2.4 buildy

Golem1
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Golem1 » 15.03.2016, 16:41 hod.

Mě šlo o to, jestli když odněkud něco přilítne, aby hned nenaskočil SV. Já jak se leknu, tak ještě zmáčknu SW a tři vteřiny na přesun nemusí vždy stačit. No vyzkouším ten Molten, teoreticky by mohl být lepší na tohle než Esoteric. Sednu k tomu až v pátek. Zatím děkuji za postřehy a rady.

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od kisiko » 16.03.2016, 12:18 hod.

Vcera som okusil GR77 s HT garg a bolo to v pohode a bez smrte, na guardiana zostavalo 7 minut. Neviem preco, ale zrazu sa mi dari lepsie pullovat mobov, pritom som u enchantressky nic nezmenil, ani u seba. Zeby som trafil snuru dobrych riftov? Co pouzivate za followera a ake skilly a ake predmety u nich? u LoN garg som poskusal snad vsetko mozne, aj skilly u WD na vyprovokovanie postrannych skupiniek, no tam sa mi to stale nedari natlacit na jednu kopu, ked sa vzdialim od vyprovokovanej skupinky, hoci aj bossa s minionmi, casto zostavaju stat a neprenasleduju ma...cim je to sposobene? a ako na to?

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od kisiko » 22.03.2016, 21:16 hod.

S HT garg momentalne na GR 78 s Molten, BotT, a esoteric.
LoN garg mi stale ale nevychadzal ako silnejsi build, stale som na 74 a vyssie to ide tazko (zatial ziaden Caldesan), preto som musel celu postavu prekopat. Niesom z tych co odkukaju co hraju ostatny, tak mi ladenie dlhsie trva.
Nechcel som prist o piranada od mimikov, potreboval som healing od psov, dalej sposob ako co najefektivnejsie nastackovat stricken, zabezpecit dostatok many, aby Aquila fungovala co najdlhsiu dobu, a aby stale zostala postava dost mobilna na uhybanie sa utokom pri RG.
http://www.d3planner.com/577123439
Skusal niekto podobnu kombinaciu? taeguk nemam este vytiahnuty, zatial lvl 5, je to schodne? vie to nejaky WD-ckar porovnat s LoN firebats? (nemam equip na LoN firebats - FB akosi nemusim).

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od pan HU » 24.03.2016, 09:24 hod.

Já zatím stop na 76 (na poprvé) a dál jsem sólo nezkoušel. Stricken vůbec nepoužívám ... přijde mi že zatím stačí na RG efekt pyraňáda ... pokud je okousávanej rybičkama tak životy zatím celkem dolů lezou, zejména pokud se trefím současně do cold elementu přes CoE. V zásadě je to při cestě výše ale hlavně o pylonech. Pokud se povede v momentě shromážděné opravdu velké grupy chytnout dobrý pylon, tak se dá nahnat dost času.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od kisiko » 24.03.2016, 20:10 hod.

Vidim ze tiez behas s HT garg, na LoN mi to stale nejak nejde, asi sa nan vykaslem...ale vyskusal som si stricken na nom, a na RG to pomaha, s HT mi zostava vzdy cca 5 min na guardiana (GR78) a trapim sa s nim takmer do konca...co sa mi zda strasne moc mlatit ho 4 min...ale zatial som ho vzdy dal...
U enchantresky mam The Ess of Johan, sultana 39% sanca na blind, a dmg pretoceny na lighting, s wyrdward, hodne pomaha prerusit utoky ktore su s animaciou, hoci je stun aj blind len kratko. Staty max CDR a AS. Vyskusaj namiesto templara...
Hodim dneska dalsi augument a okusim 79

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od pan HU » 25.03.2016, 00:22 hod.

Tak 77 napodruhé padla. Opět štěstí na dobrý rift, moby, pylony a na konci pavoučice ..prostě luxus a za 13 minut :-) Výš zkusím nejdříve v pondělí večer ... jedu odpočívat od elektroniky :-)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od pan HU » 13.04.2016, 09:39 hod.

Kisiko ... včera jsem vylevelil ten druhý healovací defenzivní gem na 76, tak jsem vyhodil Enforcer a s tím léčícím zkusil pár GR. A zase jsi měl pravdu. Bál jsem se, že bez Enforceru mi znatelně klesne DMG, ale i na GR 75 s DMG problém nebyl a padalo to dolů pocitově stejně jako předtím. Akorát ještě nějak poladit CD, protože když bylo hodně husto nebo u Guardiana už pejsci i gargové umírají. Ale tím že jsem já přestal umírat úplně (nebo zcela výjimečně kvůli chybě), tak by to možná touto cestou šlo na GR 79 snadněji než s Enforcerem.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od pan HU » 15.04.2016, 11:48 hod.

Poslední poznámka k tématu .. včera jsem to 5x marně zkoušel ... 79 nepadla a byla hodně vzdálená. Gargové a psi moc často mrtví a musel jsem občas čekat na CD :-( A přišlo mi, že to i znatelně pomaleji padá k zemi i když gargátka dělají co mohou. No nic ...stejně jedeme za 14 dní od nuly.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od kisiko » 17.04.2016, 23:24 hod.

1) Daj si leg. potion na Life per hit. Moj ma +18.000 life per hit, na 5 sekund ku tym co mam z paragonou, ked je zle-nedobre a CD je este daleko, kliknem na flasticku. Kazdy zo psov ma takmer 3x viac healovacej schopnosti pre mna aj gargov.
Pomoze aj redukcia trvania Control impairing efect. Ked su psy charmnute na 3 sekundy, tak mas taky vypadok v healingu, zamrazenie ta zablokuje pouzit SWalk, a pod...
Globy co padaju zberaj s rozumom, nie vsetky naraz.
2) Spirit walk klikaj na striedacku s piranadom, ked skacu vo vire a da sa ti to ustat, pockaj kym doskacu, a zacnu utocit, vtedy daj SWalk, kym skonci trvanie SWalku, mal by si mat pripravene piradado. Preto je potrebne mat velku tlupu s elitou, ale aj male "smeti", aby si cez Grave injustice mal z coho kratit CD.
3) Recastuj psy aj gargov ak vidis, ze sa ti rozutekali. Take 3 odbehnute psy ti zablokuju prichadzajuce prisery, a su daleko aby skocili do piranada. Das recast, a prichadzajuca tlupa podide blizssie, a sup do kolotoca...najhorsie je mat knockback elitu, a to nevravim o guardianovi, naposledy 79 odbehnute ku guardovi za 10 min a nedal som ho za ostavajucich 5 min :( nazov ti nepoviem, ale caruje este aj nemrtvych, a gargovia potom podidu len po prve prisery, a guard summonuje veselo dalsich :(
4) na nase paragony / DMG je imho GR79-80 strop, na 2.4.1 to vidim v pohode na GR84+

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“