobů, tak nebude žádný bonus oproti současnému stavu. Takže velký nárůst dmg bude až když bude hořet více mobů a to už je na nízké obtížnosti pomalé, tam musí umírat vše okamžitě.

Já mám rád také jen range chary. Wize jsem zatím ale dal k ledu, protože mi stylem hry žádný build nesedí. Uvidíme FB ve 2.4 pro střední a vyšší obtížnosti, to možná chvíli zkusím.
A ještě pokud nakonec udělají hratelný Delsere's Magnum Opus, tak ten bych také mohl zkusit.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: FB + TR?

Příspěvek od lulinak » 11.11.2015, 16:36 hod.

nejvic me bavil kdysi wiz jeste pred tim nez zacali delat milion uprav kazdyho pul roku, bylo to tehdy kdy prisel BH jako novy kouzlo a kombinval jsem ho s kratkym disintegrate a pasivkou will, to mi tehdy jste prislo ze "opravdu hraju".
Od te doby jsem tento pocit proste ztratil a TR ci Slowtime / Vyr buildy mi prijdou podivne umely, bez emoci, chybi tam ted neco brutalniho, primocaryho a pritom zaroven zranitelnyho, tezko vysvetlit, blizko k tomu mel i FB, jednoduchej a funkcni....
Ale je to pohled cloveka hrajiciho jen wize a tedy marne cekajiciho az se zabavou a vykonem vyrovna nekterym jinym charum, ktere jej uz mnoho let proste strci do kapsy, fnuk :)

Odpovědět

Zpět na „Wizard“