2.4 buildy

Uživatelský avatar
fanky
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fanky#2166
Re: 2.4 buildy

Příspěvek od fanky » 20.11.2015, 13:38 hod.

Kozááááááááááák forever ! ! ! ! ! ! :D :D :D :D no vidím to na thorny a brambůrky s filmem.... kdyby to nefixnuli :D

// jé pardón, sem si nevšim že je to WD :shock: :roll: :oops:
* Seasone 5 *
* Paragon: 700 *

* Seasone 4 *
* Paragon: 1011 *

------------------
- fanky párty -

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 20.11.2015, 13:57 hod.

A já to čtu a říkám si "Kua co ten kluk mele? je na drogách?" :D :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
fanky
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fanky#2166

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od fanky » 20.11.2015, 14:40 hod.

áááááááá..... už vím co sem zapoměl na víkend, díky za připomenutí :D :D :twisted: :twisted: :twisted:
* Seasone 5 *
* Paragon: 700 *

* Seasone 4 *
* Paragon: 1011 *

------------------
- fanky párty -

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 20.11.2015, 14:54 hod.

:D :D na tohle se nazapomíná ;), ja už mám na dnešní noc připraveno :D :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od PeterKiss » 20.11.2015, 22:31 hod.

Seton píše:A já to čtu a říkám si "Kua co ten kluk mele? je na drogách?" :D :D.

to ako ja ?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 22.11.2015, 19:28 hod.

Né, fanky ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Tyckin » 14.01.2016, 06:33 hod.

Tak po jednom večeru trochu zírám na ten 3x boost Zuni setu a HT zůstal tam kde je - bude vůbec k něčemu?
Samo musím dát dohromady hromadu hnědého šrotu v ancík verzích abych zkusil verze s Litany, ale Zuni teď po tom boostu ukrutně nakládá - ačkoli mobky zase nakládaj mě - už testuju změnu gemu za nějaký defenzivní - bez supporta 50+ už dostávám celkem šlehy i do pasivky, moje Nana je holt křeké děvče :D
Co s tím HT Wall of death - dá se to nějak variovat ten set? Mám celkem krásný kousky i rezervní a je mi toho líto :D

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od pan HU » 18.01.2016, 11:32 hod.

Opět už poněkolikáté zkouším na sezóně PET WD. Jediné co pořád není vyřešeno je to, že ta moje milovaná velká zelená doga často nemůže proniknout skrz bandu feťáků k mobům. Přitom pejsánek všechny elitky oneshotuje, včetně některých rift guardianů ... ano ... sám by mohl už na T10 season v pohodě. Ale to bych já, jako vodič pejska, pořád ležel asi :D
Naposledy upravil(a) pan HU dne 18.01.2016, 12:16 hod., celkem upraveno 1 x.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od buchis » 18.01.2016, 11:52 hod.

Tyckin píše:Co s tím HT Wall of death - dá se to nějak variovat ten set?
zkuz todle
http://www.diablofans.com/builds/70244- ... olo-grifts
ale asi jsi to uz nasel
no jo dart a firebat sou nej....

bo je jeste varianta, gear 5p hell + MoJ (bez TaT) a v kostce grind helma
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 18.01.2016, 11:58 hod.

Neskutečně si užívám Jade :). Návrat ke kdysi TOP buildu WD je směsí nostalgie,nadšení a obrovských "mmrrrrrrdd" kdy se společně s celou elitou odpaří i zbytek pohůnků :). Není to na hrocení GR80+ (to bych musel mít jinde paragon i rolly) ale na sezoně k získání truhly to stačí a pak stejně nasadím LoN na NS :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Relic » 18.01.2016, 18:54 hod.

Seton; presne tak ;)

sluka
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od sluka » 18.01.2016, 23:36 hod.

Pre mňa zatiaľ v 2.4 sú naj obríci+helltooth. Na LON sety my chýbajú ancient veci,takže som ešte nič netestoval. Obríkov som dnes skúšal prvý krát a dostal som sa v pohode na 71 GR a určite to pôjde aj vyššie. Doteraz som bol rád keď som dával 62 GR z acid clowdom. Nehľadám top buildy,chcem niečo čo sa mi bude dobre hrať. Šípky,jade a medvede idú mimo mňa aj keby sa nimi dávali 150 GR.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Tyckin » 25.01.2016, 18:25 hod.

Až se k tomu dostanu, zkombinuju ten HT s těma zviřátkama, na to mám i výbavičku - skladníci mají tunu veteše a něco se kupodivu i bude hodit :D
Ale moc rád bych pak rozjel časem ty firebaty, ty jsem vždycky ukrutně miloval ve vanille, jak lítalo všude to pečené masíčko :love: Jenže to chce áčkovej gear a toho mám nula nula prd :roll: Stejně tak flusátko bez Zuni. No nic, budu muset farmit a ono se časem něco snad vykulí ;)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 25.01.2016, 20:25 hod.

Jop, LoN baty doporucuju :) je to paradicka.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Tyckin » 27.01.2016, 20:35 hod.

Tak HT s obříkama nakládá ukrutně (Arrietty), zejména když jsem do ancík věcí nasypal nějaké ty gemy :D
Jen je to poněkud zvláštní - pasivní build - připadám si jako doprovod mateřské školky kdy mám akorát dozor nad tou drobotinou :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 27.01.2016, 21:54 hod.

No praaave, proto je LoN FB lepsi, aspon neco delas, i kdyz toho taky neni zavratne moc :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Tyckin » 28.01.2016, 07:01 hod.

No šel bych do toho hned, ale ke mám ku*va sehnat veškerej ten áčkovej hnědej crap :D Holt mi nezbývá než lítat pasivně s těma obludkama a čekat na drop, popř. dráždit Kadalu a kostičku, matroše na NS je celkem dost, ale jsem na to vlastně sám, všichni prchli na sezonu běhat zase furt dokola zábavné ubery a bounty :)

gunchan
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:gunchan#2904

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od gunchan » 28.01.2016, 07:32 hod.

tak ja beham z HT+garg buildom na s5+som si dokoncil vcera tento build na HC tak mozem veselo farmit :) budem musiet ete vyskusat LoN+dart build bo dartovaci ma celkom bavi

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od kisiko » 28.01.2016, 14:18 hod.

Take mini zhrnutie hratelnosti WD buildov na 2.4 z mojej skusenosti:
Jade: na farmenie T10 to je super, ale na top GR zabudnite, nad 67 som sa uz trapil, a RGuardian da zabrat. Tusim max som dal 69. Tak trochu sklamanie :(
Zuni melee pet: Brutalny dmg od neho necakajte, na T10 farming pomalsi ako jade, a to skrz toho ze fetisi musia zakazdym dobehavat k mobom, v situacii ked je viac priser, a piranado je v CD tak to zdrzuje. Odohrate GR 68
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kisi ... o/50333019
Dobre funguje Wilkens reach s Unbreakable Grasp pod lavym klikom na proc zuni 6 bonus.
Hratelnost buildu je ale vyborna.
HT Humongoid garg: Hratelnost dobra, popijam pri hre v pohode kavu, chce to ale trochu cviku naucit sa hrat, na masy vynikajuce, ked do tlupy summonnete gargov a napulluje dalsich piranado a The ess of Johan u follovera (enchantreska) tak padne do 5 sekund takmer cela tlupa (zostanu elitky s polkou life), neoplati sa zdrzovat pri tlupach mensich ako 10 kusov. Hodne zavisi od typu mapy a co vam vygeneruje za prisery, s knockback je to trapenie, lebo gargy naspat dokracaju po prvu priseru co stoji v ceste. DMG je dobry, vo vyssich riftoch to chce viac toughness, Cold snap mi ich zabija na jednu ranu, a CD gargov je dost dlhy pri guardianovi, v tlupe je CD rychlo pripraveny vdaka Grave inj.
Zatial som solo na 74GR, no bild ma potencial ist vpohode vyssie.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kisi ... o/70717985
HT SuWong: s minimalnymi upravami od 2.3 odohrata solo GR69 bez lagov (vraj je dot dmg stale problem, ja som to ale nepocitil), chce ale viac defu, na top GR ale zabudnite, do party tiez nevhodny...Garg build je o hodne lepsi.
Dalsie buildy doplnim ked odskusam..
Laka ma este LoN s Big Stinker-om, Grim reaper na nahodne piranada, mass confusion - paranoia, locust swarm na nalakanie priser, +poison % gear (swampland wadders, bracers, amul...)
Alebo "summoner spammer" s vysokym CDR, SMK, BBV, Gargovia, Fetish Ambush spam, Hommunculus so sacrifice - PTP, cold% dmg...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 28.01.2016, 15:05 hod.

Přidám moje zkušenosti a 2 buildy, které kisiko nemá ozkoušené:

Jade: Souhlas :/ bohužel. Na PTR jsem ho testoval hoooodně a GR 73,74,75 nebyl problém, pak přišel nerf na polovinu dmg, well done, bb. Na T10 nemá konkurenci, možná ještě LoN Locus Swarm, ale kdo by skládal LoN na T10??
Zuni melee pet: Nezkoušel jsem, ale co vím od spoluhráče co s ním běhám, tak na GR to opravdu není. Čistý Pet WD se tedy ani ve 2.4 nekoná, minimálně ne se zuni. Takže opět souhlas.
HT garg: Výbornej build pro GR. Ovládání prakticky jednoruč a z toho důvodu také pro mě špatný build. Tohle mě prostě nebaví, to si můžu pustit video na YT a budu na tom stejně :D ;). Ale to je velice subjektivní názor.
HT SuWong: Nezkoušel jsem, ale už podle testů na PTR bylo jasné, že tudy cesta ke GR nevede....
LoN Dart: Steroidní verze staršího Zuni Dart. Užil jsem si s ním dost srandy, build je aktivní, zábavnej a má velký dmg potenciál. S přežívší schopností je víc na štíru než ostatní high GR buildy, ale dá se vymazlit. Na vyšší GR určitě dobrý build, ale pořádně se zapotíte při shánění full-A gearu s dobrým rollem.
:love: LoN Firebats: :love: : Mnou právě hraný build. Také jsem zatím usmažil solo GR74 a potenciál je přes 80+ určitě! Vemte v potaz, že nemám áčkový ringy a amulet !úplně! bez crit dmg :D a prakticky žádný augument. Build je aktivní, člověk musí lovit skupiny, přes pyraňádo to ideálně nahromadit, prásknout doprostřed Garga a do toho točit baty kvůli procu gemů a nechutnému nárustu toughness. Toto je myslím hlavní výhoda buildu, vyváženost mezi toughness a dmg je nádherná a pokud začnu spamovat FB, papírová toughness mi přehoupne 500 milionů, což už DPS WD není zrovna standartní hodnota :D. Na vysoké GR ideální a má veliký potenciál a to i v partě. Opět je nevýhoda v sehnání správného gearu.

@Kisiko: LoN s grinem, big stingerem a paranoiou?? nějaké reference na netu? to zní jako dost zábavy a gear budu z větší části mít :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“