fetis a rain of toads

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od HELLERcz » 21.05.2014, 18:38 hod.

Jsem na tom podobně :) skákačovi jsem dal dovolenou .. ať si od těch skoků dá odpočinek :D a nastoupilo WDčko .. je to síla, ten nepoměr ! Nemám na něm pořádně nic .. dokonce polovinu žlutých itemů a je pomalu lepší jak Barbar :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Tyckin » 21.05.2014, 19:44 hod.

Vyplatí se dneska vůbec Zuni set? Nemám zatím offhand, tudíž bych ho jel chest + boots + ring (nic moc) - přijdu o žábu offhand, SoJ na elitky a bonus za Asheara set (leda pak kalhoty a pásek Blackthorne). Bych řek že to nemá smysl ne? Fetišárnu pasivkou přes bouchající žabky (mám na to knife) udělám bleskově na 15 kousků a ty ztráty mi přijdou docela bolestné :{ Možná s offhand Zuni by to šlo, tam bych nepřišel o SoJ, ale ještě ho sehnat :)
Jinak ty TaT od Kadaly dnes potěšily, hezké ;)

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Bit » 21.05.2014, 21:02 hod.

řešil se tu gruesome fast... vyjde to líp než pierce of veil ? hraju HC tak potřebuju používat i spirit vessel a grave injustice mi parádně sráží CD... potřeboval bych další 2 sloty :-)
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od firdecek » 21.05.2014, 22:18 hod.

Tyckin píše:Vyplatí se dneska vůbec Zuni set? Nemám zatím offhand, tudíž bych ho jel chest + boots + ring (nic moc) - přijdu o žábu offhand, SoJ na elitky a bonus za Asheara set (leda pak kalhoty a pásek Blackthorne). Bych řek že to nemá smysl ne? Fetišárnu pasivkou přes bouchající žabky (mám na to knife) udělám bleskově na 15 kousků a ty ztráty mi přijdou docela bolestné :{ Možná s offhand Zuni by to šlo, tam bych nepřišel o SoJ, ale ještě ho sehnat :)
Jinak ty TaT od Kadaly dnes potěšily, hezké ;)
No záleží na jakou obtížnost jedeš. Třeba na T6 ti elitka Mallet lordů killne ty fetishe z pasivky na jednu ránu. Ti ze skillu vydrží mnohem víc. Já plánuju po opravě bugu chodit s oběma.
A mohu jen souhlasít s tím, že WD je teď nejvíce OP - možná srovnatelně s Crusaderem. Já jsem předtím hrál měsíc monka, mám na něm opravdu hodně dobré itemy a zdaleka není na tom tak, jako WD po cca 10 dnech, se kterým dávám T6... ti peti jsou neskutečně OP :twisted:

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Bit » 22.05.2014, 03:36 hod.

Chodím T3-4 ale na T4 je to už pomalejší fetišáci mi dávaj jen kolem 7m. Ostatně na T4 už mi fetišáci moc nevydržej a občas mi elity sežehnou i psy (offhand 27% dmg do psů)
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Tyckin » 22.05.2014, 05:51 hod.

Tak zatím jedem s klukama T5 (někdy fofrem T4), tam mi pasivní fetišárna drží hezky naživu :)
Ono teď budu dráždit Kadalu na Kukri, jak ta se najde, pak už asi ten Zuni set nebudu řešit (včera padly pěkný botky totiž) - bez něj totiž člověk může mít i tři sety po dvou kusech (Asheara, Aughild a Blackthorne), při Zuni už jen jeden (pokud chci držet SoJ) a to je fakt znát.
Jinak bouchající žabky vyrábí fetišárnu taky hezky a dávají i obstojný dmg(s danou zbraní je to ještě o chlup lepší).

Jo dotaz ohledně psů - ta runa na pobírání dmg - je to 10% bez ohledu na to kolik psů mám naživu a nebo každý pes bere 10%? Z popisku to dělá dojem, že berou 10% jako celek, ale kluci na TS zase někde slyšeli něco jiného, tak nevím - ono 10% a 30% je rozdíl že ;)

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Černý vlk » 22.05.2014, 06:06 hod.

Tyckin píše:Problém je, že žabky nedávají prakticky žádný dmg (však jsou taky zadara :) ), co místo nich, zkusil už někdo něco co se utáhne na manu, dává dmg a rychle vyvolá fetišárnu? Zombie charger (pile on) dává hezký dmg, ale hrozně to žere :roll:
Zatím nemám Zuni ani Kukri, takže jsem na hromadě pasivkových fetišáků závislej no ;)
žabky nejsou od toho, aby dávaly dmg, na to máš fetiše, popř. velkého psa. Confuse žabky ti krásně pomohou s ovládnutím bojiště. A k tomu ideál ta správná zbraň ;)

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Černý vlk » 22.05.2014, 06:09 hod.

Yaka píše:To je největší nevýhoda celýho toho způsobu hraní, dokud nemáte zuni nebo kukriho, tak prostě spell, který používáte, nedává dmg. Bati nedávali dmg a tohle taky nedává nic - je potřeba se s tím smířit, že tam ste jenom na loot a spíš se zaměřit na sbírání globů atd.. Mana tomu WDčku prostě nedovolí používat jinej spell - smůla.
Mám všechny sety WD, ale po dlouhém popatchovém zkoušení není zuni vůbec potřeba. Na vyšší tormenty je napohodu jediný set a to je blackthorne. Koukni mi na profil, na Ngwatha. Solo t6 bounty, svižné rifty t4+t5 a to BEZ nasazených setovek a kukriny (ta není až tak potřeba po patchi).

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Yaka » 22.05.2014, 06:59 hod.

Vlku:) ty je trochu mateš - u tebe to není o tom, že nepotřebuješ kukriho a nosíš blackthorn, u tebe je to o tom, že máš zbraň na jiný build a ring na jiný build... Říct, že Kukriho nepotřebujou nebo že nepotřebujou zuni set je fajn - ale když nemaj tu zbraň a ten ring tak jsou pak v háji.. I když to myslíš dobře.

Já Vám všem doporučuju u kadaly kupovat kukriho, když se podíváte na ty videa se zombie medvědama tak prostě i na budoucí tier rifty moc nevidím nic lepšího v poměru tougnes/dps/survabilita. Fetishe určitě ještě čeká nějaká úprava a spíš si myslím, že to bude směrem na jejich survabilitu než na jejich dmg. Fakt, že jste schopní po 10 sekundách točit BBV a Fetish army je prostě přehnaná záležitost, kterou blizz neupraví, protože by musel smazat kukriho a to asi nelze čekat.

Po progresu od nuly na t6 můžu říct že:
- ashera set je fajn pro začátek, než podropujete Váš end game gear
- Aughil je nutnost 2ks kvuli bonusům na elitky
- pro end game fázi potřebujete 3xblackthorne, zvedá dmg na elitách + vás přestanou otravovat 3 druhy dmg elit což je k nezaplacení a bez toho tam budete od t4+ umírat
- SoJ je další nutnost, v žádném případě se nevyplatí nosit zuni set ring i kdyby jste tím získávali onen set bonus na fetish army

Více méně úplně ideální setup je:
Kalhoty, boty, amulet - blackthorne
Hlava Mask of Jeram
Ruce Tasker and Teo
Ringy Royal a SoJ
Offhand žába
-až si zvyknete na ten pickup radius, nebudete už nikdy chít nic jiného zažít a bude Vám to dělat velký problém i na ostatních postavách, že to nemají
Pásek String of Ears
- pásek je ve skutečnosti jediný slot, kde můžete jít 100% do survability a rolujete %life) + má neskutečnou redukci na dmg
- pokud by snad někdo pochyboval o tomto, doporučuju vyrazit na Mala na T6 bez toho pásku a pak s ním, ten rozdíl mě hodně překvapil
Zbraň Kukri
Wristy Aughil

- a pak jsou tu 2 sloty na které je nutno narvat druhou část Aughil setu a to jsou ramena, chesta, já jsem zvolil chestu, protože se mi povedlo rolnout slušně na fetish army a pak už jsem jen roloval asheru (ten matroš se sbírá snadno) dokud to nebyl top roll, nicméně tam je možno více variant (najít si nějakou lege s dobrou vlastností například ramena, která Vám umožňují mít nulové opravy a zapracovat je do gearu, jenže musíte čekat, až Vám tato lege padne + doufat, že půjde dobře narolovat)

A teď si trochu zavěštím = pro tier rifty chcete (ano chcete všichni) kukriho, protože:
- jade harvest set je super, jenže v obtížnějších tier riftech nebudete stíhat podle mě harvestovat to množství mobek, které se na Vás pohrnou + všechen dmg půjde do Vás, protože okolo sebe nemáte pety a i když je máte, tak umřou dost rychle s navyšováním obtížnosti riftu
- dva (i kdyby jen ten jeden a to BBV) nejsilnější talenty bez CD je něco, co nebude mít žádná jiná postava
- do chození tier riftů v partě budete nedocenitelní tím, že budete schopní non stop boostovat 4 lidi +30% dmg +20% IAS

Neznamená to - že s ničím jiným se nedá hrát! Ale žádný jiný spec nebude mít v solo hře takovou survabilitu a v party hře takový přínos pro tu partu. Mě osobně se třeba JH set hodně líbí a určitě zkusím, ale pokud se tier rifty budou postupně obtížností zvyšovat až do momentu, kdy to nedáme, tak ten set dojede na to, že Vás ty mobky prostě umlátí, protože jich bude moc a buší všichni do Vás. To u toho bláznivýho Kukriho nehrozí, protože je tam tu fetish army můžete defakto spamovat.

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Snowfist » 22.05.2014, 07:11 hod.

profící krováci chci se zeptat jestli se skill +% fetish army porad neaplikuje na vyvolané fetise z pasivky, ale pouze na ty ze skilu...díky

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Yaka » 22.05.2014, 07:27 hod.

neaplikuje a aplikovat nebude

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od NENIE » 22.05.2014, 07:50 hod.

je sem teda asi nejak unlucker, hraju RoS asi 2mesice a uz na vanile jse hral hlavne WD a na RoS nehraju nic jineho a na solo sotva utahnu T3, tak bych stim OP WD kapanek bribrzdil, pak to takhle vzdy dopada nekdo si to jde zkusit na par dni vykrikuje jak je to OP a ze ostatni klasy(jeho oblibene) jsem proti tomu slabe a prijde nerf apod...

ja hraju v parte vetsinou z barbarem a Wizardem a jako zadny vozeravatka mi tedy neprijdou, mam pocit jako by tu vsichni hraly jen na solo, zkuste stema petama hrat ve full parte a fetishove a psy, vam najednou budou mizet pred ocime nez mrknete

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od cabes » 22.05.2014, 07:56 hod.

yaka pekne si to rozpisal ale v jednom by som nesuhlasil.a to je blackthorne amulet.mne sa zda dost slaby lebo 3 primary atributy ma predvolene a ani s enchantom nespravis zazraky.navyse su amulety kde pri velkom stasti ti poze procnut s imunne na cold/arcane.viac sa my paci blackthorne chesta a shouldre aughil.
co mna stve ze ringy su best royal a SoJ a moj oblubeny ring na velkeho psa by ostal v truhle.skoda ved ked uz to ma byt pet zameranie tak pes co dava 3x vatsiu dmg ako fetisaci by tam patrit mal

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Yaka » 22.05.2014, 08:06 hod.

Cabes - i ta chesta je varianta, problém je v tom, že jako u ostatních lege musíš čekat a doufat, že až padne bude mít správný roll. Ono upřímně řečeno většina lidí nemá připravený String of ears pásek, takže v takovém případě bych to nosil tak, jak to mám ted já na sobě a ten set bych dotahl blackthorne páskem. Já třeba čekám na to, až mi padne blackthorne amulet s physical dmg.
Moje požadavky na ten BT amul jsou:
- physical dmg
- crit dmg
- vše ostatní jsem ochoten oželet
To se bohužel zatím nepodařilo, takže kromě kilu Mala jsem String of ears zatím nepoužil.

Nenie - já hraju WDčko celý RoS i Vanilu, ted jsem začal barba čistě ze zvědavosti, ale moc mu nedávám.. Věř mi, že při správném složení gearu to skutečně je hodně silná postava. Na druhou stranu pořád věřím, že při správném složení gearu každá postava je silná:) I když u monka váhám:))

EDIT:
Nenie podíval jsem se na tvého WD, problémem je (vše je závislé na lootu takže to ber s rezervou co napíšu)

Tvůj problém jsou čísla, na která zdá se jedeš nezávisle na jejich funkčnosti.
1) Dokud neseženeš ring na sety nemá smysl, abys chodil další rifty
- přidej se do kuminity Bounty split farm a farmi dokud nepadne
2) Gambli pásek, starý WH je překonaná záležitost, zkus se dopracovat na pásek který Ti bude přidávat po otevření beden bonus na dmg to totiž funguje i na vyvolané fetishe přes pasivku a spouští se to čímkoliv, druhou variantou je již zmiňovný Blackthorne nebo něco jiného skoro cokoliv. DMG z WH totiž není zdaleko všechno!
3) Je to sice ujetý - ale nebál bych se zahodit BBV. Pokud chodíte v partě, určitě máte dmg a pohybujete se celkem rychle. CD, který využiješ 1x za dvě minuty a max na 15 sekund, protože pak běžíte dál pro tebe není až tak zásadní.

S tím gearem co máš by si měl solo bez problémů dávat t3 efektivně. Do party je to problém, pokud máš znatelně lépe vybavené spoluhráče více méně jen vlaješ za nima to věřím.

Wanna
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wanna#2224

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Wanna » 22.05.2014, 08:36 hod.

Nezkousel nekdo variantu full zumi set(offhand,boty,hrud) soj + ring na set a místo kukriho dat sun keepra + 30 do elit. Mohla by to být zajomavejsi varianta

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od cabes » 22.05.2014, 08:39 hod.

ja som vychadzal stoho ze si pisal "Více méně úplně ideální setup "..jasne ked to nepadne tak treba kombinovat stoho co mame. ale umna to je s blacthorne 3 kus chest>best>amulet.ja ten neck aj mam s 20 phys dmg a este sa da enchantovat ale lezi v truhlici:D
aj ja si myslim ze WD je velmi mocny.s mojim WD chodim napohodu T4 a to som mu nevenoval extra vela herneho casu.ine chary treba viac hrat aby sa dostali na taku uroven.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Tyckin » 22.05.2014, 09:47 hod.

Tak Blackthorne amulet proč ne, ovšem sehnat ho tak, aby člověk dosáhnul + physical dmg a měl tam CC a CD, to už nebude taková sranda :)
Sunkeeper mi včera padnul (26% do elit), zatím jsem to nezkoušel, asi 2100dps, což je dost méně než stávající nožík na žabky 2350dps - těžko říct, zda by se to vyplatilo - ztráta případného dvojitého bouchnutí žabiček, nižší dmg a attack speed. Nějak nemám čas ani chuť to dlouhodoběji sólo testovat a sledovat, hraju v partě a chci Kukri :D

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od cabes » 22.05.2014, 10:19 hod.

tyckin veru tak sranda to nebude lebo take staty tam mat je nemozne.ten amulet ma vzdy-atack speed ,%life a life per hit + 3 random properties(1 primary 2 secondary)

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od firdecek » 22.05.2014, 10:28 hod.

No myslím, že blackthorne amulet je plýtvání místem :) Mnohem více bych využil countess julia cameo, které v podstatě healuje z každého arcane damage. Je to nepostradatelné v těsných prostorech s elitkami s Archane enchanted...jinak já osobně Stone of Jordan nevyužívám a raději mám ring na psa, kterého mám ještě podpořeného pasivkou (nemá tedy sílu 3 psů, ale 4 :) ). Dává pěkné šlupky.
Co se týče pásku, tak String of Ears je podle mě naprosto zbytečný...dává resist pouze na melee damage, což u pet WD moc nebývá často - alespoň já se držím dál od monster. Mnohem více je lepší rare Mojo Unkapian serpent, která až 30% VEŠKERÉHO damage předává do psů, což v kombinaci se super psem je bezvadné. Hraju T6 a pes nechcípne ani u Mallet lordů :)
Namísto pásku bych doporučil buď ten s bonusem z otvírání truhel, ale osobně dávám přednost Witching houru, který prostě neskutečně boostne DPS a hlavně Crit damage je velký boost pro pety.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Yaka » 22.05.2014, 11:23 hod.

V diablu chybí end game fáze na které by se to dalo nějak slušně porovnat.

Já tak nějak sám pro sebe (je to fakt moje subjektivní hledisko) jsem si stanovil, že postava je hotová v momentě, kdy je schopná dát jakýkoliv rift za 10-12 minut na solo play + zabije Mala t6 do 5 minut (ten WD je schopen to zabít pod 3 minuty). Pak je možný říct, že je ta postava hotová, může být lepší, ale je hotová. Rifty prověří rychlost a vyváženost tougnes a DPS na trashi, elitkách a rift bosovi, Mala t6 prověří to stejné na single targetu s nutností nějakého pohybu, i když minimálního.

Teď třeba zkusím složit barbara a jsem zvědavej, jestli se mi Mala podaří zabít na t6 na solo:)

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“