HC wizard

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494
HC wizard

Příspěvek od casperdeluxe » 25.06.2013, 09:58 hod.

Tak jsem doexpil svého třetího Wize. První lehl při žehlení :D druhej na laser show v tomb of wallet :D.
Tímto bych chtěl zkušené wizardy poprosit o radu s gearem a buildem, kterým směrem bych se měl vydat. Momentálně nemám žádný goldy. Včerejší nákup equipu + craft mě stálo dohromady 12M, takže mě zbylo asi mega. Časem bych se chtěl přehoupnout na Archon build. Ale to je tošku dražší sranda.
Jinak build co tam mám není ještě předělanej. Místo frost novy používám arcane hydru a místo passivky evocation používám galvanizing ward.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/casp ... o/28744096

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC wizard

Příspěvek od Kuki10 » 25.06.2013, 10:18 hod.

Bohuzel wizzard je dost ktehkej, pokud ho nepostavis hodne na defense, ale to je zas nuda....
Muzes mu nasadit zuni boty, ring a chestku a mas 130int a all res ze setu.
BT pasek + gate a mas hromadu vitky.
Zbytek ucraftis a neco pokoupis.
Pojedes Blizzard,hydru, piercing orb, diamond skin, mirror image atd....ale nebude to takova sranda.:-D
Archona pak skladas na co nejvetsi dpsko a i kdyz nekteri tvrdi, ze se s tim neda prezit, tak jsem s tim prezil i mp6 ubery na pohodu, pokud si zachovas 500k ehp unbuffed, to je takovy minimum, jednou jsem hral i se 400k, ale to je hroznej ficak.
Tenhle tejden budu delat wizza, opet.:-D
Jelikoz jsem jeste nezdechl na HC normalne pri boji, ale pokazdy me napadla nejaka inteligentni myslenka;)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: HC wizard

Příspěvek od herba » 25.06.2013, 10:57 hod.

Já než sem našetřil dost peněz abych mohl začit CM tak jsem jel hlavně solo arcane/temporal flux build a sedlo mi to líp než blizzardi. Vypadlo to nějak takhle:
Magic Missile - Split
Arcane Orb - Tap the Source
Diamond Skin - Crystal Shell
Frost Nova - Cold Snap (alternativa teleport)
Hydra - Arcane
Energy Armor - Energy Tap
pasivky: Temporal Flux, Galvanizing Ward, Unstable Anomaly

to zpomalení fungovalo dobře, na mp0 sem pomlátil všechno než se to ke mě dostalo. Teleportéry a hady ve 2a zmrazit když se ti dostanou na tělo, vystřilet arcane orby, nahodit diamond skin a pryč pokud vše nelehlo, což bylo málokdy :)

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: HC wizard

Příspěvek od casperdeluxe » 26.06.2013, 20:41 hod.

Tak jsem se trosku boostl dneska. Necelých 640k EHP, 50k DPS, 88k HP, 640AR. Vše unbuff.
Zkouším to mixovat s archonem. Tzn Archon, Teleport, hydra, prismatic armor, Piercing orb a blizzard. Archona se clkem daří udržet. Tak uvidím jak to půjde dál. Jinak ten archon jde nějak shodit když j epotřeba?

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC wizard

Příspěvek od Kuki10 » 26.06.2013, 20:54 hod.

Jo klikni na tu ikonu pak pravym jak mas buffy atd

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: HC wizard

Příspěvek od Darkness » 30.06.2013, 13:13 hod.

Helma, chestka, belt, boty - zkus sehnat podobne veci s armor. S trochou stesti to nebude drahe a rozdil v defenzive znacny.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: HC wizard

Příspěvek od casperdeluxe » 01.07.2013, 12:59 hod.

JJ. Armor udělá hodně. Momentálně mám nějakých 690k EHP. Chtěl bych se dostat na 800k unbuff a budu spokojenej. V archonovi mám 1,34 milionu a je to hodně poznat :). Akorát jak píšeš, že to nebude drahý, tak si to nemyslí. Zkusím se po něčem mrknout.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC wizard

Příspěvek od Kuki10 » 01.07.2013, 13:26 hod.

Ted mam armor 4,5 k bez EA a je to sakra poznat, kdyz reflecti nic nedelaj.
Pri 100k dps a 75 k hp s gemama tusim, ale nejsem si ted jistej.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: HC wizard

Příspěvek od casperdeluxe » 01.07.2013, 14:08 hod.

Tak reflecti mě taky nic nedělaji. Prvda že mám 51k dps. Ale armor mám 3600 bez EA.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: HC wizard

Příspěvek od Guru » 25.12.2013, 01:59 hod.

Najde se zde zkuseny HC Wizard, ktery by mi dokazal odpovedet na mou otazku ? Da se efektivne farmit MP5 bez zbrane s LS a zaroven nebyt odkazany na spoluhrace z publicu ? Pokud ano, zajimaly by mne staty jake by musel mit, pripadne rady co bych musel vymenit ze stavajiciho gearu. Dekuji :wave:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Guru ... o/32114150
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: HC wizard

Příspěvek od Darkness » 30.12.2013, 14:30 hod.

Nevim, co presne povazujes za efektivne, ale s ccq 100k+ DPS/100k life/1mil EHP, v Archonu se da farmit solo rychle a pomerne bezpecne jen s Magic weapon. Jen pozor na frozen a nechodit bez teleportu.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: HC wizard

Příspěvek od Guru » 30.12.2013, 17:57 hod.

Ano, pri solo hre s takovymi staty problem neni, ale v plne parte s tremi bonusy ze skilu 5CC,10% DMG + 12%DMG kdy jsem mel k 150k dps uz to tak hezky neupalovalo, jasne 150k neni zadna slava, ale prislo mi ze wizardum se srovnatelnym dmg ten Archon fungoval lepe ... A jak je to vlastne s AS v Archonu ? Vsichni rikaji ze potreba neni, ale pritom na sobe maji jak teplaky od Inny tak Lacuni, zeby kvuli 36% MS !?
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: HC wizard

Příspěvek od Darkness » 30.12.2013, 18:14 hod.

v Archonu AS z principu potreba neni, ale samozrejme, s vyssim AS je vyssi DMG ....

Ale. ja dmg zvysuju tim ze pouzivam storm armor reactive a hlavne taky archon blast, ktery spolu s CM pasivkou je pri vice mobech po kupe prakticky bez cooldownu a stejne tak teleport, takze se pohybuju relativne rychle i bez MS

A storm armor i archon blast jsou efektivnejsi s vyssi base dmg/pomalejsi zbrani jako mace nebo spear... proto mam radeji pomalou zbran, a taky protoze na ubery bossy nechodim s archonem, ale s arcane torrent ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 30.12.2013, 18:16 hod.

A lacuni a inna tepláky jsou v podstatě BIS co se týče dps...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: HC wizard

Příspěvek od Darkness » 30.12.2013, 18:18 hod.

jj, ale nejhorsi co se tyce EHP
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 30.12.2013, 18:20 hod.

To už je ta temna stránka.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: HC wizard

Příspěvek od Guru » 30.12.2013, 20:12 hod.

Takze i kdybych mnel kalhoty s 300 INT, ale Inny bez inteligence jen s AS 9% a 1 CC by mne presto o neco boostli tak protoze je DPS vetsi bude i Archon fungovat lepe ?
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: HC wizard

Příspěvek od Darkness » 30.12.2013, 22:47 hod.

pravdepodobne budes mit vyssi dps, ale to zalezi i na tom jake uz mas staty, nevim jestli to budfe platit uplne vzdy
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: HC wizard

Příspěvek od Reve » 02.01.2014, 15:38 hod.

Guru píše:Ano, pri solo hre s takovymi staty problem neni, ale v plne parte s tremi bonusy ze skilu 5CC,10% DMG + 12%DMG kdy jsem mel k 150k dps uz to tak hezky neupalovalo, jasne 150k neni zadna slava, ale prislo mi ze wizardum se srovnatelnym dmg ten Archon fungoval lepe ... A jak je to vlastne s AS v Archonu ? Vsichni rikaji ze potreba neni, ale pritom na sobe maji jak teplaky od Inny tak Lacuni, zeby kvuli 36% MS !?
MS muzes mit max 25%....

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 02.01.2014, 15:57 hod.

Hlavně Inny budeš shánět aspoň s nějakou int, jako každej item.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Wizard“