Wizard by kojot

Vozi
Re: Wizard by kojot

Příspěvek od Vozi » 16.04.2012, 17:13 hod.

@kojot .. Asi mame jine predstavy o tom, kdy bude wizard pouzivat slow time s runou 20% extra dmg. Slow 30% nezastavi nic a urcite ne elite / rare. Slow time je hlavne ochrana pred projektily v prvni rade. S tou runou extra 20% dmg je to aoe dmg debuff a nevim, jak ty monstra presvedcis tam zustat.

Tak si vezmeme priklad 4-5 elitnich monster s affixy ty teleport / jailer / molten / vortex.

1. Teleportnes k nim hodis slow time a teleportnes zpatky. Jsou okamzite u tebe (agresivita, rychlost, teleport) i s tim 30% slowem. Teleport je na 16s CD. RIP

2. Jakmile je uvidis, tak castis desintegrate. Opet jsou okamzite u tebe. Slow time a teleportujes pryc. Nektere monstra ze skupinky jeste maji nepouzity teleport a jsou u tebe. Zbytek rychle dobiha. Teleport je na 16s CD a monstra si te pretahuji vortexem a disabluji te jailem. RIP

U slow time by jsi musel zmenit runu na 80% slow. Vyhodit blizzard a dat tam frost novu nebo wave of force. Runa u teleportu na reversal a pouzivat ho na positioning (zadne teleportovani mezi monstra). Galvanizig ward pryc a pridat blur. Pokud by ani to nestacilo, tak misto glass cannon vzit evocation. Ano, nevypada to tak pekne na dmg, ale dmg ti stejne bude k nicemu, kdyz neprezijes.

dafh
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: Wizard by kojot

Příspěvek od dafh » 16.04.2012, 21:42 hod.

Jako celkem zajimavá myšlenka užít Slow time jako ofensivní zbraň. Nevím ale jestli to budeš stíhat ...1) zorientovat se a odhadnout pohyb nepřátel 2) teleport 3) slowtime 4) teleport 5) řežba.

Tak za pokus to stojí.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Wizard by kojot

Příspěvek od kojot » 16.04.2012, 23:14 hod.

Vozi píše: Jsou okamzite u tebe (agresivita, rychlost, teleport) i s tim 30% slowem. Teleport je na 16s CD. RIP
Vozi píše: Opet jsou okamzite u tebe. Slow time a teleportujes pryc. Nektere monstra ze skupinky jeste maji nepouzity teleport a jsou u tebe. Zbytek rychle dobiha. Teleport je na 16s CD a monstra si te pretahuji vortexem a disabluji te jailem. RIP
Doufám, že si uvědomuješ jakou blbost jsi napsal. Tyhle věty by jsi mohl použít na skoro jakýkoli build jakéhokoli charu. Vyústilo by to v to, že by za každej char byly hratelný 1 maximálně 2 ultradefensivní buildy, což se samozřejmě nestane.
Jinak runa na 80% slow mi bude IMO prd platná, když tam z hloučku 20 mobů chytnu třeba 3.
... jak ty monstra presvedcis tam zustat.
Pokud ty monstra po mě tak šíleně půjdou, tak vzhledem k tomu, že bublina je všude kolem mě, tak si myslím, že je nebudu muset moct přesvědčovat. Když budou chtít jít ke mě, budou muset být v bublině ať budou chtít nebo ne...

btw Pořád jsem neviděl žádný argument. Jenom tvoje klasické "Takhle to prostě bude".


dafh: No ten Slow Time tam není myšlenej zas tak ofensivně. Ta runa ještě není definitivní a dost uvažuju, že tam dám Miasma. Je to myšlený jako spíš taková podpora pro partu (což teda Slow Time je už sám o sobě). Je pravda, že v tomhle buildu budu Slow Time využívat dost ofensivně, jestli jsi myslel toto. A momntálně jak to je (že je bublina vázána na postavu a ne na místo), nahodím ST před prvním Tele a pak zacastím Blizzard a portnu se pryč. Jde o to abych docílil maximální účinnosti blizzu, aby zasáhl co nejvíc nepřátel.
Obrázek

Vozi

Re: Wizard by kojot

Příspěvek od Vozi » 17.04.2012, 07:03 hod.

@kojot .. Bublina je porad kolem tebe? Takze uvaha, ze mezi ne portnes, das slow time, portnes zpatky a jeste tam s 30% slowem zustanou, je uplne mimo. Nebo to chces tankovat v te bubline :)?

http://www.youtube.com/watch?v=y8K3UDtdsUI

Jak si myslis, ze Blizzard chce docilit toho, ze budou chcipat ranged classy? Prave tim, ze tam budou extra rychle monstra s CC nebo jeste teleportem. Pro mne za mne, at si lidi "ripuji" s glass cannon buildy a teleportem s 16s CD. Uvidime, kdo mel pravdu, az hra vyjde a mozna se dostanes az na inferno.

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Wizard by kojot

Příspěvek od walosek » 17.04.2012, 08:17 hod.

jsem zmaten tak zustava ta bublina na wizardovi nebo na miste vyvolani???

Vozi

Re: Wizard by kojot

Příspěvek od Vozi » 17.04.2012, 08:35 hod.

Nevidel jsem jedine video, kde by se bublina od slow time pohybovala spolu s wizardem. Ty snad ano? Predstavivost nekterych lidi nabira bizarnich rozmeru.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Wizard by kojot

Příspěvek od Programos » 17.04.2012, 09:09 hod.

To by mě ani ve snu nenapadlo. Spíš to někdo pochopil tak, že Slow Time můžeš vycastit na jakém chceš místě, ale ono to funguje jen v AOE kolem tebe, stejně jako frostnova.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Wizard by kojot

Příspěvek od kojot » 17.04.2012, 15:37 hod.

Tak to je moje chyba, že sem si to neověřil. Ironfist psal:
Pokud vím, slow time působí okolo wizarda, takže pokud jsem správně pochopil, že chceš moby zpomalit a portnout pryč, tak to podle všeho nebude možné (jestli ten skill nezměnili)
tak jsem předpokládal, že to ví jistě. Ale jak říkám moje chyba.

To akorát znamená, že se vrátím ke svému původnímu plánu tj. portnout se, zacastit ST + blizz a portnout se zpátky/jinam (podle toho jakou budu mít u Teleportu runu). Pořád nevím, co je na tom nehratelné, ale takhle by jsme se tady mohli dohadovat měsíc v kuse a stejně by jsme se nikam neposunuli...

Podle mě tohle bude dost skill rewarding build, který v rukách začátečníka bude možná nehratelnej, ale věřím, že v rukách šikovného hráče bude hodně silný. Až vyjde plná tak uvidíme jak se mi povede. Budu sem postovat progres a případné úpravy, kterým se rozhodně nebudu bránit, když zjistím, že něco funguje jinak, než jak jsem předpokládal.
Obrázek

Uživatelský avatar
Zerain
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Zerain#2986
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Wizard by kojot

Příspěvek od Zerain » 17.04.2012, 15:41 hod.

Tenhle Wizard se mi hodně líbí :). Podle mě fungovat rozhodně bude. Btw: Můžeš skočit na chvíli na chat na Diablofans.cz v Broadcast sekci? :)

//edit: Jak píšeš, o tom combu ST/Tele to bude hodně o skillu, uvidíme jak to bude vypadat v praxi :)

Odpovědět

Zpět na „Wizard“