Creeping Eaters - a jeho modifikace

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885
Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 14.05.2014, 10:35 hod.

Hele to jsem nezkoušel ale můžu vyzkoušet zítra, dneska se k tomu nedostanu. Ta kudla má jedinou nevýhodu, má to malej dmg. Já teď chodím s 1999 a pomalu zvedám ty crity fetishů na současných 12-14M, roluju jako o život aughil chestu, na kterou pak dodám posledních 10-15% k fetish army, pak už zbývá jen dorolovat na boty zombie chanrger a defakto mám hotovo.

Kdyby ta kudla měla v základu 2350 chtěl bych to vidět. Na druhou stranu kadala teď začne dávat všecko a byla tam zmínka i o tom, že se budou lépe rolovat one hand zbraně v závislosti na postavě, se kterou rolujete, takže začnu rolovat dagerky a budu doufat, že se mi zadaří.

Nejvíc mě dere, že většina lidí na EU foru co nosí kukriho s daleko lepším rolem to dropla na obtížnostech jako master a nižších:/

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Kuki10 » 14.05.2014, 10:51 hod.

Tak dmg kudly by me tak netrapil....:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od NENIE » 14.05.2014, 17:46 hod.

Stanley píše:Taky bych ji rad :)

Nicméně jsem zkousel Rain of Toads a musim rict, ze je to strasnej masakr, fetishu jako blazen. Tolik jsem jich v životě neměl, a to jsem hrával vampire baty s AS 2.15.
musim souhlasit, ze to generovani fetishu z RoT je fakt ulet oproti VB, ale ta dmg jednotlivych skillu se neda srovnat zabky skoro nic nedelaji a jsou dobre akorat tak jako ten generator fetishu

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Černý vlk » 14.05.2014, 22:35 hod.

žabky způsobující confused jsou jeden z nejlepších skillů WD...jen škoda, že z pasivky fetiši tak nějak mají menší dmg (nezapočítává se bonus z physical) a celkově fetiši vydrží mnohem méně. Ale i tak pořád cool ;)

Gyx
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Gyx » 15.05.2014, 06:00 hod.

Myslím že bonus z physical se do fetišů z pasivka započítává.
Nezapočítává se bonus do Fetiš Army, ten je čistě na fetiše ze skillu.

Septiker
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:Septiker#2967

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Septiker » 15.05.2014, 06:47 hod.

Zdravim křováky,
včera jsem zkoušel žabky (konkrétně rain of toads) a musim říct že fetyšáky to generuje jedna radost. Co sem zatim čet v pathnotes tak se mají nyní generovat při tom když skill dělá škodu ne jen při "prázdném" castění. U RoT je super že trefíte vždy v podstatě na jakoukoliv vzdálenost. Nicméně vyvstal mi jeden problém a to s elitkama které mají thorns (nevim jak se to jmenuje přesně), ale když to zapnou a prší na ně moje žáby tak se mi vrátí docela slušnej nářez a často to zachrání až spirit wessel (s vampirama takovej problem nebyl - nevim kde je chyba) možná je problém v tom že RoT dělá dmg v čase a "tiká" i když už ho necastim (můj odhad)

Omluva za nepřesné pojmenování některých věcí, ale myslím že hlavní myšlenka je pochopitelná

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od NENIE » 15.05.2014, 07:32 hod.

tak jsem to vcera zkousel v parte a skoncil jsem u toho, ze jsem vyhodil VB a psy a misto toho nahodil RoT a medvedy, kdy medvedy poustim jen na elitky protoze ten mana cost je sileny, ale nemam otestovano na solo play

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od KrtekKazatel » 15.05.2014, 12:59 hod.

Černý vlk píše:žabky způsobující confused ....

co to je jestli se muzu zeptat

Septiker
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:Septiker#2967

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Septiker » 15.05.2014, 13:12 hod.

Je o skill Plague of Toads s runou Addling Toads (aspoň teda o žádných jiných confused žabkách nevim). Mají šanci při útoku confusnout cíl - celkem to funguje, ale nevýhoda (alespoň pro mě) je že se musí stát poměrně blízko aby se se žabkama trefovalo, protože jinak než k cíli doskáčou tak jich většina je úplně někde jinde než by měla být.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Tyckin » 16.05.2014, 11:03 hod.

Musím taky potvrdit, že změna od vampire bats na rain of toads způsobuje ukrutně rychlou produkci fetišů přes pasivku, pokud jsou k dispozici mobové, je to fakt krásná amráda během okamžiku :D Na druhou stranu žabky nedávají prakticky žádný dmg, chtělo by to najít něco silnějšího, uvidíme... případné tipy uvítám ;) Napadá mne Zombie charger a runa Pile On - 800% physical, tudíž těží z physical bonusů co mám pro fetišárnu - zkoušel to někdo?
Ono když budu mít Kukri, pak už to bude jiné kafe, ale ještě chci lepší TaT rukavičky, pak jí zkusím ulovit u Kadaly :)

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Černý vlk » 16.05.2014, 16:37 hod.

Septiker píše:Je o skill Plague of Toads s runou Addling Toads (aspoň teda o žádných jiných confused žabkách nevim). Mají šanci při útoku confusnout cíl - celkem to funguje, ale nevýhoda (alespoň pro mě) je že se musí stát poměrně blízko aby se se žabkama trefovalo, protože jinak než k cíli doskáčou tak jich většina je úplně někde jinde než by měla být.
k tomu musíš mít tu správnou zbraň, pak je to opravdu mocné. Vřele doporučuji: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ngwa ... o/18288607

Septiker
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:Septiker#2967

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Septiker » 16.05.2014, 21:05 hod.

Jo tuhle kudlicku znam, ale RNG mě zatím má v krabičce "tomu nedam ani ho..." takže zatim běham s odpadem co mam na sobě a čekam alespoň na helmu, rukavice nebo pravě dýku (buď žábovou nebo všemi opěvovanou Kukri). Veřim že jednoho krasnyho dne se poštěstí, ale do tý doby musim hrát s tím co mi gear dovoluje.

Uživatelský avatar
Yarek
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Yarek#2624

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yarek » 17.05.2014, 00:22 hod.

Vztahuje se 4ty bonus od Zuni setu i na fetisaky vyvolane pres pasivku nebo ciste na Fetish Army ze skilu?

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Guru » 17.05.2014, 02:46 hod.

Hezke WD Yarku, ty kousky Zunimamlasy jsou photoshop nebo to v te hre vazne existuje :D ?

Bonusy k Fetish Army nemaji vliv na fetisky z pasivky (Fetish Sycopants).
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od babacho » 17.05.2014, 20:15 hod.

Nechci zbytečně zakládat nové vlákono. Jde mi o to zda by mi zde ve stručnosti nějaká dobrá duše nenapsala jak funguje WD. Doposud jsem jel jenom wizze a chtěl bych zkusit něco jiného. Postupně vše nastuduji zde na foru, ale jenom pro začátek kdyby někdo napsal na co se zazačátku u této klasy zaměřit. Díky moc.

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Černý vlk » 17.05.2014, 23:37 hod.

Tak Zunimas díky patchi ztrácí význam. Fetišové jsou jako papír a nevydrží nic. doporučuji přes prsten vytvořit jednoho fire psa, který bude kousat za 50-90M a vše okolo sebe pálit za 6-10M. K tomu bohatě stačí žabkami probouzení fetišové. Jde i poison verze s big stinkerem, prstenovým pejskem na poison s vlnou piraní.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od babacho » 18.05.2014, 12:56 hod.

No zatím jsem nahodil zbytky itemů z vanily, tak se zajímám o to co mám shánět stejně dokud nebudu mít 70 level

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 19.05.2014, 09:33 hod.

Upřímně po všech zkušenostech a po nahození patche pokud chceš hrát hodně aktivní build tak veškeré shardy střílej do one hand zbraní. Když to srovnám poměr náročnost složení několika itemů do různých setů a k tomu nutnost craftovat další itemy tak v momentě, kdy se Ti nebo komukoliv podaří lotnout Kukriho tak k tomu můžeš pak pomalu dávat cokoliv. Je to nejsilnější item pro petový WDčko ve hře.

Ostatní jako hlava nebo ruce na pety jsou super, ale už to po tobě chce další itemy jako zuniset, prsten na sety atd... Kukri po tobě nechce prostě nic:)

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“