Carnevil build

Odpovědět
PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Carnevil build

Příspěvek od PPoe » 07.05.2015, 09:36 hod.

Ahoj, tak jsem o vikendu zase obnovil hrani D3 a zvolil jsem WD s Carnevil helmou plus Dagger of Darts. Cil je co nejvyssi solo GR.
Dost zabavnej build, zatim solo GR40, ale uz zacinaji problemy. A take vyvstava mnoho otazek, tak se obracim s prosbou o pomoc a vysvetleni:

1) Co brat na veci? Bonus poison, bonus phys, nebo bonus do Poison dart?
Phys bonus bude ovlivnovat jen fetise z Fetish army, ale ne ty z Fetish syncopants?
Poison bude ovlivnovat jen syncopants, nebo i sipky fetish army? To asi ne, kdyz je v popisu phys dmg..
Takze bonus do poison darts je vyhodnejsi, i kdyz o 5% nizsi mozny max cislo?

2) Na tom GR40 uz zacinam umirat, co hnat nahoru? VIt, all res, nebo armor? Driv mi prislo, ze vsichni stackovali all res, ted se zase zda se uprednostnuje armor. Nekdo chape pozadi principu thougness?

3) Co prsten? RoRg je nutnost, kvuli Zuni a Aughilds setu, ale druhej? Jak vlastne funguje Unity? Musim ho dat sobe i followerovi a pak si podeli prichozi Dmg? Nebude me to nahodou zabijet jeste rychleji, kdyz on je spis vic vepredu nez ja? V palnu je jeste zamenit mojo ze setu, az mi padne, tim padem jeden prsten zamenit muzu. Nebo je porad pouzitelnej
Co amulet? Hellfire je pouzitelnej? Ma smysl hledat klice?

4) Vybava followera: Tady vubec netusim, co mu navlict? A je vubec Templar spravna volba? Voli se radsi veci, co mu daji vysoky dmg a odolnost, nebo je nejaka sance nepsimo zvysit staty sobe, pres veci na followerovi?

5) No a do finale odkaz na moji vybavu: http://eu.battle.net/d3/en/profile/PPoe ... o/22362474
V planu je zamenit mojo a vybrat jinej prsten. Hledat veci v ancient verzi=) A s lepsimi hodnotami. Zatim dle moznosti preferuju samozrejme Int a Vit, pote Crit chance a Crit dmg (Tam tusim plati pravidlo nejlepsiho pomeru - 1 chance : 10 Dmg?) a Attack speed. Neni nahodou As vyhodnejsi nez Crit chance a dmg? Precejen to ovlivni uz hodne sipek.

Diky za kazdy vysvetleni principu i komenty k moji aktualni vybave. No a na zaver, pokud nekdo aktivne behate na podobne urovni jako ja, muzeme neco vymlatit spolu: PPoe #2405

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Carnevil build

Příspěvek od HELLERcz » 07.05.2015, 09:41 hod.

Tento build se snažím tvořit taky, už jsem trochu přehraný DHčka.
A tak uvítám nějaké postřehy a rady :)
Obrázek

Uživatelský avatar
kaindra
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaindra#2514

Re: Carnevil build

Příspěvek od kaindra » 07.05.2015, 09:57 hod.

1) Physical
2) Hejbat se
3) Druhej mam Zunimassa pac rukavice mam Taskerky, jinak Unity je super, kdyz ho ma Templar + relic na nesmrtelnost = 50% min dmg.
4) Templar - je celkem fuk co ma, hlavne aby byl nesmrtelnej a healoval te
5) Zmenil bych skill haunt na Acid Cloud - tj. hezky ty moby podlejvat a pak je uvarit (stejne jako, kdyz peces masicko v troube) :D

Musim na obed :wave:
GR SOLO ALL CHARS 80+ DONE
GR SOLO ALL CHARS 85+ IN PROGRESSION
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaindra-2514/career

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Carnevil build

Příspěvek od Frozen » 07.05.2015, 10:10 hod.

physical???? já měl vždy za to, že šipky co flušeš ty i peti jsou poison....
druhej ring je nejlepší conviction of elements, protože to co uděláš za těch pár sekund na RG s tím zvýšením je brutál
follower je nejlepší bych řekl čarodějka, protože ten její hex je výborný
a ano taky používám acid cloud, protože zasáhne největší plochu a stojí prd.

viz. http://eu.battle.net/d3/en/profile/Froz ... o/57604257
Obrázek

Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno

Re: Carnevil build

Příspěvek od Gepi » 07.05.2015, 10:16 hod.

Kaindra : No já bych tedy až tak nesouhlasil...

1) určitě poison, protože šipky od tebe a od fetisu jsou poison, psych jsou jen když nešetřili a to nechceš. Cílem je aby se střílelo co nejvíce. Reálně to jde dát na bracery a amulet. Jinak všude jinde platí že kde jde natočit + poison dart tam ho mít a kde nejde tak tam mít + fetiš army dmg

2) tohle nějak neřeším, můžeš nasadit unity to by mělo přežití dost pomoct ale zas přijdeš o dmg.

3) já nosím conv. Of element ty 4s poison je velikansky boost dmg hlavně na RG. Případně tedy unity no. A ano folower musí mít taky jeden a relic na nesmrtelnost. Tím pádem získáš redukci 50%
Taskery určitě nebrat. Plivani fetisu je ovlivněno jen tvým AS takže Taskery jsou v tomto buildu nanic.
Hellfire je určitě použitelný pokud bude dobrý ale jinak asi cokoliv s dobrým rolem. Třeba dobrá mara na odolnost proti poison je dobrá varianta.

4) tohle už je na vyzkoušení já třeba chodím s ench. Kvůli 3% AS navíc od ní ale to je na každém... Když prohledas forum je tu vlákno co jsou ideální věci na folowery.

5) AS je pro tento Build hodně důležitý... Takže třeba na prstenech nevadí když nahradí cch nebo CD. Záleží jak to kde máš... Jinak pravidlo 1:10 platí

Pisu z mobilu tak na profil se ti případně mrknu z pc. Případně můžeš mrknout na moji zeroblazenu.
Naposledy upravil(a) Gepi dne 07.05.2015, 11:24 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Carnevil build

Příspěvek od Yaka » 07.05.2015, 10:33 hod.

Trochu jsem se rozmýšlel - jestli něco napsat když čtu tu poznámku s physical dmg....:/ Přeci jen, když už něco hrajete mohli by jste si o tom v dnešní době najít aspoň základy, ale beru - že každej sme nějak začínali.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yaka ... ro/1448572
- okopírujte build, talenty, gemy i vybavení včetně možnosti folowerů a jejich vybavení včetně skilů
- až budete mít opravdu dobře rolnutý conv. Of element tak ho vyměnte za unity, stejně od GR 47 už Vás nezachrání a musíte se naučit hejbat

Bez ancient zbraně je to schopno dát GR 50/51, s ancient zbraní jsou dneska někde na úrovni 54-56 ti nejlepší.

Tak ať se daří

Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno

Re: Carnevil build

Příspěvek od Gepi » 07.05.2015, 11:27 hod.

Ještě malé doplnění... Zajímavá a funkční je taky varianta pirana s tím bazénem místo piranada. Což hodně dobře procuje 6p bonus zuni a tím že rybky vyskakuji do okolí i v dobrém rozsahu. A k tomu haunt což je 20% dmg navíc. Zkoušel sem oboje a oboje se hraje dobře.
Obrázek

PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58

Re: Carnevil build

Příspěvek od PPoe » 07.05.2015, 11:51 hod.

Vzdyt presne tak to mam.. Koukam na profil Yaka, zda se ze preferujes fetish army dmg.. Nebyl by lepsi poison dart? Jak to chapu ja, tak fetish army dmg ti ovlivni jen tech 8 fetisu, kdezto poison dart vsechny?
Ne ze bych se nesnazil neco dohledat, ale je to tezky, i tady se potvrzuje, ze kazdej tvrdi neco jineho. Chtelo by to nejak vydolovat info primo ze hry. Bohuzel na to zkouset ruzne porovnavat vystupni dmg podle zkusenosti nemam dost itemu ani material na rollovani.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 07.05.2015, 12:42 hod.

Ad ty Taskery - tak vám nevím, ale mám za to, že sice nezvednou AS petů, ale zvednou jejich dmg - jak přesně to funguje nevím (už se to tu někde řešilo), ale mělo by to tak být ne :) Já zatím mám taky Zuni ring + TaT jelikož obojí mám fakt krásný, teprve až najdu pěkný Zuni rukavice zkusím jinou variantu (elementy, SoJ, Unity na sólo).
A jestli dávat bonus na poison dart či pro FA taky dochu váhám - na offhandu je to jasný, ale jinde si fakt nejsem jistej...

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Carnevil build

Příspěvek od Yaka » 07.05.2015, 12:57 hod.

1) Až najdu ancient mojo kde bude vše ideálně rolnuté a budu moct přerolovat FA dmg na poison dart rád "možná" udělám, tohle co mám má krásný roll a chybí mu jen +8% elite dmg
2) Taskery - nejsem si jistý, jak ovlivňují taskery poison dart dmg vašich petů.. To už je nad moje schopnosti hledání se přiznám:)
3) Tak jako tak budete dříve či později potřebovat conv. of element a tím jste odkázáni na zuni ruce
4) Piraně se dávají se zombie runou, aby se dali ject na CD
5) Haunt se nejede - není dost času na rozházení a jede se tam bud acid cloud nebo to co mám já.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Carnevil build

Příspěvek od Stanley » 07.05.2015, 13:06 hod.

V tomto patchi jsem se k WD ještě nedostal, ale nahrál jsem se ho dost. A vždy platilo, že TaT navyšují AS petů ne DMG. Dávají pořád stejné rány, ale častěji. Pokud tedy platí, že s Carnevil střílí Fetishové jen a pouze když střílím já, tak Taskery opravdu ne.

!!!Nemám to ničím podložené, ani jsem o tom nič nečetl (Carnevil), ale dal bych za to "skoro :lol:" ruku do ohně!!!

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 07.05.2015, 13:21 hod.

No ale když jsme hráli klasické "kousací" fetiše, tak TaT rukavičky dmg petů zvedaly, ačkoli fetišáci mají AS strop, který by se tím už překročil - takže jejich AS se sice nezvednul (hitovali ve stále stejném tempu), ale dávali větší šupy. Tudíž bych předpokládal, že teď to platí taky :) Jako sólo nebude co řešit, tam prostě bude Unity, ale do party bych rád hrál optimálně ;)
Yaka je takový šťoural, ten to určitě zjistí :D

Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno

Re: Carnevil build

Příspěvek od Gepi » 07.05.2015, 13:41 hod.

Čerpám s dost videí na yt kde se řešil carnevil a jasně tam bylo řečeno že TaT určitě ne. I logicky to nesedí když kopírují vaše plivání... Jinak ten haunt to je asi na každém ale když hodíte pár do davu kde se to pak volně šíří tak to čas na šipky nezabírá ale to už je asi jen detail no...
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Carnevil build

Příspěvek od Stanley » 07.05.2015, 14:27 hod.

Tyckin píše:No ale když jsme hráli klasické "kousací" fetiše, tak TaT rukavičky dmg petů zvedaly...
To jsme asi hráli jiné buildy :-)



http://www.diablofans.com/forums/diablo ... rnevil-2-2

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Carnevil build

Příspěvek od HELLERcz » 07.05.2015, 15:01 hod.

čučím na Madmoriho stream, teď se tam o něco pokouší. SIlně nedává GR 45 ani :D
A samé nadávky, musel jsem odejít, nevydržel jsem se podívat ani na to jak to hraje.
Obrázek

PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58

Re: Carnevil build

Příspěvek od PPoe » 07.05.2015, 16:14 hod.

Chvili jsem mel Haunting girdle jako opasek, je pravda ze to s hauntem hodne pomohlo. Nevim jestli se ale vyplati, rolluje Int, Vit a dve dalsi primary vlastnosti.
Ale ta snadnost nahazeni hauntu do davu je opravdu znatelna.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 07.05.2015, 17:16 hod.

Tak potvrzuji praktickým testem - Taskery opravdu nefungujou :)
Mimochodem tohle už se asi vyplatí používat co :P
Obrázek

Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno

Re: Carnevil build

Příspěvek od Gepi » 07.05.2015, 22:00 hod.

Fakt ne no což je ale mimochodem velká škoda byli by to super zabijáci... Peknej element... Grats... Jen škoda menšího rolu %dmg
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 08.05.2015, 09:34 hod.

Jj, zkusil jsem jít se Zuni rukavičkama a TaT - rozdíl nepozorovatelný, max. crity byly v podobných číslech.
Jinak ten ring na elementy jsem v truhle vylovil ještě jeden, tam už mám 199% :D Co já v té truhle všechno nevylovím za zázraky... :)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Carnevil build

Příspěvek od Gold Eagle » 09.05.2015, 12:25 hod.

Co tady blbnete? TnT nezvyšují dmg petů na 1 seknutí, ale zvyšují počet seknutí petů za sekundu. Tedy když budete hrát normálního pet Wd, tak tam vám pomůžou. Ale u Carnevil buildu peti flusají dle vaší rychlosti, nikoli dle jejich interní. TnT počet flusnutí za sekundu u Carnevilu nijak neovlivní. To by totiž museli ovlivňovat přímo rychlost postavy svým unikátním affixem a nikoli jen mobů. Takže jsou vám TnT naprd a akorát vám zhoršují použití prstenů.
Toto jsme už kdysi diskutovali přecejc u pejskařů. :shock:

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“