Komunita na sdílení lootu

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885
Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od Yaka » 06.05.2014, 07:01 hod.

Snowfist založil komunitu, přes kterou se pokoušíme dát dohromady lidi hrající WD a sdílet loot. Včera jsem se účastnil za sebe prvního pokusu a musím říct, že to bylo dobré. Proběhli jsme svižně t4 rifty několikrát i když bohužel nic použitelného nepadlo. Byla by škoda, kdyby to tu někam zapadlo - tak to dávám do samostatného topicu. Kdyby měl někdo problém to najít komunitu napište to asi sem, snad si toho všimne:)


Název komunity:
KrovaciCZ

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od Last_Elf » 06.05.2014, 08:43 hod.

WD sice nehraju, ale zajímalo by mě, jak funguje sdílení lootu v komunitě? Je možné si tam nějak předávat legendárky, které jsou account bound, nebo to chcete jen na rare věci?

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od Yaka » 06.05.2014, 08:45 hod.

4xWD v rift = maximalizace lootu pro 4x classu WD, kterou si můžeme přehazovat

nic víc - nic méně

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od Seton » 06.05.2014, 09:40 hod.

Ahoj! Rád bych se přidal,ale solo zvládám v pohodě jen T2 :/. Profil: ten ukazuje 600tis dmg,ale ve hře mám 800tis :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seto ... o/35706164
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od fuxicek » 06.05.2014, 09:55 hod.

Jojo, taky rad zahraju, potrebuju dodelat ten jade set, ono to pomalu pada, ale v parte 4 wd bych ho asi dokoncil drive, ja treba mám tri casti, ktere kdyz mi padnou, rad predam spoluhraci, totez delam s mask of jeram, ktere jsem takhle dal uz tri, pac se mi nejak rozpadaly.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

OkyDoc
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od OkyDoc » 06.05.2014, 10:25 hod.

Tiež hrám za WD či by som sa este pridal neviem povedať pretože môj set-up este nieje bohvie aký a zatiaľ iba zbieram itemy ktoré chcem mat equipnute neskôr uz budem pracovať na hľadaní na lepších atribútov.

DMG - mám nejak 750 tis.
Ale v hre mám 1.2 mil na critickom mám 2.3 mil.

Z čím este niesom spokojný je moja odolnosť skúšal som uz hrať na t3 a pohode som to dával ale ak nemám spavnute psi a fetish stačí že sa okolo mna zhlukne kopa elitiek a som death takze by som sa rad pridal ale do budúcna.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od Seton » 06.05.2014, 11:02 hod.

Klidně předám Mask of Jeram a žabku,to ž padlo :) a nějaké části helltooth setu ;-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od Yaka » 06.05.2014, 12:50 hod.

No tak se do tý komunity hlanvě přidejte všichni, ať Vás pak nemusím hledat po jednom až to budu večer zase skládat.

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od KrtekKazatel » 06.05.2014, 12:57 hod.

Seton píše:Klidně předám Mask of Jeram a žabku,to ž padlo :) a nějaké části helltooth setu ;-)
pokud by to slo tak bych se rad o zabku a masku prihlasil :) dost by me to pomohlo :) a rad bych zasel na nejakou spolecnou akci jen nevim jestli bych prezil protoze sem rad ze upizlam T1

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od Seton » 06.05.2014, 13:09 hod.

jasně, pokud padne, tak přenechám, to je smysl těchto komunit :). Btw: očekávám od Vás do neděle vše co potřebuji :D :D ;-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od KrtekKazatel » 06.05.2014, 13:56 hod.

v komunite jsem prihlasen :) mam PL 61 coz neni moc jinak jak sem rikal T1 pizlam sam celkem dlouho ale dam ho :) nevim jestli vam budu stihat a neco uzitecnej

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od DeathHero » 06.05.2014, 14:12 hod.

Tak docela dobry napad jak casto behate muj WD potrebuje poradnou vybavicku :wave:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Deat ... o/17549818
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od KrtekKazatel » 06.05.2014, 14:42 hod.

jinak dotaz behate sc nebo HC?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od Seton » 06.05.2014, 14:51 hod.

Já oboje, ale na HC tak max Expert, od datáče sem na to prakticky nešáhl...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od Zaljan » 06.05.2014, 16:13 hod.

Vecer se prihlasim. Krome kukri, TaT a zuni (chestka, ring, boty a mojo) se rad rozdelim o cokoli, co padne... jeste mozna peknej soj nebo sun keeper bych si nechal :-)

Zaby a dalsi moja, nove sety, helmy - kdyz padne, rad se podelim...
Dal bych T4+ ale klidne prolitnu par riftu i na T1-3

Jo, mluvim o HC, na SC mam testovaciho panaka na 61

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od Yaka » 07.05.2014, 07:12 hod.

Po včerejšku bych měl jeden postřeh - v komunitě sice jste, ale jaksi nikomu z Vás nedošlo, že když nikdo z Vás nenapíše tomu druhýmu a budete jen čekat, až napíše někdo vám, tak budete dál chodit solo všichni:))) Když jsem včera logoval, tak 4 z 5 lidí, kterým jsem napsal, chodilo solo rifty a šestej chodil solo bounty což je řekněme ne úplně efektivní. Přitom jsme pak tři hodiny běhali t4 rifty ve čtyřech jak na běžícím pásu kde máte určitě
- rychleji shardy
- víc lege na dis
- šanci i něco dropnout

Pokud si nezačnete sami mezi sebou sami skládat ty WD dohromady, tak založením komunity se fakt nic nemění. Jinak si myslím, že všichni zúčastnění spokojeni podle reakcí. Takže určitě to stojí za to.

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od Snowfist » 07.05.2014, 07:20 hod.

jsem rád že se to trochu ujalo, chození ve full partě WD se vyplácí. Bohužel se vám tímto chci omluvit, že jsem minulý pátek po měsíci utrácení shardů za mask of jeram bez výsledku, přešel na wizze a zadařilo se, tak mě to ted s ním neskutečně baví. Tak mě prosím neupalujte za deserci, že s vámi teď nehraju, já se určitě zase brzy vrátím :wave:

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od KrtekKazatel » 07.05.2014, 08:40 hod.

no ja sem vcera psal kde komu jestli nedame team :) a jak sme vcera behali ty 3h tak to bylo super jen skoda ze se generovali debilne mapky :D to byla fakt hruza. jinak dekuji vsem co me vcra tahali sebou protoze o prinosu mem parte nemohlas byt rec :D nemam equip na t4 :D ale aspon sem obcas hodil heal totem :) a to ze nic nepadalo neva dal sem 12 PL a to bych sam delal celkem dlouho :D fakt dik a tesim se na dalsi run :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od Seton » 07.05.2014, 08:43 hod.

Nooo...za dezerci se dřív trestalo smrtí :D,ale asi by sme mohli zmírnit trest :D. Jinak jak píše Yaka. Myslel sem, že to je nadmíru jasný, ani mě nenapadlo, že by někdo chodil sám :D. jinak dnes se konečně přidám,včera sem to nějak nestihl (pivo) :D
Dnes večer sem ready na run SC T1-3 ;-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: Komunita na sdílení lootu

Příspěvek od Černý vlk » 07.05.2014, 11:10 hod.

Nápad je to fajn, usnadní to sběr hnědých a zelených. Ovšem pokud se slezou 4 WD, všichni PETaři, je to na nic a neefektivní. Zkrátka se všichni fetiši neslezou kolem targetu a AoE dmg petařů není nic moc, to víme všichni :) Chce to i nějaké jiné účinné buildy.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“