U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 11.08.2015, 15:53 hod.

No jde hlavně o to, že po patchi bude fungovat jako nesmrtelnost proti Reflektu, pokud pojedeš poison build :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 11.08.2015, 16:43 hod.

Ha! HA! Teď mi to padlo!

Obrázek

Protože bych tuhle svou první kukri nerad znehodnotil, prosím pěkně o radu s rerollem :) Dík!

Střecho, vidíš, jde to! ;-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 07.09.2015, 12:24 hod.

Převlékl jsem Andulajznu z Pet WD na Helltooth IceCaster. A je to neuvěřitelný rozdíl. Andulajzna byla dlouho zanedbávaná, protože ji výkonem překonala Bututka (Haunt WD). Na Andulajzně jsem otestoval novej gear a rázem jsem se posunul na T7 a zdá se mi, že mám ještě obrovskou rezervu. Vyšší Torment jsem zatím nezkoušel, snažím se běhat bounties, abych si uvolnil truhlu, ale jde to pomalu. GR jsem jel od 10, povyšoval jsem dva kameny z 0 na 25. Bylo to hned. Zkončil jsem rekordem, aniž by mi to dalo nějak víc zabrat, tuším že GR38, času jsem měl víc než polovinu. A to mi chybí ještě Furnace do kostky a zbraň SuWong Diviner. Spelly háže gear sám náhodně, je to rychlé a efektivní, pomalu nemám co dělat, jen na sebe dávat pozor. Až budu doma sám, zkusím postoupit v GR, jsem zvědav na limit, který teď mám.

Co se týče bounties, mám trochu problém. Soustavně se mi nedostává materiálu pro Act II, jelikož jsem šťastným majitelem grafické karty od AMD, takže spadám do skupiny hráčů, ktarým při vstupu do Desolate Sands zamrzne obraz (např. zde). Potřebuji tedy hrát s někým, kdo oběhá Desolate Sands za mne. Peklo, protože většina friends hraje bounties. A downgrade ovladačů se mi nadaří.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 11.09.2015, 07:50 hod.

Ten progres s Helltooth je neuvěřitelnej. Přepnul jsem na T8, bez problémů. GR skáču nahoru po dvou, poslední je 44, domnívám se, že do 50 nebude větší problém. Kameny povyšuji co to jde. Furnace do kostky jsem si včera udělal z rare crapu v kostce, povedl se mi i poslední chybějící kus výstroje, SuWong Diviner, ale tak hroznej roll, že bych šel o 36% dolů s damage. Jednou jsem tu zbraň zkusil přetočit v kostce, ale 50 kousků lege materiálu je fakt moc, na další přetáčení nemám. Díky Furnace v kostce procházím vším ještě rychleji, 50% do elit je zatraceně znát.
Překonal jsem PL500, samej úspěch :)
Akorát vy, ostatní, nechte už tu sezónu a pojďte si zahrát se mnou, samotného mě to nebaví :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Relic » 12.09.2015, 13:09 hod.

Ja hram aj NS tak ked tam budes tak ti to prebehnem;)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 17.09.2015, 08:18 hod.

Pěkně nám to šlo, Relicu. Ve dvou jsme celkem s rezervou dali GR52, času ještě asi třetinu, smrt jsem prožil jednu. Oba jsme běhali WD, lagů jsem si nevšiml. SuWong Diviner, který je součástí buildu Helltooth IceCaster, jsem si 2x vytočil v kostce a 2x mi padl z Rift Guardiana. I když vezmu v potaz jeho vlastnost Acid Cloud gains the effect of the Lob Blob Bomb rune, nevyplatí se mi. V nejlepším případě z těch čtyř bych přišel o 22% DMG. Takže mám to, co mám a na SuWong Diviner definitivně kašlu.

Zbavil jsem se z truhly celých dvou tabů legendárních věcí, už jsou v Canai's Cube a posbíral jsem komplet Arachyr's set, několik cajků z něj je legendárních. Na moje gusto je ten postup po patchi 2.3.0 moc rychlej, na druhou stranu pořád je kam jít, což je dobře.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Relic » 17.09.2015, 19:35 hod.

Preto som si vymenil postavu, slepaci ulet na Gr nie je i ked 48 Presla :) aj mne chyba dobra zbran, zatial nic moc. Kto vie aky dame GR max, dufam ze coskoro...

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Pepito86 » 06.11.2015, 19:53 hod.

proc se ti neoplati suwong ? o.O to sem nejak nepobral proc je LB+Shukranis lepsi nez ackova suwong kdyz jedes stejne Acid?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pepi ... o/64682192

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“