U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov
Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 11.12.2014, 10:54 hod.

Zdur synci :D

Vidis to,neni to prece tak zle se mnou...Obcas ti to musim usnadnit :D ,abych te uplne neodradil ;) Jinak farmareni to bylo krutozni.Matros udrzuji tak nejak v norme.Nemam toho desitky tisiiic,ale na nejaky roll ci craft to staci :) Vzdy neco utratim a pak to dorovnam.Shardu vcera utraceno uplne moc a nic z toho :D Akurat jen dalsi kostka,coz se hodi...Pac jsem dropl fajne gatky na Monka.Takze je to jasne ;) Treba nastradat zakladni gear a pustit se do toho...Alespon zas trochu zapomenu na tu KUKRI :(

Edit : Mam takovy pocit,ze se tu o me nejak vice debatuje :D Az ja Vas jednou neuvidim v listu pratel,tak je to jasne >:'(
Naposledy upravil(a) skyrim1988 dne 11.12.2014, 11:33 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 11.12.2014, 10:58 hod.

Pane HU, takhle se cítím, když běhám za hanaciem :)
Občas na mne ale myslí a nechá mi jednoho, dva zapomenuté moby ztuhlé fearem. Tak jim jednu fláknu, čímž se tak zdržím, že už hanacia na mapě nenajdu :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 11.12.2014, 13:40 hod.

Když já si připadám strašně pomalej když tu pasivku Fierce Loyalty dám pryč....
Příště se snad polepším

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 11.12.2014, 13:48 hod.

Ne, jen běhej, je to pro mě matroš a expy zadarmo ;-D
A taky touha trochu zrychlit :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 12.12.2014, 06:50 hod.

A mám monka na T6. Dostal jsem včera od Kadaly Sunwuko rukavice. S T6 rifty nemám problém, jde to až překvapivě snadno. A to nemám ještě Ice Climbers boty a Flying Dragon tyčinku. Problém ovšem nastává u Rift Guardiana - zatraceně dlouhá doba na to, zůstat naživu. Sólo jsem dal docela snadno několik GR25, na GR28 už jsem ale zachrčel jako malej pes. Tolik smrtí, že jsem se musel odejít opravit do města dvakrát.

Pokud pominu daibo a boty, prioritou je dostat Pain Enhancer a Gogok na rank 25, Miriane gem už tam je. U Pain Enhancer to znamená při troše štěstí dva GR, Gogok je zatím úplně na počátku.

Ke konci se připojil hanacius s tím, že potřebuje sbírat jakejkoliv matroš, takže jsme spolu chodili obyčejné rifty. Všimněte si, že píšu chodili a ne běhali! Ano, hanacius se zpomalil, nejspíš aby mě potěšil: Díky, hanacie :) Bylo to jako kdybych se snažil utíkat ve sklenici s medem, úplně divnej pocit :) Bylo třeba najít hanaciovi lepší Zunimassa's set, takže jsem chodil s Andulajznou. Leč padla pouze maska, o kterou nebyl zájem. Jinak příjemné pohrání.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 12.12.2014, 09:16 hod.

Čau. Gratulace k rukavkám :)
Neboj i RG půjde rychleji, jen je fakt potřeba to FD daibo, to je naprostej základ a must have item pro live SWK monka! bez něj je to opravdu jen slabej odvárek, takže snad ti padne brzo ať si to ještě užiješ ;) protože po patchi 2.1.2 bude zase všechno jinak a budeš hledat Grand Temple daibo :D :D. Naštěstí SWK set bude opět na vrcholu, takže ten patchem neztratíš ;) ;). Mirinae maxuj jak nejvíc půjde, Gogok taky :). Pain maxuj až jako poslední, zatím stačí ho dostat na 25 ;).
Já se ke hře dostanu až v neděli nejspíš :( :(.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 12.12.2014, 09:18 hod.

Njn, musel jsem trochu zpomalit :D Musím se přiznat, že to byl celkem nezvyk ploužit se jak lemra :D
Matroš bude potřeba na craft nového Aughild´s a Cain´s setu. Navíc stavím Carnevil build. K tomu potřebuju v podstatě jakýkoli Zuni boty, armor a mojo. Když totiž padla Kukri, tak jsem nasadil Aughild´s a Zuni vyházel. Zabírala místo v truhle. Teď by se mě hodila :)
Včera příjemné hraní, později se připojil Strecha - to už jsem se nepoloužil :D znovu jsem tam poslal pasivku a už se sbíraly jen legendárky... Pak jsem přizval další dva z klanu a chodili jsme GR. Začali jsme na 35 a skončili na 41.
Padnul nový Witching Hour - udělal velkou radost, celkem boost (viz. profil)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 12.12.2014, 09:20 hod.

Pěkný! CG! :)
BTW: Zuny jsem taky po dropu Kukriny odhodil, ale prozíravě jen do truhly ;). Páč sem věděl, že dropnout druhou Kukri nebude žádnej med a kdybych dělal třetí WD tak Zuni jasná volba :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 12.12.2014, 09:22 hod.

Čůzzz všem 8-)

Tokugawa : Myslíš tyhle :lol: ?Včera potěšily :) Na Monka se hodí.Jinač brutus hra včera >:D Se synkama jsme byli,až na GR41.Snad jsem byl co k čemu...Jinak další Unity ring padl :D už je nechci :D !!!Ke konci mě han vzal na Ubery,aniž bych měl nějakou mašinku ( Ještě jednou díky ).Dal jsem aspoň 1 HF A.Nepovedl se,ale o to nejde,víc byla radost,že mě jen tak vzal sebou ;)

PS : Příští WH je můj,teda pokud nebude dokonalý >:'(

Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 12.12.2014, 09:27 hod.

po dropu Kukriny odhodil, ale prozíravě jen do truhly
Hmm, teď vím, že to byla chyba :OXO
Ale tak Zunimassa set není zase tak náročnej na drop. Přihlásím se to WD Loot share community, aby byly v partě jenom Wédéčka a snad by to nemělo trvat dlouho něco sehnat. Zkoušel jsem to na tu lakomou mrchu ale asi měla krámy. Spousta BS a stejně nedala :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 12.12.2014, 09:36 hod.

Setone: Provedu, je to přecijen Tvůj build :) Dneska dotáhnu Pain na 25 a začnu s Gogokem. Ice Climbers zkouším u Kadaly, Flying Dragon přijde na řadu potom. Včera, než jsem se odpojil, jsem viděl v chatu, že to padlo někomu z klanu...

Střecho: Ten obrázek díky proxyně nevidím, nicméně s těmi Unity mě pěkně šmakuješ :) Já mám jeden, a to ještě jen proto, že jsem ho dostal :)

hanacie: Ani Tvůj profil nevidím kvůli proxy, ale počkej, mobilní aplikace... Necro nebo XiXao? Asi Necro, že? Gratulace, ten jsem také ještě neviděl v jakékoliv podobě :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Yaka » 12.12.2014, 10:09 hod.

PTRko
- doufám, že nebudeme nucení u toho skončit všichni....

https://www.youtube.com/watch?v=IJSvzIh7jTM

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 12.12.2014, 10:12 hod.

S FD může být problém :/ já ho nedropnul půl roku, pak sem dostal od panáčka z party jeden a pak už jsem ho dropoval jak oteklej :D. FD je bohužel taková malá Kukri ohledně jeho dropu :/.

Střecha: Unity není nikdy dost ;). Já mám 2x unity na 4 postavách a stejně bych chtěl ještě :D. I když uvidíme po patchy 2.1.2, kde se budou dávat GR 50 atd. tak už možná nebude potřeba stejně jako teď na GR 43, kde když už má přijít oneshot death tak příjde jak s tak bez Unity :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 12.12.2014, 12:56 hod.

Já dostal FD včera na publicu :wave: Úplně od cizího ... a to jsem hrál s WD. Se zeptal slušně zda chci a já ho bral, protože můj monk chodil dosud se Sultánkou ...
Naposledy upravil(a) pan HU dne 12.12.2014, 13:20 hod., celkem upraveno 1 x.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 12.12.2014, 13:06 hod.

Nezbývá mi, než v sobě potlačit všechno to špatné a přát Ti to :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 13.12.2014, 02:03 hod.

Tak ve zkratce,protože je třeba jít spát :D Přidal jsem se k Tokugawovy na lítačku v GR.Měl za sebou náročnou šichtu v levlení gemu :-| .Docela nám to šlo.Jeho začínající Monk sice sem tam zařval,ale i tak to byla pohoda ( I já občas zkapal >:roll: ).Pak ke koncu přepl na Andulajznu a šli jsme větší GR Ten náš poslední byl 35 a z bosse padla 1 legenda >:D Už díky tvaru jsem věděl o co jde viz. screen.Koulel jsem oči se zastavou dechu :green: .Opravdu nečekaný drop,jelikož jsem teď poslední dobou propadl Wizardovi.Tudíž Monk je jasná volba...Díky těmto anomáliím,si říkám jestli mi třeba Monk nedropne KUKRI :green:

Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 13.12.2014, 10:10 hod.

No to vám bylo! Předevčírem dropl FD člověk z klanu, včera z party. Nepřesvědčil jsem Střechu k daru ani emotivním výkřikem: "Dám za to cokoliv bezcenného!" :-$
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 13.12.2014, 10:32 hod.

No jak jsem psal,vazne necekany drop ;) Bohuzel nemohl jsem darovat :( Pada to asi jak Kukri a navic ta hra vedela,ze chci zkusit Monka :D Takze spousta zabavy prede mnou.

A nezoufej.Brzy ju tez urcite najdes ;) Tu co budu mit ja,ta neni zas tak idealni.Na tohle mam smulu proste :( Ale co uz.Hlavni je,kdyz to padne...

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 17.12.2014, 07:06 hod.

Zdur synci :)

Hrajete vubec ci ne :D ?Dlouho tu nic nikdo nepsal,nemam co cist v robote :( Ja vcera vyjimecne sel spat.Treba tez nabirat energii nez porad litat v Diablu ;) Ale jeste 2 dny v robote ( potom az 5.1.15 ),pak to hrani bude v jeste vetsich davkach :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 17.12.2014, 07:08 hod.

Včera jsem šel do hajan s dětma. Jsem totiž trochu usnul v práci a jít s dětma do hajan je jedinej způsob, jak jít brzy. D3 asi až ve čtvrtek. Aspoň se mi trochu vyléčí zánět šlach a bolavej klikací ukazováček ;)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“