PEJSKARI

Odpovědět
Brum
Doom Knight
Příspěvky:411
Re: PEJSKARI

Příspěvek od Brum » 19.06.2014, 17:33 hod.

Yaka píše:Důvody proč tvůj dmg je opravdu znatelně menší, než by mohl být jsou následující:

1) Nemáš + physical dmg tolik, kolik by si asi mohl mít = chybí ti na SoJ ringu

2) Nehraješ na fetish army ale na fetishe z pasivky
- tedy vůbec nemůžeš těžit z +fetish army dmg ( u mě +48% u tebe nula)
TOHLE JE TEN HLAVNÍ DŮVOD

3) Na ringu RoRG přeroluj crit na crit dmg
- peti těží z crit dmg nikoliv z crit chance
4) Chybí Ti TaT rukavice
5) Máš super zbraň - měl bys využít
- na botech přeroluj cokoliv na + dmg na žáby, až najdeš boty kde to půjde

6) Máš zbytečně moc HP
- měl by si se pohybovat okolo 350k hp, více je na škodu a spíše by si měl směřovat na zvýšení intel a dps než life..
To je tak na první pohled

Díky, kouknu na to. Až někdy přijde Kukri tak půjdu do skillu, ale do té doby zůstanu holt u pasivky. O SoJ vím, ale podobně jako u legsů čekám na mats. V případě SoJ tedy spíše na prachy. 40mega goldů zmizelo v RoS jako když plivne. Rukavice snad taky Kadala časem ukáže. Co mě ovšem nenapadlo je změna CC na CD na RoRG. Za tenhle postřeh fakt díky.

S jakou TGH ty běháš T5-T6? Mě těch 10mega TGH přijde tak akorát, na T6 bych dokázal vyjít i s vyšším TGH :twisted: Teď s BT setem to je pravda pohodlnější, ale stejně musím přežít charge Akt 4-5 charge packu, nebo charge elita. Moc nerad mám one-hity, který přiletí z místa mimo můj obraz na monitoru.

Každopádně díky, na ringy se vrhnu!

Co se zbraní týče, tak mám Doombringer s 19% physical, ale o něco nižším rollem, Ve výsledku hitují fetiše podobně. No a pak Thunderfury, která má naopak vyšší roll, asi 2270. Žádná z těch zbraní bohužel vyloženě nevyčnívá. Ale Explosivní žabky mě baví víc. Na druhou stranu neproskočí zdma wallera. Rain of Toads lze kouzlit přes zeď, nebo i za roh místnosti. Kukri se stále shání.

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: PEJSKARI

Příspěvek od KrtekKazatel » 19.06.2014, 17:47 hod.

muzes me to Yako skouknout take? me se zda ze mam fur male dmg :D a nevim proc :D

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Stanley » 19.06.2014, 19:18 hod.

Sice nejsem Yaka :D, ale... i když fetishové neprofitují z tvého CC, tak jejich dmg se odvíjí od tvé dmg. Co chci říct, máš poměrně málo crit chance a co se týká crit dmg, tak je to snad ještě horší, nechce se mi to počítat. Takže na to bych se zaměřil.

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: PEJSKARI

Příspěvek od KrtekKazatel » 19.06.2014, 20:28 hod.

cc mam asi 42 crd mam 300cca a dmg do elit 65 to neni tak zle :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Kuki10 » 19.06.2014, 20:32 hod.

Málo....
Aspoň 50 na 350-400.:-)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: PEJSKARI

Příspěvek od KrtekKazatel » 19.06.2014, 20:35 hod.

a kde to asi vemu :D to budu muset obetovat dmg do elit :D

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Hamman » 19.06.2014, 20:36 hod.

Koukam mam 460 :D tak to asi nebude tak tezky :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Kuki10 » 19.06.2014, 20:37 hod.

No lol .:-D

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: PEJSKARI

Příspěvek od sgtmajfoley » 19.06.2014, 20:43 hod.

Tak poskladal som ako tak Zombie Doge WDčko :D Tuto je fight s malthaelom. Nahrate to bolo v case ked som este nemal par veci a nejake rerolly chybali, preto crity boli iba 100m.

EDIT: fight s diablom





A ako bonus moj cool teamspeak avatar :D

AVATAR
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Brum » 20.06.2014, 01:24 hod.

omlouvám se za zas.ani tohoto vlákna, ale teď to snad vláknu trošku vrátím, pač jsem zkusil psa.

Tak jsem přišel o půlnoci domů z práce a nedalo mi to. Z followera jsem sundal TMF a zkusil build. Nic jsem neupravoval, jen jsem přehodil pár věci a dle rady Yaky sundal trošku TGH. Většina věcí není ideálně rollnutá, ale tak holt se musí pracovat s tím co je. MoJ nepočítám, ta se zadařila :)

solo T5 nikoliv napohodu, ale jako nůž máslem.

Pes - AoE aura 1,5 mega/tick, crity na bílý mobky 47 mega, nehnou se mu životy. Ty malý hajzli jsem musel resummonovat i na T5.
WP - crity na bíly 110mega
FS - 8 mega crity
Rain of Toads - 3-4 mega/hit
Všechny hity unbuffed. BBV ani WP nejsou na solo T5 ani potřeba. ;) Naprostá spokojenost, zítra zkusím T6 a T5 v grupe a uvidim. Zatím ale klobouk dolu. JEdiné co mě děsí je 7,3 mega TGH, na což nejsem zvyklej. Na solo na mě asi nic nestihne vystřelit, ale obávám se, že group hraní bude asi horší

Build a equip v podpisu. 960k DPS, 7,3m TGH, 46% CHC, 350% CHD, 37% physical, 17% fire, 10% psi. Takže spousta místa ke zlepšení.

PS1 Teď mě napadlo dát fialovej gem do helmy, CD red asi úplně netřeba tady

PS2 T6 solo je o moc lehčí než dříve T5.

PS3 group hru zkusím ale opravdu až zítra

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Stanley » 20.06.2014, 06:50 hod.

KrtekKazatel píše:cc mam asi 42 crd mam 300cca a dmg do elit 65 to neni tak zle :D

Tak pokud počítám dobře, tak 30,5cc z gearu + 5cc základ... Pokud tam máš 50 bodů z paragonu, tak by to asi šlo. Ale crit dmg máš asi 230 + 50 základ, což je dost málo, tolik paragonu nemáš, abys ho mohl dát naplno do CC i CD. Chápu, že s tvým dropem to nešlo asi líp udělat, ale ptal ses :).

MoJ i TaT máš, bonus do elitek pěknej, +phys máš nutnej základ... Takže tady toho asi moc neuděláš. Zkus vyměnit Zombie Handler za Gruesome feast a do skillů zařadit MS Paranoia nebo BBV.

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: PEJSKARI

Příspěvek od KrtekKazatel » 20.06.2014, 07:22 hod.

zkusim to ale myslim ze sem to tak mel a moc to nepomahalo :D ale musim pockat na lepe rolnute bveci asi :D v tuhle chvili to je pro me max asi :D

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 20.06.2014, 07:40 hod.

300 cdmg je opravdu málo - dostat se nad 400 by neměl být zas až takový problém. S tou crit chance já bych to tak nehrotil, pokud máte možnost dobrý, ale pokud nemáte je vždycky lepší pro ten pet build rolovat crit dmg než crit chance. Většina itemů má předrolovaný IAS a k tomu se něco přidává, pokud nemáte štěstí na trifectový věci.

Stejně všichni musíte lovit kukrinu - s tím to je pak úplně jiná postava když máte na každý elite pack BBV.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Stanley » 20.06.2014, 08:05 hod.

Yaka píše:Stejně všichni musíte lovit kukrinu - s tím to je pak úplně jiná postava když máte na každý elite pack BBV.

Mi povídej, už jsem vzdal hledání a emigroval na Křižníka :)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 20.06.2014, 08:33 hod.

Brume je dobrý, že Ti to začalo fungovat a to i přesto, že ještě pořád máš spoustu možností na progres. Pokud nenosíš RoRG tak klidně můžeš vyměnit i cain set, protože ten set bonus 8%IAS je minimální. Pokud by se Ti podařil SoJ s vyšším elite dmg a třeba Sun keeper taky slušně rolnutej, uvidíš ten skok:)

Jinak hraní v partě je obecně jednodušší než solo pro pet WD, protože vepředu skáče barbar s křižákem a u tebe se pohybuje většinou jen wizz nebo DHčko, kteří ale mají slušný dmg, takže většina mobek se k Vám přes pety ani nedostane jako na solo.

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: PEJSKARI

Příspěvek od KrtekKazatel » 20.06.2014, 09:11 hod.

ja kukrinu nevzdavam vcera sem u kadaly nechal 2k shardu :D a stejne nedala :D ale ona jednou da :D

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: PEJSKARI

Příspěvek od maja » 20.06.2014, 09:46 hod.

Ahoj Yaku, včera jsem testoval různý kombinace, od SB Manitou, medvědy a Pile On, nějak mi tam neštymuje manaregen, stále jí je při těchto použití málo, ani BBV s Rain Dance není žádná výhra při solo hře, měl sem tam i Spirit Vessel, existuje nějaká lepší kombinace ?, ze všeho mi vyšlo nejlépe použití SB Manitou, BBV Slam Dance + psa/psy na dmg při změně ringu na soj, který však v důsledku nedostatku soulu zatím roluju, díky za rady. Jinak kukrina padal fire a psa/psy asi přehodim na Burning Dogs : http://eu.battle.net/d3/en/profile/maja ... o/11914656.
Ps: lepím to jak se dá a souly stačí :-)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 20.06.2014, 10:23 hod.

Mája gratulace ke kukrimu:) Manu jsem řešil runou u BBV - na chanelování medvědů mi to stačilo tak nevím, že s tím máš takové problémy. A to jsem dokonce ještě neměl ani zuni set hotový v té době..

Chesta a offhand nemá +FA dmg a to je bída, připravuješ se tím o 25-30% dmg a to je dost. Navíc teda se musíš rozhodnout který element budeš dávat physical/fire/poison a ten tlačit všude. Amulet ti v této chvíli nefunguje defakto díky runě TT na FA, protože jsou všichni fire. Navíc máš tam velkýho psa, na itemech +35% fire dmg a přitom na něm nemáš runu na fire ale na LoH, který je stejně bídnej to zvaž.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: PEJSKARI

Příspěvek od maja » 20.06.2014, 10:52 hod.

co píšeš je pravda, chesta a kukri padly ve střetu a včera jsem se dostal k tomu, vše otestovat a oťuknout jak co funguje s kukrim a chestou, v této kombinaci jak vidíš, jsou jabka a hrušky pohormadě :-), je mi jasné že jet dva elementy nejde, takhle jsem to netestoval, ale craftil a prehazoval věci, dnes to poskládám, mam věci v provedení phys i fire, amulet fire blackhorn, kterej se tak nějak nechce - vůbec (CHD) narolovat, v podstatě ani tenhle amulet se nechce na vyšší CHD dostat, to už mě stálo hoodne soulu a goldu, a souly docházejí, proto zatím přejdu na physical, chesta je jediná co mi v patchi padla (to sme zrovna hráli spolu), jestli si vzpomínáš, taky s blbým rollem, offhanda a t&t, jsou na poradu dne a kadi, diky za rady, cc.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 20.06.2014, 12:27 hod.

Já jsem zkoušel T5 ted chodit - dám to svižně, ale chybí mi tam něco, čím bych podpořil ty fetishe. Teď více méně jen nahazuju manitou na rozbíjení věcí okolo a jelikož jsem vyměnil žábu, tak jen sbírám globy a goldy. Dobrej doplňek k tomuhle pet WD by byl podle mě skákající barbar, někdy to s Váma musím zkusit s barbem, protože tam už budeme moct běhat i t6ky podle mě bez větších problémů.

Díky kukrimu máš hroznou výhodu - úplně opusť fetishe z pasivky a soustřeď to všechno na +FA dmg a physical nebo fire, pokud fire vyplatí se zapojit i toho psa i když nakonec jsem ho vyhodil a jedu physical. Blbý je - že tam není nic dalšího. Jediný physical jsou pavouci a ty defakto nedávají dmg:(

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“