rady pro zacatecnika - pet build

Odpovědět
honzajjss
Quill Rat
Příspěvky:9
rady pro zacatecnika - pet build

Příspěvek od honzajjss » 13.06.2014, 06:08 hod.

Hoj před 2 týdnama sem rozehral wd a celkem mě to chytlo , ctu si tu vaše postřehy ale přece přímá rada je nejlepší ,mam tam hodne nedodelanejch enchu heah cc, off hand skill%, ring cd , surek malo :D , jinak v pohodě jezdim t4 vim ze mi toho hodně chyby ringose,handy ale přece bych rad potreboval zkritizovat od nejakeho odbornika jestli jdu tou správnou cestou lovu zdar. Zde odkaz na muj profil na dprogressu. http://www.diabloprogress.com/hero/honz ... e/18264121

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: rady pro zacatecnika - pet build

Příspěvek od Brum » 14.06.2014, 07:39 hod.

Není na tvém gearu moc co kritizovat. Gear ti napadá časem, o enchantovaní věcí očividně víš, o RoRG ringu také. Uvolní ti to nějaké sloty. Já jsem teď třeba utopil úplně všechny prachy v Crusaderovi a Darklight enchantování (2,5mega/enchant a furt tam nemám co chci). Takže hraju WD na group T6 kvůli goldům. Vyhodil jsem Ausguild chestku a dal tam Goldskin. A místo Nemesis dal Ausguild bracer, abych nepřišel o set bonus. Mám 2-4 mil goldů za rift. Možností je spousta pro farmování goldů, elitek, nebo to hnát čistě na max DPS/TGH.

Tak se mrknem spíš na build.
1/ Já osobně nedokážu hrát charakter, která nemá nějaký speed boost. Prostě jsem si na to zvykl a přesouvání mezi skupinkama mobů mi bez něj připadá nekonečný (spirnt, horse, nebo u WD spirit walk. Proto bych se prikláněl k zařazení SW. Nejpoužívanější jsou runy Jaunt a Honored Guest. Záleží jak si na tom s manou, ale u fetish buildu by jsi měl být i se žlutým gearem v pohodě. Důvod, proč si vybrat SW je ale hlavně ten, že tě to dostane z každé šlamastiky. I když teď zase hraju SC, tak mě stejně štve umírat. Hlavně u WD přes pety je opruz znova vše vysummonovat.

2/ To mě přivádí k Fetish Army. Nemám rád tenhle skill (bez set bonusu) k Fetišum z pasivky. Prostě je nahradí a to mě štve. Build co používám já je takový ten úplný základ http://eu.battle.net/d3/en/profile/Brum ... o/23764970. S tím, že místo Mass Confusion si můžeš dát úplně cokoliv. Je to u mě volný slot, který měním podle toho jestli hraju solo, nebo v grupě. Na solo často dávám Spirit Barrage: Manitou jen kvůli tomu, že to rozbíjí všechno možný kolem tebe, a občas z toho vypadně nějaká legendárka. Když hraju normálně, tak se nezastavuju u každý hromady kamení abych ji rozkopal. Sice něco chytí i lighnting z Thunderfury, ale Manitou je jistota. V grupě toho lítá tolik, že se nábytek kolem rozbíjí stejně a tak dávám často Mass Confusion, které grupě pomůže jak s DPS, tak s přežíváním.

3/ U Zombie Dogs mě zarazila fire runa. Je pravda, že Pet WD je výborný na solo bosse a s grupama je to už horší, protože každý pet útočí jen na jednu potvoru, takže každý AoE navíc je vítáno. A ne že by Burning Dogs vůbec nic nedělal, ale očividně se, i podle enchantu, soustředíš na physical dmg. Dal bych tady hlavně na vyšší Tormenty Life Link, nebo Leeching Beasts. A nechal Psi jen jako boost k TGH/Healing. Jejich DPS není zrvona velká.

4/ Což mě přivádí k pasivce Midnight Feast. Ani s touto pasivkou není DPS psů velká. Gargantuan je jiná. Já jsem ale přestal Garga používat v okamžiku, kdy jsem zjistil, že na můj vkus stojí přísliš často za psama a jen čumí. Jeho AI, neni i díky hitboxu zrovna veliká :-| .

To je asi vše. Ještě ti asi dlužím vysvětlení proč používám pasivky, které používám. Grave Injustice je podle mého názoru automatickou volbou. Zvlášť s vyšším tormentem a vyšší denzitou potvor. Spiri Walk to obnoví v mžiku, a výzarně to snižuje i CD na BBV, nebo tvojí Fetish Army. Moje skilly jsou i poskládány tak, aby z Grave Injustice těžily. Kromě základního útoků Rain of Toads jsou všechny moje ability ovliňovány touto pasivkou. Druhou jinou pasivkou je Jungle Fortitude, kterou jsem nahradil Gruesome Feast. Důvod je jediný a to je T6 ;)

S touto pasivkou mám tuším 14m TGH, což je spolu s mojí 950k eDPS tak tak na group T6. S mým základním buildem i gearem dávám T6 solo za 9-13 minut, což není žádná hitparáda, ale mě to bohatě stačí. Pokud někdy uvidím T&T, tak se to ještě zlepší. Moje Cain i Ausguild sety jsou první kousky co jsem ucraftil, tzn. i tam je za předpokladu nějaké investice prostor ke zlepšení. A logicky zbraň. Mám slušně rolnutou TF, ale jsou lepší zbraně kolem.

Yaka ti ktomu asi řekne víc ;)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: rady pro zacatecnika - pet build

Příspěvek od Tyckin » 14.06.2014, 12:50 hod.

No já si to postavil takhle, orientace čistě na pasivkovou fetišárnu :) Rezervu u sebe momentálně vidím ve zbytečném mana regenu na offhandu, SoJ nemá crit ani AS, no a pásek by to samo chtělo WH 70lvl :twisted: Amulet by mohl mít lepší staty a hlavně ten co léčí z arcane sentry :wave: Až patchem zlepší IQ petů (Gargantua - jak je velkej, tak je blbej - často stojí a čumí :roll: ), tak to bude fajn.
Jinak jsem sám se sebou spokojenej :D Sólo T5, parta T5/6.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: rady pro zacatecnika - pet build

Příspěvek od Brum » 14.06.2014, 15:33 hod.

omlouvam se OP za zmenu tematu, ale mam otazku na Tyckina. Jak se ti hraje s tou zabo-zbrani? já ji mam, mozna o neco hure rolnutou, a skoncila v bance. Strasne me tocilo, že si žáby stejne skacou prvni skok kam chteji a az pak se vetsinou milostive royhodnou doskakat k cili. A pokud je tam jeden cil, tak jen jedna zaba je navadena. Proto jsem se vratil k TF, jehož lightning proc se proste pocita a Rain of Toads pada tam kam chci. Pekny RoRG! a zavidim T&T. :wave:

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: rady pro zacatecnika - pet build

Příspěvek od Bit » 14.06.2014, 16:00 hod.

K tomu WH pásku harrington my sedí mnohem líp...
HC T5 solo
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Fice ... o/35125075
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: rady pro zacatecnika - pet build

Příspěvek od Tyckin » 15.06.2014, 14:06 hod.

Brum - já si s ní nestěžuju, většinou je víc živo a ony si cíl najdou, navíc dávají o něco větší dmg než ty zelené žabky ;) A fetišárna se mi s tím při AS 2.04 vyrábí víc než dostatečně rychle, takže pohoda.
Jinak viděl jsem i 1hand Gift of silaria - asi 2650dps, přičemž jí nechyběl main stat (inteligence) - ta mchra může mít o stat víc než ostatní - tudíž je na ní ideálně vysoký x-y dmg, +dmg, +AS, stat a díra, mazec - to bych pak bouchací žabky obětoval :D
RORG mám v podobné kvalitě dvakrát, TaT z Kadaly, druhé už se povedly :)

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“