HEX( angry chicken) PTR 2.4 60+

Odpovědět
PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
HEX( angry chicken) PTR 2.4 60+

Příspěvek od PeterKiss » 10.12.2015, 21:18 hod.

tak som testoval a testoval a dopadlo to takto :-)

velmi zabavne a ma to nabeh na high end set bohuzial to ma slabe single dufam ze sa to zmeni prosim zdialeajte video ak sa vam build bude pacit a kto vie anglicky a rozumie WD nech urcite napisesukromnu spravu a spolu by sme napisali nejaky zlepsovaci navrh blizzardu na tento set.

zatial som spozoroval

vo vyssich riftoch spider queen nedava zadny demage.
hex angry chichen potrebuje demage buff
na geare sa nikde neda rolnut hex +15% demage

video http://youtu.be/i1jav1t1J2A

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: HEX( angry chicken) PTR 2.4 60+

Příspěvek od kisiko » 12.12.2015, 21:17 hod.

Damage buff na výbave mať nebudeš, pretože Angry chicken je len otazka jednej runy, tak ako ani Mass confusion - Mass hallucination, či Soul Harvest - Vengeful Spirit nemá dmg buff, pretože v zakladnej rune nedava dmg, navýšenie dmg tak musíš riešiť ako +ele% dmg.

Bol zredukovaný počet životov príšer, pre solo je to cca 40% menej na rovnakom rifte ako na 2.3, to znamená že sa posunieš s 2.3 buildom o tri úrovne v GR na 2.4 (+1 lvl GR = +17% life príšer),...myslím že HT či CarnEvil sa dostanu o 5-10 lvl-ov vyššie.
Nepomôže locust swarm s Quetzal-om?
Skúšal si Oculus v kocke?
Treba tam ešte niečo záludné vymyslieť...

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HEX( angry chicken) PTR 2.4 60+

Příspěvek od PeterKiss » 13.12.2015, 14:10 hod.

nie na high leveloch je uz nutne furnace locus swarm je slaby bez toho noveho prstena ( both locus and haunt)
naopak keby som to tam dal ten ring startim unity + jeden skill napr corpse spiders prezize musim si tam dat haunt.
ono nebol by problem zdvihnut demage na rune angry chicken ono to je vlastne bez manajumas setu nepouzitelne namiesto 1350 poison tam dat 2700 pioson ele demage a pridat tu novu feature ze po novom sa budu dat asi rolovat +200 % element demage alebo to bude iba na nejakom urcitom iteme neviem.
kazdopadne by tomu tych 100% neublizilo.

mam teraz trocha inu verziu a je to o nieco lepsie.

zial teraz beham do prace tak cez volno pridam update ako to vyzera teraz.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: HEX( angry chicken) PTR 2.4 60+

Příspěvek od Relic » 19.02.2016, 09:52 hod.

Este hras angry, kolko si dal max gr?

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HEX( angry chicken) PTR 2.4 60+

Příspěvek od PeterKiss » 20.02.2016, 19:36 hod.

GR 68 down som v LB na NS v clane nie world.
Pred 2 tyzdnamy som skusal GR 69 je to take hranicne pocas riftu na dobrej densite nazbieram cas ale spendnem ho na bossovy.

Tam to cele pada nemam dost casu.
problem je single target.

teraz uz ale hram season pre journey keby som pokracoval a dostal GOD rift s demage bonusom alebo conduit dam to.

max arachyru na para 1000+ a full anci geare s desparkom vydim na tych 73 ale to je max viac neda set a single target.

P.s

trocha dreamovania viem ze to je zbytocne tu vypisovat ale kaby blizz prisel v next patch s nejaku zmenou na arachyr bol ny som happy.

arachyr poznam ako svoje boty a ten set ma perspektivu len je podceneny a blizz sa mu venoval asi hodne z kraja uz len prvy bonus perma (spider queena) netazi z demage bunusu na sete pretoze to je pet a 6P arachyr dava bonus len do skillov.

Alebo pridat do explosie nejaky extra demage nejaky AOE teda zasiahnute enemies hexom ( angry chicken) dostavaju dodatocne poskonie o hodnote XXX po dobu XXX.


ked som kombinoval zunni 6P a 2P arachyr spider queena davala demage ako double fetish nieco okolo 800M crit na COE to obcas hodilo 2 miliardy.
( Bolo to multiple demage ! na viac enemakov ) teda ak sa motala medzi 6 enemakmy dostavali AOE o uz spominanej hodnote.
Na GR 50 v zuni som siel len s nou a haunt ziadny iny pet a ako rift tak aj boss siel krasne dole do 6 min. Na vyssom rifte som mal problem zo suvivability ale aj 60 GR padlo na prvy pokus nico okolo 10 min s fetish army na demage reduction (4P zunni set)
ak by Blizz aplikoval 6P bonus aj na spider queenu a jej zakladny demage zvysil o dodatocnych 200% element bol by to perfektny pet.

trocha sa pohrat zo survivability - nove bracers ( when you activate hex angry chicken ) your demage reduction is increase by 40% for all fime on your chicken form and angry chicken rune deal 100% more demage.

spider queen grasp - spomalenie pavukov bonus zmenit na stackovanie demage.
teda your Corpse Spiders releases a web on impact that increase their demage by 60–80% for 5s and can now stack. max stack is 10.

Novy opasok - CDR of your hex is reduced by 1s for every enemy afected by your( 1 pirhanas ) (2 spider queen) (3 mana spender) to 1 a 2/3 su moznosti nie ze su na belte vsetky 3
.
belt by bol do vyssich gr uz pre spominany exlosion effect v high GR nieje vela lege ktore by sa dali pouzit na redukovanie CDR kedze je potreba nahanat demage.
V priebehu riftu na vyssich obtiaznostiach co je pre arachyr momentalne 65+ ktore su este opakovatelne s uspesnim zabitim RG a zatvorenie riftu do 15 min je prevazna cast demage v corpse spideroch a na CDR je uz menej miesta v cube je potreba furnace alebo sacred harvester takze explozie sluzia na cistenie white enemies a od riftu 68+ je potreba sustredit sa aj na poison element z COE.
takto by bolo Corpse spiders perfektny demage do riftu pavuciky davaju vela micro demage a aj na GR 69 na elemente s COE to enemakom ubera fakt krasne skoda ze to je len na 4 sec zalezi na rune aku pouzijete.
Ak by sa upravilo tychto par veci a blizz by do toho vlozil este trocha svojho umu mohol by to byt dalsi high end set spolu s manajumas a ludia by ho aj hrali a nepouzivali by ho len ako zdroj materialu alebo nizsie GR 8-10.
vdaka demage na corpse spiders a poriadnemu emage na spider queene by sa s nim slo ist aj do party a na rifty 60+ perfektny cistic na white mobs.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“