Peti...

Uživatelský avatar
Roukiero
Quill Rat
Příspěvky:31
Re: Peti...

Příspěvek od Roukiero » 19.09.2014, 10:29 hod.

bohužel se nějak neumím rozhodnout, jak to hrát...s tím hybridem ( LS, Haunt, Piraně, do toho psa a feťáky na pasivce, Creeping death taktéž) jsem v poho uhrál T4, GR jsem dal 21 a smičec....tak jsem zkusil Jadeho ( set mi tak nějak popadal komplet i s tou headkou)...no to jsem si teda dal...kdyby to fungovalo tak, že SH vysosne zbytek dmg z mobek, ať stojím kde stojím, tak by to byl build z říše snů...bohužel...tak proto zkouším toto, protože mě nebaví se furt motat na middle diff a nikam se neposunovat....každopádně asi vyměním ramena a wristy za aughild, to jsem si už ujasnil...teď ještě dilema, jestli kukrina, nebo ta kudla na žaby.... :roll: ....nemám to se sebou jednoduché....

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Peti...

Příspěvek od pan HU » 19.09.2014, 10:56 hod.

Prej nemůžu se rozhodnout jestli Kukrina nebo kudla na žáby ... proboha :-) Za mnoho hodin hraní po Kukrině ani památky a žabí kopáč padl 1x tak šíleně narollovanej, že šel do šrotu :-(
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Roukiero
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Peti...

Příspěvek od Roukiero » 19.09.2014, 11:05 hod.

néééé...tys mě špatně pochopil...samozřejmě, že Kukri zatím nemám ( mám podezření, že ji nemám nainstalovanou stejně jako gift na socket a goblina, co mi otevře portál k Lakotě)....spíš jsem se tak jako rozvášnil a zasnil se nad tím, co by bylo lepší do equipu, jestli Kukrina nebo kudla na žaby....zas takovej lucker nejsem, spíš naopak...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Peti...

Příspěvek od Seton » 19.09.2014, 12:20 hod.

Mám oboje, stejně to nepomáhá, GR 30+ ani prd :/. S krumáčem trošku lepší než s Kukrinou se mi zdá, střídám to a nemůžu přijít na to co je lepší :/.
Škoda že WD nemůže mít dual 1H :D to by bylo brutální mít žabu i kukri :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Roukiero
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Peti...

Příspěvek od Roukiero » 19.09.2014, 12:29 hod.

a aspoň 4 ringy ( zunimassa pox, SoJ, Unity, RoRG)... :D ....a Mojo by mohl nosit přišněrovaný na opasku....nicméně začnu somrovat u Kadaly o rukavice T&T, pak kudla a uvidí se...naštěstí, když člověk smaží dokola GR, tak shardů je dost....

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Peti...

Příspěvek od Seton » 19.09.2014, 12:38 hod.

:D jojo :D tak nějak bych to viděl, akorát másto zumi TMF :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Peti...

Příspěvek od Frozen » 19.09.2014, 13:35 hod.

Na sólo do vyšších pater je lepší (bezpečnější) krumpáč a addling toads (způsobuje confuse)
do multi (3+) kukri, hlavně pokud je monk co to stahuje na sebe, tak se kukrina hodí

viz. moje wd

v partě s monkem hraji s Bumbalou
sólo nebo bez monka s Xarfaxem

možná to je tím, že se i o Bumbalu (400+ hodin) bojím víc než o Xarfaxe (cca 60)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“