Support WD

Odpovědět
Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259
Re: Support WD

Příspěvek od Gold Eagle » 16.05.2015, 16:10 hod.

Yaka píše:Evanse znám a pár videí už jsem viděl z jeho tvorby. Bohužel je to takový týpek, který víc dělá během těch videí divadlo než aby měl nějaké skutečné výkony. Většina buildů, které ukazuje je hratelných a správných, ale sám o sobě spíš slibuje vždycky jak ukáže build ve vysokém GR ale nikdy se už nedočkáme toho, aby to opravdu zrealizoval - neumí to pak zahrát nejspíš na těch opravdu těžkých GR.

Taskery do tankovacího buildu určitě nepatří stejně jako pasivka na manu za haunt, 15 fetishů udržíte bez problémů i bez té pasivky včetně používání ostatních spelů. Jinak je to standartní build. Spíš by mě zajímalo, jak je možný, že se mu to neseká, když tam má šipkaře.....:/
Ano. Na něj koukat pro inspiraci na nastavení buildu. Jinak je uněj vše "amazing" apod. Na delší dobu jsem ho přestal sledovat když mluvil dlouho o jednom buildu na vyšší GR, pak otevřel T6 rift a dál jsem to nevydržel dokoukat. :shock:

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Support WD

Příspěvek od buchis » 17.05.2015, 16:41 hod.

To jako to zruseni fearu mysli vazne?
No to at me nerikaj ani ze srandy :twisted:
Buchis je death, ať žije herdek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Support WD

Příspěvek od Gold Eagle » 17.05.2015, 20:02 hod.

Co, kde, jak, proč?

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Support WD

Příspěvek od buchis » 18.05.2015, 07:42 hod.

Nekdo (Seton?) tu postoval naky prispevek z bt fora a tam to naky mod psal.. :-(
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Support WD

Příspěvek od Seton » 18.05.2015, 09:03 hod.

Jojo to sem psal já na základě informace z Dfans.com, odkaz zde: http://www.diablofans.com/news/48415-sc ... dder-reset

Modrá citace zde: "Hey guys! Just wanted to say thanks for taking the time to give us your feedback about scaling damage in Greater Rifts. One of the key goals of Greater Rifts is that they serve as a form of measuring stick for a characters power growth, and we feel that scaling damage is a very important element of their ability to function in this way. That said, we’re currently looking at our options for some possible adjustments to how this damage scales in the future.

We’re looking to disable permanent Crowd Control in an upcoming content patch to create more interaction with monsters at higher Greater Rifts levels. To complement that change, we will be also be evaluating how much damage monsters are dealing to players in that environment. One of our goals in the next major patch is to provide a more consistent Greater Rift experience while making sure that defensive Legendary items still matter."

Pokud to fakt udělají, půjde o obrovskej zásah do týmové hry a WD se Saderem zase dost ostrouhají :(....když nebude perma-lock, pojede se podle mě čistě DPS parta (wizz-wizz-DH-DH) nebo jiný variace s DPS/tankem vepředu.... uvidíme no...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Support WD

Příspěvek od McT » 18.05.2015, 09:08 hod.

Hlavně to bude nehratelné, protože každý bude na jednu ránu mrtvý :-D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Support WD

Příspěvek od Seton » 18.05.2015, 09:18 hod.

No píšou tam, že budou právě zároveň s tím řešit i dmg monster v GR (o tom je vlastně ten příspěvek)....jenže to nepomůže....když ten např Exorcista nebude locklej, tak je mi jedno jestli nasolí dmg za 60mil nebo za 40mil.....furt to bude konečná žejo.... :(
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Support WD

Příspěvek od Yaka » 18.05.2015, 11:24 hod.

Jail od GR řekněme 45+ instakill komukoliv s DPS gearem.

Tolik na tohle téma. Můžeme zatím doufat, že ta redukce CC se bude týkat primárně toho stunlocku guardů. Pokud by se na horify začalo aplikovat něco podobného jako například na SW, tedy že CD začne běžet až po skončení předchozího fearu tak to potěš....

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Support WD

Příspěvek od Cartman » 18.05.2015, 12:17 hod.

U PL 850 mas spatnej rok : ))

Edit:
To bylo na Davu, neco sem napsal a smazal :D

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Support WD

Příspěvek od Frozen » 18.05.2015, 12:55 hod.

@Yaka: to bylo první co mě napadlo, že udělají....:-/
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Support WD

Příspěvek od Gold Eagle » 19.05.2015, 17:50 hod.

Syčáci. Ještě že zdps WD nehraju. Ale TOP party na GR ho potřebují. To bude řevu.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Support WD

Příspěvek od Cartman » 19.05.2015, 21:21 hod.

Určitě nebude, zase příjde jiná móda ; )-

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Support WD

Příspěvek od Seton » 20.05.2015, 08:46 hod.

Přesně, oni top týmy zas něco vykoumají :). Uvidíme jak to vůbec bude nejdřív ;). Blizzz říká A, ale může udělat B i když hráči očekávají C a stejně se nakonec spokojí s G :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Support WD

Příspěvek od pan HU » 20.05.2015, 13:19 hod.

bod G přece neexistuje, Sete :D

Třeba pak přijde vhod Monk-tank, ktrej bude většinu marastu tahat přes cyclone na hromadu a házet na to palmu. Stoupnu v ceně? :D
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Support WD

Příspěvek od Seton » 20.05.2015, 13:44 hod.

:D to je furt dokola, existuje, neexistuje,existuje,neexistuje....tak jak je to do p*če :D.
Uvidíme po změnách, ale ať budeš cyclonovat jak chceš, nikdy nezastavíš efekty elit atd. jako při fearu :( :(. Je pěkný to držet pohromadě (taky sem kdysi držel), ale pak tvoje DPSka sejme první Thunder, kterej projde v pauze mezi tvým frozenem :(
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Support WD

Příspěvek od Gold Eagle » 21.05.2015, 15:33 hod.

Udělejte tu mokroorgastickou masáž a pak se kouzelnic, demon hunterek, mončic, křižácnic a pro fajnsměkry i barbařic, zeptejte jestli existuje nebo neexistuej. Jen na to musíte mít barbaří zápěstí nebo vám upadne. :oops: :shock:
Hráč je skromný (kromě mě teda) ten se místo s G nakonec spokojí s H. :oops: :green:

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“