Jade Wd

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yarek
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Yarek#2624
Re: Jade Wd

Příspěvek od Yarek » 18.10.2014, 13:50 hod.

Aha tak to by to vysvetlovalo, PTR me nenapadl:d

Furnace shanim jak divej no, ale zatim nic, ted se mi celkem osvedcilo chodit se sunkeeperem a zabou, ktera krasne snizuje svym range CD diky pasivce, psy stejne nepouzivam,takze hadi byly zbytecny a zaba je fakt dobra, az padne furnace,tak samo pujde do ruky ta, ale zatim jsem spokojen :-)

Nejhorsi na tom je, ze kamaradovi jedna padla, kdyz jsme byli v parte, ale ja zrovna v tu chvili, co on ji dropl v malem riftu, byl v menu a relogoval na jinou postavu, no proste smula jak svina... :green:

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Jade Wd

Příspěvek od coyd » 18.10.2014, 15:19 hod.

Zaba ti urcite u jade nezaruci rychlejsi snizovani CD.. Pasivka ma sama o sobe dosah 20yardu a soul harvest ma 16yardu takze ikdybys mel pickup 0, tak vsecko co harvestem zabijes ti pasivka pokreje. Nehlede na to z pokud zustane single target jako je guardian takuz zalezi jen na CDR
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
barwajz
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:barwajz#2964

Re: Jade Wd

Příspěvek od barwajz » 18.10.2014, 23:21 hod.

Ale ber v úvahu, že v širším okruhu kolem tebe pořád chcípá trash na dotky, takže žába ti prakticky zaručí rychlejší snižování CD.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Jade Wd

Příspěvek od Stanley » 19.10.2014, 02:06 hod.

Ale bude to si myslím zanedbatelny pocet. Jade by proste mel byt se Serpentem ;)

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Jade Wd

Příspěvek od AlterEgo » 19.10.2014, 08:15 hod.

Do GR je Serpent na vyssi obtiznost k nicemu.Kdyz uz nosis 1h,tak jako offhand vychazi lepe vychazi Shukrani's Triumph a na obyc t6 je fakt nejlepsi zaba kvuli radiusu. Ono to tak zanedbatelne neni.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Jade Wd

Příspěvek od Stanley » 19.10.2014, 11:25 hod.

Castecne asi s tebou souhlasim. Ale taky zalezi jak vysokej GR mas na mysli. Je rozdil, at uz na HC nebo SC, jestli dostanes IK od bilejch mobu nebo ti zbyde par zivotu ;)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Jade Wd

Příspěvek od Seton » 06.11.2014, 16:05 hod.

Zdarte :)
Oprášil jsem asi po 3 měsících JadeWD, tak se chci zeptat, co se změnilo (patche atd.) a hlavně co mám změnit já :)
postava here:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seto ... o/44467005
S tím že vím:
-Potřebuju novou helmu, tady když dám díru, tak ztratím 6% CritCH :( :(
-Potřebuju rollnout Haunt na chestce
-Potřebuju lepší RoRG a rukavice s CDR místo AS
Achjo....potřebuju toho dost se tak koukám :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Jade Wd

Příspěvek od azaxsyndrom » 16.11.2014, 02:26 hod.

Dobrý večír , měl bych takovou tak trošku přiblblou otázečku , jelikož jsem dosáhl na gemu Trapped 25 levlu (bonus je že do 15 yardu mobky dostáváji -30% k pohybu) tak se ptám , vyplatí se stále nosit Hnuj Svrab ( Hwoj Wrap) který mi zaručuje 80% redukci pohybu mobek za použití LS a nebo to mám vyměnit za The Witching Hour když už je ten bonus z Gemu a ruku na srdce Jade WD je neustále poblíž mobek.Za každou radu budu vděčnej , předem děkuji :)

Drizztik
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jade Wd

Příspěvek od Drizztik » 17.11.2014, 04:00 hod.

Já jsem Hwoj vymenil za WH a změnu jsem nepocitil. Mám Serpenta a Trapped GEM pres 25lvl a na T6 skoro nesmrtelnej. Navíc se mi zda ze Hwoj nefunguje na většinu elitek.
Včera sem vyměnil Sunkeeper dmg 2100 za Wildwood s dmg 2500 a ted na T6 elita na dve rány.

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: Jade Wd

Příspěvek od geekker » 25.11.2014, 09:26 hod.

Ahoj konečně jsem složil set a snažim se v tom najít zalíbení. Celkem se mi to líbí i když se člověk musí o dost více ohánět než s pety. Chci se zeptat ohledně pasivky Creeping Death je někde vysledováno o kolik se to prodlouží? jak dlouho na nich swarm a haunt vydrží? Pořád nějak nejsem schopen najít ideální rotaci na maximalní efektivnost, poradil by někdo prosím.
Zatím mám vyšší splnění GR s pety, ale myslim si že i s mou chabou výbavou by tohle mělo být více efektivnější.
Pokud navrhnete co vyměnit nebo rerollovat připomínkám se bránit nebudu.
Díky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Jade Wd

Příspěvek od Seton » 25.11.2014, 09:29 hod.

Creeping je 5min. Na gear mrknu potom ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: Jade Wd

Příspěvek od geekker » 26.11.2014, 18:06 hod.

Ahoj ještě se chci zeptat ma na dmg nejaky vliv crit dmg nebo crit chance?? jelikož jsou to bílí čísla.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Jade Wd

Příspěvek od Kuki10 » 26.11.2014, 18:13 hod.

Ano.
On vlastně krituje kazdej skill jen u některých ty žlutý čísla nejsou.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Jade Wd

Příspěvek od Rawmen » 23.01.2015, 23:29 hod.

Zdravím,
snad nebude vadit, když se zeptám tu, i když hraji xko verzi 2.0.5. Konečně se mi povedlo složit tento set. Takže otázky postupně:
1)Mám SK s 1455-1930 a 21% do elit, dále mám Thunderfury s 1467 - 2034 - z čehož mi vyplívá, že asi SK bude lepší ne, protože SH dává weapon dmg což chápu jako ty bílá čísla, co jsem zde vypsal, tudíž ten 21% do elit bude pro mě lepší a mobky to dá tak i tak, že?
2)Ruce mám fakt špatné, padla mi tam jen intel a 10 CCH, dále je tam 7%redukce cooldown a 16% area dmg - co přetočit na CD?
3)Ramena - 475 I, 475 V, 98 AR a 11% wall of zombies - takže to poslední přetočit na haunt?
4)Na torsu jsem musel udělat sockety, ale zůstal mi tam aspoň bonus do kobylek stačí to nebo mám obtěžovat kadalu, aby dala něco lepšího?
5)Helma klasika - I, AS a % do nějakého skillu co nepoužívám - takže místo bonusu natočit CC? Teď tam mám zatím 690vitku došel matroš, bojím se až to přetočím na CCH, že bude špatný toughness, klesne to o cca 1M.:/
6)Amulet mám s I, V, CCH, CD a ještě tu odolnost na arcene (strašně jsem si to oblíbil) v truhle mám jeden co má 20% bonus do cold skillu, jenže nemá ani V ani odolnost na arcena, ale hlavně ta vitka mě vadí, protože na tom co nosím je 700 - mám si tedy nechat ten co nosím nebo nahodit ten s bonusem do coldu a tu vitku nahnat v paragonechc nebo přes šutry? Touggness mám je 7,6.
7)Nárameníky mám Strongarmy s 19% Cold bonus - asi nejlepší typ ramen na toto, ne?
8)Off hand mám hady kvůli redukci dmg, bohužel tam není % do hauntu, ale musel jsem tam zase vytočit už dávno vitku (u pet WD), je nějaký lepší typ off handu?
9)RoRG - 65-127 dmg, 476 I, 5% AS a 1913 life per second - to poslední přetočit na CD nebo CCH?
10)SOJ - 20% cold skill, 463 I, 30% do elit a redukce all resources cots by 8% - to poslední přetočit na CD nebo CCH?
11)Na botach jsem si přidal armor - bylo tam life per second cca 900 - 1000 - armor je lepší, že?
12)na gatích jsem si taky vytočit armor skoro 600, opět armor lepší jak LpS?
13)Pásek Hwoj Wrap, mám i witching jenže ten mi shazuje toughness o 1,5M - když natočím na helmu ten CCH místo vitky, taje to - 1M, když dám cold amulet, tak je to zase - 1M, to je dohromady 3,5M a když mám teď 7,6, tak pochybuj že se 3,9M bude T6 hratelná.

JInak aktuální staty:
871 dmg (zatím s thunderfury - není matroš na přetočení SK)
7,6M toughness
13K healing
38 CCH - tu musím natočit ještě tu helmu nejspíš
CD 303 - jak jsem psal výše, nemám CD ani na jednom rignu ani na rukavicích - jen 90 na amuletu a 130 zbraň
AR - 1400 - 1700
Life 521 882
Armor - 5798

Díky všem! :wave:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Yarek
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Yarek#2624

Re: Jade Wd

Příspěvek od Yarek » 02.02.2015, 02:08 hod.

Hoj,

premyslim, ze bych hral na sezone 2 zase wd,ale potrebuju vedet,ze je tam nejaka zmena/boost.
Jedine co tam je ale navic je ta stafa Wormwood nebo jak se jmenuje jak dava kobylky kazdou vterinu. Da se s tim asi hrat pekne jade,ale potreboval bych nekoho, kdo to testoval na ptr, aby tu rozebral co a jak a jestli to ma smysl. Nerad bych hral uplne to same na sezone jako na nonsezone, to by skoro nemelo smysl...

Nebo se vyvrbi jinej build na sezone pouzitelnej i do gr?

Diky za odpovedi

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Jade Wd

Příspěvek od fuxicek » 15.04.2015, 12:10 hod.

jede nekdo po patchi jade?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Kid
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lisada#2453

Re: Jade Wd

Příspěvek od Kid » 15.04.2015, 14:06 hod.

fuxicek píše:jede nekdo po patchi jade?
Určitě ho zkusím, jen co mi dopadají věci. Zatím jedu Zuni a je to síla.
Z Jade mám 3 kousky, tak na pořádné vyzkoušení to nestačí, ale už 2-set bonus byla hodně zajímavá single-target DPS.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Jade Wd

Příspěvek od fuxicek » 15.04.2015, 19:47 hod.

prave na to jsem cumel, abych hauntem daval hrubo pres pul miliardy s jednoruckou a nikdo to nehraje, ted to teprve nabralo na zabavnosti, gr jsem nezkousel nejaky rekord, ale pred tim jsem se trapil na 40 a ted s prstem v nose a zabava nekonecna

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“