2.4 buildy

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Tyckin » 29.01.2016, 07:07 hod.

Setone, pěkné shrnutí :)
Jade mne nikdy nebavil, tam není co řešit. Na flusátko nemám ancík hnědej odpad (to bude fuška) a se Zuni setem to nemá zrovna dobrou odolnost, takže flusání jde na delší dobu stranou, škoda. HT s obludkama hraju aktuálně (Arrietty), to nakládá luxusně, ale je to přesně jak píšeš - jednou rukou hrát a do druhé pivko :D Na firebaty se těším, grilování mne fakt baví :D Jenže dát to dohromady, to bude porod. Než to poskládám, vyjde další patch a už se to nebude hrát určitě :twisted:
Taky se mi mezitím pomalinku skládá support WD, ale to mi bude stejně asi k prdu, páč na NS HC prostě nemám s kým hrát, 97% klanu jede sezonu :roll: Jenže tam já prostě nestihnu dosáhnout "cíle", tj. vymazlená postava s ancík gearem vykrmená 50+ gemy - s tím si chci zařádit ve vysokých GR a to prostě nestíhám - někteří v klanu už mají po 14 dnech paragon jako já v předchozí sezoně po 4 měsících :green:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 29.01.2016, 10:37 hod.

no jo, přesně jak sem psal, u LoN buildů se prostě zapotíš než to bude stát zato :/, já dlouho běhal s áčkovým Tyrael might (torso) než sem asi po 10k matroše vycraftil "slušnější" Aquilu...jenže takový náhrady na HC jsou dost nebezpečný :D. Jinak tě plně chápu, já byl donucen do sezony s nástupem S4 kdy prostě ve FL byly jen zelený lístky a já tam smrděl sám....tak sem to vzdal počínaje S4 začal sezónovat, jenže moje situace na SC je lehčí než tvoje...
Tak či tak si vyzvednu truhlu a hurá na NS ;).
Btw: už mám PC, takže nejedu na 9 FPS a tím pádem bych se teoreticky mohl vrátit k HC :). To bych pak s Tebou běhal NS o sto šest, protože HC S fakt jako neeee :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od pan HU » 29.01.2016, 10:40 hod.

K tomu HT gargovi jen dotaz ohledně gemů ... Kisiko má 2 defenzivní (zřejmě je dost DMG i bez druhého ofenzivního gemu) .... má případně pro podporu DMG smysl enforcer nebo spíš gogok ?
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 29.01.2016, 10:46 hod.

Asi raději enforcer, ale já si teď právě nejsem jistej, jestli je enforcer aditivní (pak by neměl moc smysl kvůli velkému bonusu z MoJ-pokud máš) nebo multiplikativní (jako BotT) pak by byl určitě lepší!
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Mlok » 29.01.2016, 10:53 hod.

Enforce je aditivní, ale velmi neobvykle. Je totiž nečekaně aditivní s elemental dmg. A té bude nejspíš v buildu hodně málo (nezkoumal jsem daný build, takže předpokládám jen 20-40% za bracery a případně amulet).

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od pan HU » 29.01.2016, 11:25 hod.

Ještě jsem si říkal, že když tam je používaný skill WoD a jet ho na cold, tak použít Iceblink, který mám na 50 lvl a hezky zpomalením podpoří BoT gem a i pokud ho chápu dobře zvedne CCH ? Ale přiznám se že tomuhle už fakt nerozumím co se vyplatí a co ne...
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 29.01.2016, 13:39 hod.

Tak podle toho co píše Mlok bude lepší Enforcer. Iceblink ne, zpomalení máš dost i tak (k BotT) a Enforce (protože se přidává k Ele dmg) tak udělá víc užitku, navíc zvyšuje i obranu petů, což je znát na 80+ (tam už gagrové slušně chcípají když stojí v marastu 3 efektů)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Tyckin » 29.01.2016, 18:46 hod.

Teda trochu někdy závidím ten soft - GR80 :) Tam si člověk může běhat co se mu zlíbí, lehne se 10x za rift a nejhorší tragédie může být akorát že to nestihne :D Já když si jednou za čas dám sólo challenge, to se plně koncentruju, čtu všechny affixy elitek, stoupne mi tlak a začnou se mi klepat ruce když se blížím ke konci riftu, o procnutých pasivkách ani nemluvím :D Ale s těma obludkama bych myslím GR65-70 mohl dát i když jsem lama :green:

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od buchis » 30.01.2016, 10:47 hod.

ad guarg:

80- traper, enforcer, esoteric
80+ traper, enforcer, stricknes

Jeden defensivní je dost, dva jsou zbytečné. Gogok ne.

Základ úspěchu gr v čase, je rychle přiběhnout k elitkám, klidně skip trashe, teda pokud ho tam není 30+ :-)
Buchis je death, ať žije herdek

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Pepito86 » 03.02.2016, 12:12 hod.

ja konecne doskladal komplet LoN FB. Vic nez 68 sem nezkusel . Jediny co je prouser jsou knockback, coz se da resit kostkou ale radsio betuju toto nez bonus za SH. Jedine dilema mam hrat kukri v tlapach a chiropteru v kostce nebo SH dyku v tlapach a kukri v kostce. Gemy esoteric, bane, teaguk( zkousel sem stricken, nejak nechapu jeho ucinek tak sem ho predelal na int na prstenu :D ) jinak v parte me bavi ze sme WDcka jediny co prezijou molteny, arcane..ta toughness je tam vazne 500m pri naplnenem teaguku 2b(!!) a to uz je fakt prasarna :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 03.02.2016, 12:22 hod.

chiropteru bych vynechal úplně. Jako nejlepší kombinace se jeví Kukri v ruce ( je na ní CritDMG bonus) a Harvest v kostce (10 stacku SH je prostě víc než 5 a je to kur*vsky znát)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Pepito86 » 03.02.2016, 12:30 hod.

vyzkouset to muzu..navic 5 stacku pri 12tis INT je asi rana no ..

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 03.02.2016, 13:01 hod.

Více méně není co zkoušet, je to vyzkoušený ;) ;). 5 stacků navíc je zkrátka "must have" . "Ším vís proušků, tím vís adidasz pané" ;) :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Pepito86 » 03.02.2016, 13:10 hod.

me to prave stve apak u guarda..ale co uz az dojdu domu tak jen prehodim pasivku
btw setonku...jak funguje presne prosim gem stricken? podobne jako teaguk ale na dmg? tzn ma nejaky stack a za kazde protoceni batu se zdvihne dmg?ppirove mi to nestoupalo prave takze netusim :(

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Mlok » 03.02.2016, 13:23 hod.

Taeguk je additvní a proto se zobrazuje v sheet dmg. Stricken je naštěstí multiplikativní (kdyby byl aditivní, tak by byl slaboučký) a v sheet dmg vidět tedy není.

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Pepito86 » 03.02.2016, 13:26 hod.

kazdopadne tedy zvysuje aspon trosku dmg ? myslim zda pri delce spellu ta dmg narusta? nebo jen jednou o procento a drobny a konec?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 03.02.2016, 13:28 hod.

jo stackuje se a za každej stack máš zvýšený dmg o tu hodnotu co je psaná(podle ranku).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Mlok » 03.02.2016, 13:42 hod.

Nejsem odborník na WD, obecně pro Stricken platí tohle
https://www.reddit.com/r/Diablo/comment ... _stricken/

Ve 2.4 byl akorát opraven interní cool down Strickenu pro případ itemů navyšující rychlost některých spellů (tzn. např. už funguje 50% IAS z Yang's luku a tedy Stricken se pak stackuje skutečně rychlostí jakou se střílí Multishot).

A tedy:
How can I proc Bane of the Stricken?
Bane of the Stricken is independent of proc coefficients, but does not proc off skills with a proc coefficient of 0% (Damage over Time ticks, Pet attacks, Some other attacks like Sweeping Wind) or skills that do not deal damage. It always procs on the first target hit per cast.

Pokud je to DoT, tak procovat Stricken nebude.

A také by měl fungovat úplně stejně jako Focus a Restraint. Tzn. co procne Focus nebo Restraint, tak to procne i Stricken.

Každopádně test ve hře je jednoduchý. Vem si nějakou obyč zbraň, která má co nejmenší rozsah mezi min a max dmg (a současně nezabije moba hned). A pak zkoušej útočit na nějakého moba (a nejlépe aby měl dost života pro delší pokus). A uvidíš dle čísel, jestli průběžně narůstají za každý stack Strickenu.

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Pepito86 » 03.02.2016, 14:10 hod.

me stresovalo ze to proste nikde neni videt ..teoreticky na partu mobek by to bylo fajn, pokud se tedy procovatstejnou rychlosti jako teaguk mam za par vterin docela naloz dmg navic..jen o nem nic nevim..kolikrat se stackuje, jak dlouho trva nez to opadne atd..
jen s tim proste jedou vsichni skoro

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 03.02.2016, 14:29 hod.

stacky spadnou pokud: umřeš,přejdeš do jiné lokace, port do města.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“