Sety k WD

Odpovědět
hit.man
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Sety k WD

Příspěvek od hit.man » 20.07.2014, 17:59 hod.

Zajímalo by mě jak a k čemu využiju sety: ZUNIMASSAS a HELLTOOTH? Hraji za pet WD a Jade WD, tak by mě zajímalo jak bych využil sety na případně dalšího WD?

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Sety k WD

Příspěvek od Jojo WD » 20.07.2014, 18:55 hod.

Ved tam mas napisane ze co ti tie sety pridaju ked ich budes mat urcity pocet na sebe
Obrázek

hit.man
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: Sety k WD

Příspěvek od hit.man » 20.07.2014, 21:52 hod.

Ano to vím, jen by mě zajímalo jaké kombinace se z toho dají vytěžit jeslti je to tak efektivní jako u pet WD nebo u JADE WD nebo jsou ty sety nepoužitelné.

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Sety k WD

Příspěvek od Bit » 21.07.2014, 00:27 hod.

Jade je jednoznačně nejsilnější... Zuni set se používá na Pet WD s tím že se peti nespouštějí přes pasivku ale přes skill a jsou tudíž mnohem silnější...
Helltooth set se dá použít maximálně k tomu že z 2ks získáš 500int... Ostatně nějak mi hlava nebere jak jsi mohl poskládat Zuni Jade i helltooth když nedovedeš odhadnout co kterej afix dělá
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

hit.man
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: Sety k WD

Příspěvek od hit.man » 21.07.2014, 19:40 hod.

To napadalo samo a hrál jsem dřív za wizzarda a za WD hraju cca měsíc nemám to ještě tak načtený jak jsem měl wizzarda tak asi proto :).

Necituj předchozí příspěvek Kuki

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Sety k WD

Příspěvek od Tyckin » 22.07.2014, 10:36 hod.

Tak u fetišů bych opravil, že ti přes skill jsou mnohem silnější než ti pasivkoví - v základu to není pravda :) Větší dmg dávají ti skiloví díky bonusům na gearu (+fetish army z čehož pasivkoví netěží) a o jejich větší odolnosti v boji by se taky dalo spekulovat - já zkoušel obojí a na T5/6 se mi zdálo, že se mi v boji "ztrácejí" celkem srovnatelně obě varianty :)
Jinak s těmi sety je to fakt - HT set je na prd, Jade funguje, u Zuni setu se zatím moc nedají kombinovat pasivkoví a skilloví fetišáci dohromady (vzájemně se "přepisují") a když máš jen skillové a umřeš častěji, čekáš na cooldown a vlastně nemáš čím válčit :D

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Sety k WD

Příspěvek od Gold Eagle » 22.07.2014, 16:00 hod.

Ano dmg obou fetišů jsem odpozoroval cca obdobnou. Ovšem skilloví fetišové se mi zdáli, že vydrží více než z pasivky.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“