Carnevil build

Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Carnevil build

Příspěvek od Seton » 27.08.2015, 10:41 hod.

No pižlaj...to tqaky zase néé :). Nezapomeň, že mají bonus z MoJ a FS už těží z +%FA na gearu, a pro tebe na HC by to měla být vítaná změna, že máš 18 "zdí" navíc :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 27.08.2015, 11:40 hod.

Tak jasný - i ti pižlací teď dávají dmg co tehdy flusací FA :) Jen jsem ale zklamanej z toho že jich střílí tak málo - těch 23 flusáčů bylo prostě funny :D Ačkoli někdy byl opravdu problém dostat je kam bylo třeba, aby mi nestříleli za rohem do zdi.
A co ten ring na sólovky, nějaký nápady? Zatím jsem nad tím moc nebádal.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Carnevil build

Příspěvek od Seton » 27.08.2015, 12:01 hod.

No tak pokud na HC nechceš jet F/R (tomu rozumím), tak bych volil RoRG/CoE a Unity v kostce.... tam asi není co řešit...bez RoRG nemůžeš mít Carn/MoJ, bez Unity se na HC nehneš a CoE vychází na dmg variantu nejlépe....Možná ještě vyzkoušet Non-CritCH gear s Broken Promis ringem, tam pokud to bude pěkně procovat, tak na dmg vyjde líp než CoE ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Carnevil build

Příspěvek od pan HU » 27.08.2015, 13:58 hod.

Ještě si říkám, že teď by mohly jít díky RoRG v kostce do full Zuni zakomponovat v tomhle PD buildu i Posion gatě na 20% bonus, ne?
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Carnevil build

Příspěvek od Seton » 27.08.2015, 14:12 hod.

To je zbytečný... kombinace F/R+Rorg + full zuny je prostě nejlepší na dmg....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Carnevil build

Příspěvek od Stanley » 13.09.2015, 22:25 hod.

V tydnu jsem za jeden pekny vecer schrastil zunni set od kadaly, DOD darem, kukri dropem a pak druhou z kostky a obe masky taky z kostky. Sebral jsem monkovi amulet a ringy a sel to otestovat. Mezery v gearu obrovske, ale i tak obcas padl crit za 700+, nemam tucha jak se u tohoto buildu pohybuji cisla. Dostaval jsem na T10 docela čoudy a dmg nebyla zas takova jak jsem cekal, ale ten gear je opravdu slabej zatim.

Nicmene proc hlavne pisu, vim o zmenach 5 nejblizsich fetisu s navysenym dmg, kvituji to, kompa nemam nic moc. Ale co me uplne znechutilo, tak vzhled sammotnych sipek, vzdyt je to naprosto otresny, takovy poison darty jsem nekreslil ani ve skolce... Na non season jsem to zkousel asi pul hodiny a libilo se mi to, ale ted to vypada strasne....

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Carnevil build

Příspěvek od Seton » 16.09.2015, 09:45 hod.

Obrázek
První pokus, rift na pikaču, musím se s tím zase sžít trošku, takže se pojede dál a za stáleho upgradování (skoro nic ackovyho, blbej pasek :( ) atak na 65 :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Yarek
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Yarek#2624

Re: Carnevil build

Příspěvek od Yarek » 16.09.2015, 10:53 hod.

Doufam ze ted zacnes hrat NS,kdyz jsem vcera smazal kompletne vsechny postavy na NS haha.jedno wd sem smazal jako posledni,takze se da obnovit,ale itemy pohazeny na tech 8mi dalsich jsou vis kde.... Takze radsi zustanu na sezone...jinak mrkni na muj kureci build. T8 solo pohoda i rifty ve dvou sli se strechou...skoda ze me vcera postihl asi hodinovy mikrospanek zase hihi

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“