FB - USP - Jorox

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330
FB - USP - Jorox

Příspěvek od Jojo WD » 28.04.2014, 22:34 hod.

Cawte rozhodol som sa Vam ukazat moj summoner build a ako sa s nim hladko hra solo na HCku Torment 1 a viac. Kto by mal zaujem vidiet videa ktore budem robyt a budem tam prispievat aj moj loot a skratka vsetko v solo hre za WDcko tak staci dat like na FB - http://www.facebook.com/pages/Diablo3Ro ... 2090798207
tak odteraz moje solo videa budem davat len tam a hram solo za WDcko summoner build

Moje motto - cim viac petov mas tak tym mas vacsiu sancu prezit
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: FB - USP - Jorox

Příspěvek od Yaka » 29.04.2014, 06:08 hod.

Pokud chceš ukázat video tak sem dej odkaz - dávat sem topic s tím, že chceš like na fCB to seš dobrej mamlas to Ti teda řeknu:)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: FB - USP - Jorox

Příspěvek od Shadou » 29.04.2014, 06:46 hod.

Asi tak :) to už je lepší vybírat korunu, než nějaký likey...spíš si mohl ten build popsat, nebo hodit odkaz, jestli už si to někde udělal...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: FB - USP - Jorox

Příspěvek od Jojo WD » 29.04.2014, 08:13 hod.

Yaka píše:Pokud chceš ukázat video tak sem dej odkaz - dávat sem topic s tím, že chceš like na fCB to seš dobrej mamlas to Ti teda řeknu:)
tento topic som spravil len preto ako oznamenie o mojej stranke na FB nic ine a kto nevie citat tak toho mi je vazne luto, nenapisal som tam ze cchem tam dat video ale ze tam vsetko o mojej postave, nechcem vitvarat topic s mojou postavou lebo naco takto je to jednoduchsie a kto chce dat like tak ten da a kto nie tak nie a hotovo a urazat niekoho len preto ze si nepochopil moj zamer tak mi je ta luto.
Obrázek

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: FB - USP - Jorox

Příspěvek od NENIE » 29.04.2014, 08:29 hod.

no podle me by to melo fungovat presne opacne, toto je komunitni forum, tady by jsi mel sepsat co nam chces sdelit/podelit a na FB si hodit odkaz na tento topic, je to ponekud zvlastni sepsat nekdo neco a pak prjit na forum, ktere se danou problematikou zabyvá a tam jen hodit link a ktomu jeste na FB :ble:

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: FB - USP - Jorox

Příspěvek od Jojo WD » 29.04.2014, 09:11 hod.

svoje videa som doteraz daval na nas klan topic a nik tam ani nepozrel a tak som si povedal ze odteraz to budem robyt inak a to je vsetko. Kto ma zaujem da like a kto nie tak nie. tento topic som spravil len pre info ze take nieco existuje pre nic ine.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“