Carnevil build

Odpovědět
Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885
Re: Carnevil build

Příspěvek od Yaka » 11.05.2015, 08:03 hod.

TaT určitě ne - zunimasa kvuli set bonusu musíte nosit.

Element určitě ano - ideálně co nejvyšší roll a trifecta (měl jsem štěstí)

Haunt pásek určitě ne - WH s PD dmg do té doby ten pásek s IAS a PD dmg.

Pokud koukáš na stream, kde se carnevil WD trápí s GR 45 něco je špatně a rychle z toho streamu odejdi, tam se nemáš co přiučit:)))

BTW GR 50 zatím odolává - 8 pokusů, 1x o půl minuty špatnej guard, 1x vlastní debilita to jsem měl dát bez problémů, bohužel radost z toho, že dám překonala opatrnost a zle se to nevyplatilo....

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Carnevil build

Příspěvek od HELLERcz » 11.05.2015, 08:19 hod.

No však jsem taky rychle zmizel, někdo toho týpka má rád, mě nesedl :)
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Carnevil build

Příspěvek od Yaka » 12.05.2015, 06:55 hod.

Tak padesátka dole - desátý pokus celkově. Večer snad dodám videjko - lepší roll na GR jsem už dlouho neměl teda musím uznat, zombici celou cestu snad jen denzita mohla být vyšší:)

BTW: DPS po výměně amuletu jsem měl 1,77M DPS což není moc, uvidíme jak 51. Na konci jsem měl conduct, který jsem díky zajímavému losku vůbec nevyužil nakonec zajímavě to je udělané...

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Carnevil build

Příspěvek od maja » 12.05.2015, 12:47 hod.

tak to gratuluju kámo a to i co se týče výdrže, jsi na tom lépe než já, mne už 5 Gr přestává bavit a opouští soustředění o prstech nemluvě, tenhle pink-ponk Monk build je mazec, proto jen 52 i když by to šlo výše

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Carnevil build

Příspěvek od Yaka » 13.05.2015, 06:39 hod.

Tak tak nějak - dobrý roll monster, denzita bývá lepší takže úplný ideal to není. Na konci u bose zajímavý los a tím pádem nefunkční conduct, ale nevadilo to.

https://youtu.be/_z8WvefvoMo

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 18.05.2015, 18:57 hod.

Možná blbej dotaz, ale dal by se poison dart hrát na fire? :)
Včera jsem totiž získal pěknej ancient HF amu pro WD - pasivka pierce the veil (fajn), 20% fire, 999int., 10%CC a něco k přerolování na pěkný CD :)
Poison dart tam jednu runu na fire má, pochopitelně acid cloud a piraně už z fire profitovat nebudou, ale to nejsou skilly co mají působit dmg.
Prostě je mi líto ten pěknej HF amu nevyužít :P
Mimochodem co tak případně loupnout za další pasivku na GR40+?

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Carnevil build

Příspěvek od Yaka » 19.05.2015, 07:45 hod.

Bohužel - nelze:)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Carnevil build

Příspěvek od Seton » 19.05.2015, 08:58 hod.

Škoda toho amuletu no :(, ale určitě bych ho schoval...kdo ví, ve kterým patchi pozmění elementy na runách, nebo překopou zase sety a může se hodit ;).
Jinak, kolik máte armor ve hře? Zdá se mi, že jsem strašně papírovej, All res mám na 1300 všechny, ale Armor jen 6000 což je podle mě dost málo :D.
Včera jsem konečně našel CoE ring, tak šlapu moje PD WD dál a dál :). Ring v sekci předmětů-A dropy. Hodně smíšený pocity z rollu :( :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Carnevil build

Příspěvek od Yaka » 19.05.2015, 10:16 hod.

Já na solo game ignoruju všecko krom DPS. Při reflect dmg někdy stačím dát SW, někdy ne, protože to je takový fofr - že fakt spíš o štěstí pokud člověk nechce nějak extra snižovat DPS a o to větší pozor dávat. Včera jsem měl ve hře 14,4 mil toughnes nebo jak se to ted jmenuje.

Ring bída no - to holt nic nenaděláš. Mě stálo třeba přerolování současného moja na +8% elite dmg 1,5 miliardy a to už sem propadal panice pomalu. Ackovou DoD gamblim už dva měsíce, tuším budu někde na 100k shardech teď a ani kukri ani dod.

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Carnevil build

Příspěvek od buchis » 19.05.2015, 10:27 hod.

jojo na slusny mojo dat tech 8% tj sakra drina, stejne jak ty s lowama, taky pres miliardu, curina
hele zkuseni PD co teda na mojo FA nebo PD dmg?
musim taky zkusit 50+ solo, kdyz mam supr gear
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 19.05.2015, 13:34 hod.

Tak samo že ten HF amu si nechám, kdo ví co bude v budoucnu a je jinak fakt hezkej :)
A proč to nejde hrát na fire? :D Když na poison dart vrazím fire runu, tak by to mělo fungovat ne? :) Se s tím furt nějak nemůžu smířit :green:

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Carnevil build

Příspěvek od buchis » 19.05.2015, 13:49 hod.

tak sem tak koukal na par top wd a maji FA,
takze asi tak :)
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Carnevil build

Příspěvek od Seton » 19.05.2015, 13:52 hod.

Tyckin: Se prostě smiř s tím, že ti to tady nedovolíme, kdo to kdy viděl, Poison dart s ohněm, budeš vypadat jak blázen :D :D ;) ;).
Pravej důvod je ten, že Fetišové střílí základní PD, tedy poison element. Můžeš narvat na gear Fire a dát si runu na Fire, ale boost to bude jen pro tebe, FA/FS stále pojedou jed ;). Ani Snake to Face nestřílí, to bys poznal, stuntováno by bylo vše okolo...
Buchis: jj, asi jde o to, že nový mojo točí až 25% k FA což je prostě asi matematicky lepší než 15% PD i když to boostne i FS a tebe...předpokládám tedy ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Carnevil build

Příspěvek od Yaka » 19.05.2015, 13:57 hod.

No ono hlavně najdi ancient mojo, kde bude super roll všech statů, k tomu tam bude +8% elite dmg a jediné, co bude nutné rerolovat bude FA dmg..

To je skoro utopie. Já myslím, že mám fakt hodně nadstandartní roll Amoja, ale ani tam to nešlo:/ Jinak o víkendu budu zkoušet 51. 52 už bude podle mě nad možnosti tý normal zbraně bohužel...

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Carnevil build

Příspěvek od Relic » 19.05.2015, 14:05 hod.

Tekze lepsie tam rolnut tych +8% elite dmg namiesto +12% Life

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 19.05.2015, 16:21 hod.

No tak jo teda, zůstanu u poison když jinak nedáte :D S tou runou na poison dart jsem netušil ani jak to je, nebyl jsem u herního PC, no to je fuk stejně.
Ancient mojo jsem měl velmi hezký, ale pohřbilo se v GR40 na přílišnou odvahu a tvrdohlavost - zásadně neustupuju a to byl problém hned u vchodu :D
Ale snad ten krásnej áčkovej HF amulet někdy přijde k užitku - novej patch - novej build jak znám Blizz že >:roll:

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 20.05.2015, 19:16 hod.

Jinak na HC mám rezisty 1650+ a armor 7500, a furt je to málo :D

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Carnevil build

Příspěvek od buchis » 21.05.2015, 13:37 hod.

Relic píše:Tekze lepsie tam rolnut tych +8% elite dmg namiesto +12% Life
ano bez debat, zde neni co resit,
uz sem te to psal aji vedle

Este poznatek z dopoledne, jel jsem flusace, a ikdyz jsem flusal tak fetisove ne, jeli svoje a kosili je jako kdybych nemel PD build,
behem nekolika gr se to opakovalo. Asi bug.
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Carnevil build

Příspěvek od Relic » 21.05.2015, 14:56 hod.

carnevil silny build oproti pet s kukri skoro vsetko ancient tam som dal asi max ledva 39 GR a tu v pohode 42 mozno aj viac a to nemam ani ancient dokonca ani kocku na zbrani a gemy nizky level cim to je ?

buchis: dik za odpoved, minule som ti pisal ako ti slape diablo na tom procaku co mas?

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Carnevil build

Příspěvek od Gold Eagle » 21.05.2015, 15:29 hod.

Debilní vybalancování hlavního buildu pro WD. U Blizzardu normální věc. carenvil dává díky pierce plošnou dmg. Normál pet WD dává jen frontální dmg. Ale to by se na Blizzard fóru mohl člověk uřvat a stejně je to prd platný když temu ani přímov Blizzardu nerozuměj.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“