Carnevil build

Odpovědět
Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř
Re: Carnevil build

Příspěvek od buchis » 18.07.2015, 17:55 hod.

su trapnej, vcera vecer asi 12x 55 a nic, je to fakt hnus cekat na roll, jinak asi je taky trapny zkousel 55, mel bych spis dat 59....
Buchis je death, ať žije herdek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Carnevil build

Příspěvek od Yaka » 20.07.2015, 07:24 hod.

No stres - spíš jde o to, že nemáš co sbírat tak zkoušej:)) to se podaří s takovým DPS je šance veliká..

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Carnevil build

Příspěvek od pan HU » 28.07.2015, 13:35 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pold ... o/51947175

Jedu teď PD WD jako blázen ... na výbavě to začíná být vidět :love: 3 týdny bez rodiny sám doma .. každý večer pařím :lol:

Ale to nutné držení zmáčknutého myšítka při střelbě (čili prakticky pořád) je devastující ... Včera mě v jednom obzvlášť šťavnatém GR ke konci u bosse chytla regulérně křeč do ruky a musel jsem pro tentokrát hraní ukončit. Jak tohle proboha zvládáte ??? Nějaké tipy na regeneraci? Tohle je totiž mnohokrát horší ... držet konstantně zmáčknuto ... než klasické zběsilé klikání, na které už je tělo navyklé a trénované :OXO
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Carnevil build

Příspěvek od Yaka » 29.07.2015, 07:12 hod.

Můžeš si vyměnit zombie dogy za šipky a držet jedničku:)

Víc nevymyslíš, protože makrovat to nemá smysl, jelikož se potřebuješ uhýbat. Já ted budu hrát přes víkend tak jsem zvědav, jestli ještě něco upgradnu, za shardy zkusim asi jako další hlavu a pak teda už zbývají jen ruce. Kupovat zbraně nebudu, škoda shardů to spíš pak budu spoléhat na reroll přes kostku.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Carnevil build

Příspěvek od Seton » 29.07.2015, 09:58 hod.

Už jsem si sehnal obstojný Lacuni :), ale jsem furt moc papírovej, ani DH mi tak neumírá jako PD WD :(
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seto ... o/44467005
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 29.07.2015, 11:11 hod.

No papírák fakt slušnej :D Kde jsi nechal rezisty a vůbec nějakej ancient gear? :lol: Armor mám 7300 a rezisty 1600+, 700k HP.
Já to na HC jedu pochopitelně víc tankovitě, nicméně myslím že i tobě by shoulders + bracers Aughild nijak neuškodily ;) Zuni botky ideálně jako mám má, tzn. defenzivní, movement speed nahoníš paragonem, to vyjde lépe. S tím v partě celkem držím do GR50, s tank monkem už padnul GR53 :)

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Carnevil build

Příspěvek od pan HU » 29.07.2015, 11:13 hod.

Setone ... jak často tě zachrání ty skeletonkingový ramena??? To mě vždycky zajímalo ...píšou, že je šance, ale nepíšou jaká :P ... ale je to aspoň 1x ze 4 chcípnutí třeba?
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Carnevil build

Příspěvek od Seton » 29.07.2015, 11:27 hod.

Tyckin : no farmit GR se moc nehodí a trialy mě prostě rvou koule, to je hnus na druhou :( a T6 s flusačem taky není kdovíjaká farma :(. Gear mám prostě to co paslo no, lepší jsem neviděl :(. Aughis jsem měl (a verze obou itemů) ,ale zas jsem hodně trpěl na AS, takže nebylo DMG na vyšší GR....achjoooooo :(.

Pan HU: 1 ze 4 určitě :) docela dobře procujou se mi zdá :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Carnevil build

Příspěvek od Yaka » 29.07.2015, 11:43 hod.

Ono s tím gearem je to celkově dost otázka. Je otázka za čím jít, zda za sheet dps nebo za elementem a IAS. Pořád to beru tak, že fetishové mají zastropovaný crit chance na 15% a v té chvíli je možná lepší mít nižší DPS s tlakem na +poison dmg a maximalizaci IAS. Rozhodující je tam amulet. Skeleton ackové ramena vyfarmíme až nasadí patch - jelikož se budou běhat bounty jako splašené opět se rozjede komunita split bounty a to bude hned.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Carnevil build

Příspěvek od pan HU » 29.07.2015, 12:28 hod.

No házet poison na amulet ... když tam mám 10 + 100 ... se mi zrovna nechce :( Až padne nějakej jinej dobře rollnutej a s +ATS ... pak zkusím místo 10% chance natočit Posion ...
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Carnevil build

Příspěvek od skyrim1988 » 29.07.2015, 13:23 hod.

Ja se treba potykam s absolutni smulou na dropy :( Vcera jsem po tydnu ci jak dlouhe dobe,konecne ziskal neco ackoveho :D Zuni chesta me docela potesila.Mozna se to ted vic rozpada.Jinak trauma z ceremonial noziku,dal pokracuje :( 7x non A DoD a Kukri nexistuje!!!Vyzsi GR by bylo mozne,jenze bud je spatny roll monster nebo jich je tak malo po kupe,ze to proste nestihnu...

Ta papirovost me taktez trapi.Chcipnu nekdy tolikrat,ze mam chut tu hru hodit z okna :D Bud to nemam stale v rukach,nebo je spatna konstelace hvezd :D Jine vysvetleni nenachazim.

Jeste je moznost ta,ze me Blizzard nema v lasce :)

Edit : Pane_Hu s tim rollem prostredi mas pravdu :) Kolikrat na ty male smrady nadavam,ze se porad nekde loudaji :D
Naposledy upravil(a) skyrim1988 dne 29.07.2015, 13:49 hod., celkem upraveno 2 x.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Carnevil build

Příspěvek od pan HU » 29.07.2015, 13:32 hod.

Ještě mě napadlo, jak se tu řešil ideální roll GR ... ono to je u tohoto buildu kolikrát i víc o prostředí než o potvorách ... Naprostý luxus jsou ty dlouhé chodby nebo kanály :love: Naopak ty místnosti se spoustou dveří .. .furt cik cak ... to je úplně na ho ... fetišáci furt zaseklí někde za rohem :-(
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 29.07.2015, 17:09 hod.

Tak na T6 bych asi umřel nudou i na HC :) Trialy už mne postihují celkem málo, mám kupy klíčů, protože jak se gemy dostanou kam mají (50+), beru prostě vždycky klíč, takže mi vlastně neubejvaj ;) Ale na zrušení trialů se teda fakt těším, šílenej opruz a dá se tam i ripnout :D

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Carnevil build

Příspěvek od buchis » 15.08.2015, 11:18 hod.

ted sem koukal na video: https://m.youtube.com/#/watch?v=sSMCUz-jqDI
a pekne to tam soli s flusacem, dmg 2,7mio a crity tam litali pekny,
se tesim jak to vyzkousim na 65+ 4Man grupe, to me budou litat 2bio crity jak fik.
Hlavne sem nejvic zvedav na slozeni grup, zda bude vse stejne, nebo se nam zmeni.
Nema nekdo nake info?
Buchis je death, ať žije herdek

Mikael07
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Carnevil build

Příspěvek od Mikael07 » 25.08.2015, 09:45 hod.

Seeee.

Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 26.08.2015, 21:38 hod.

Tak jako ta změna Carnevilky že jich fluše jen 5 nejblíž ke mně a zbytek kouše mne docela dost nasrala :OXO

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Carnevil build

Příspěvek od pan HU » 26.08.2015, 22:21 hod.

asi tak ... :-( přemýšlím jak ten build upravit...
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 27.08.2015, 08:29 hod.

Už někdo přemýšlel, jaký ring na sólovku? RoRG v kostce, Unity nasadit, a druhej ring zase CoE?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Carnevil build

Příspěvek od Seton » 27.08.2015, 09:46 hod.

F/R na sobe, RoRG v kostce....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 27.08.2015, 10:11 hod.

Sorry, ale sólo GR40+ bez Unity nejdu :D
Jinak ale chápu-li dobře, tak ti neflusací feťáci pak netěží z poison dart bonusu (gear, gem) že? Tudíž flusací critujou za 1mld, ostatní "to pižlaj" :)

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“