WD a jeho předpoklad pro budoucí PvP.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707
Re: WD a jeho předpoklad pro budoucí PvP.

Příspěvek od NargarotH » 28.01.2013, 14:53 hod.

coyd píše:
Já mám stejné dps i s jednoručkou
No treba u hauntu ktery nekrituje mas jednoruckou o hodne mensi dmg nez se skornem bych rek a i u ostatnich skilu jde spis o dmg na hit nez o dps protoze nejsi schopny dpskovat konstantne.
edit: Ale chce to vyzkouset ja jeste ten skorn nemam na ptr takze se uvidi. Co jsem testoval ve hre tak se zda ze haunt sice nezobrazuje zlute crit cisla ale vypada to ze co se tyka zobrazenych dmg cisel tak crituje akorat to neni poznat. A to tak ze pokud critne prvni hit tak haunt potom crituje uz celou dobu kazdym tickem
Neřeknu to na 100% ale hodně lidí tvrdí to samé u barbova Rendu, že dokáže critnout a podle toho co jsem viděl by se tomu dalo i věřit, protože někdy zasaženému charu ubývaly ty životy asi 2-3x rychleji.

fuxicek píše:Sledoval jsem kongoruv stream(barbar), kdy si zval hrace rozlicnych charu a jediny char, ktery mu poradne zatopil, byl WD. Takze to bude super clasa na pvp.
Tak Kongor má/měl taky gear za spousty bilonů, on sám si ho cení na 40b :D

Ale všechno je to dost o gearu a předem připravených counter skillů, takže každý char může ownit jakýkoliv jiný. Třeba barb s Dex gemy s 200k životy s 10k regenem a štítem se těžko zabíjí, ale zase v jiném buildu dokáže rychle běhat a házet Weapon Throw se stunem a pak hodit Rend, monk je pan nesmrtelnej sám o sobě, vysokej dodge, vysoký dmg díky novému patchi, štít a hodně LoH s velkým ApS, Death experience. Silné DH s Legacy natalya setem jsou taky dost imba kvůli skoro nonstop Smoke screenu, WD: haunt, spiders, spirit walk, spirit vessel. Wizzka nvm no, zdá se mi možná nejslabší, ten teleport s mirrorem není bůvíco, dá se poznat originál, archon taky nic moc, ale jsou i jedinci kteří dokáží zprovoznit CM build i na pvp, ale v novém patchi bude asi CC reduce.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: WD a jeho předpoklad pro budoucí PvP.

Příspěvek od Nekronaut » 28.01.2013, 14:55 hod.

alterego: Tak neříkám, že je to terno, ale své využití najdou. Jsou situace, kdy se někomu dostaneš do zad a nemáš manu atd. Člověk hledá cokoliv jiného než SB+haunt žejo :D

Btw kdo chce dobrého protivníka, tak tenhle WD mi dává slušně zabrat: Hasansabbah#2914

Uživatelský avatar
McP
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McP#2697

Re: WD a jeho předpoklad pro budoucí PvP.

Příspěvek od McP » 01.02.2013, 12:25 hod.

Duri píše:neviem co je natom pravdy ale ted mi kamarat pisal ze mcp ak viete kto to je daval na svojom strime nejake statistiky ze wd bolo po x dueloch posledne...barbar prvy ako sa asi cakalo...dh 2...ale neviem nechce sa mi ho divat :)

Neviem odkial to mas, ale nerobil som ziadne taketo statistiky :) WD je prve v PvP. Ani top barbar nema sancu proti dobre zahranemu WD. Na druhom mieste by som povedal ze je DH, potom Barb+Monk a nakoniec Wizz.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: WD a jeho předpoklad pro budoucí PvP.

Příspěvek od Kuki10 » 01.02.2013, 14:31 hod.

Ale co jsem videl par streamu, tak i monk nebyl k zahozeni.:)
Ale ja opicaka nehraju, takze vubec o nem nic nevim.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“