2.4.1 WD

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169
Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Stanley » 20.05.2016, 11:16 hod.

Nejsnazsi veci, kterou dnes clovek muze udelat je podivat se na zebricky na top3 a kouknout jak to maji oni. Neni potreba vse kopirovat, ale clovek tam vidi jake staty jsou dulezite.

Peti maji, s tim souhlasim, strop na CC a vlastni AS, kterou navysi pouze Taskery. Ale vysledny dmg petu se bere z tve papirove dmg a tu zvetsi jak AS, tak CC a vsechno ostatni.

AD je jasna, kde mi to roll dovoli, tam ji dam. Shouldery vzdycky, offhand by mel mit dmg garg a kdyz obetuju vitku, tak i AD. Rukavice muzou mit taky, ale to je dalsi ztrata vitky. Idealni ringy jsou cc, cd a ad + socket, U compass ringu tam clovek docpe i Int/AS/average dmg.

EDIT: pokud se mýlím a mam spatne info, coz je klidne mozne a petove nemaji strop CC, tak tim lepe. Ale nemeni to nic na tom, ze CC zvysuje mou celkovou dmg, takze zvysuje i dmg petu.
Naposledy upravil(a) Stanley dne 20.05.2016, 11:22 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Seton » 20.05.2016, 11:21 hod.

Hulk mě předběhl, musel sem na oběd :D.

Není prioritou, ale určitě je potřeba, protože gargové těží také z tvé dmg. CC nevyhazovat, to by byla chyba. Jinak priorita je jasná, AD, CritDMG, Cold, Garg dmg.....AS garga z největší části vyhrotí TaT, na gearu bych raději upřednostnil právě CC než AS.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od HELLERcz » 20.05.2016, 12:19 hod.

Však si zkuste hrát bez CC ... gargové neschopní budou tuplovaně :D

Ne jako už si pomalu zvykám a jde to fajn. Včera mi o 3 vteřiny utekl solo 82 :/ škoda.

A nejlepší je dát gargy mezi houf mobek, dát tam piraňádo a boost pod jejich nohy a oni to u cleavujou tak rychle, že jsem se až divil, jak to na tu 82 hezky šlo.

Problém je u mobek, co furt někam utíkají, to je lepší skipnout to a jít dál a snažit se nabalovat furt mobky hordbu mobek a dávat znova gargy mezi ně a piraňádovat je at jsou u sebe nachystaní na cleavovačku :D

Jednou, když jsem pushoval, tak jsem skončil na Crusader Kingovi .. ten castil ty jeho debilní kostry a gargové šli po nich a ne po něm :D konec GR.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od hulkxxxl » 20.05.2016, 12:26 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Burn ... o/71277436

tak pokud se inspiruji tady tak je všude cc, + area na úkor intu a pak int přidané receptem (až na ruky)


správně poznamenané že boost z ats díky tat nebude tak extra (+ beztak tam budou nějaké breakpointy jako vždycky)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Stanley » 20.05.2016, 12:42 hod.

Breakpointy na AS tady nejde resit. Peti maji AS pevne dany, ted nevim kolik a navysit ho lze pouze Taskerama. AS na gearu zvysi tvoji dmg, papirove, tim zvysi dmg petum za hit, ale jejich AS je porad stejna.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od HELLERcz » 20.05.2016, 13:42 hod.

Ty jo koukam, ze to je dobra alchymie kolem :-D no jeste ty pekne TaT by to chtelo dropnout. AbYch mohl dat do cuby helmu a mit helltooth helmu kterou mam anci s temer max statama.

Sent from GT-N7100
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Brum » 20.05.2016, 14:01 hod.

TnT nemusí být úplně top, co se oranžového textu píše. Někde jsem četl, že 41, nebo 50 % je ve výsledku stejné a peti útočí stále stele stejně rychle (ve stejném breakpointu). Proto se cubuje helma, kde se počítá každé procento z oranžového textu.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od HELLERcz » 20.05.2016, 15:34 hod.

Jo jo, tím lépe :) už jen najít TaT .. zatím to zkouším 2. dnem, festovně otravuju kadalu, zatím ani prd :) uvidíme no.
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Brum » 20.05.2016, 16:05 hod.

HELLERcz píše:Jo jo, tím lépe :) už jen najít TaT .. zatím to zkouším 2. dnem, festovně otravuju kadalu, zatím ani prd :) uvidíme no.
No jestli ani prd, tak se obávám, že zkoušíš špatný otvor >:D Teď vážně ... GL!

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od HELLERcz » 20.05.2016, 17:16 hod.

Nevim kde je ta tabulka dropu itemu.. Ale hadam ze u wd ty tat padaji dost ojediněle

Sent from GT-N7100
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od HELLERcz » 20.05.2016, 19:25 hod.

Tak, GR 82 pokořeno, 646. EU :D za 13:56 s guardianem Crusader king .. spokojen zatím.
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Yaka » 31.05.2016, 13:55 hod.

No je to bídný s tím dmg. Pomalu už gamblim ackový setovky, aby to mělo co nejlepší roll a zatím mám jen hlavu. Sám jsem zvědav jak daleko se člověk dostane v DPS když ted vidím ty GR 92-94 s sheet dps 4mega + tak to nevim, kde bych to vzal. Přitom maj hoši 1200 paragon a ten už to pak moc netahne stejně nahoru.

Kolik DPS dá 13x440intel enchant víme z hlavy, aniž bych to musel někde hledat?

Jinak pokud by tu někdo byl schopen se mnou občas poběhat 90+GR v partě budu vděčen - ale to asi smůla počítám. Supporta mám, ale jsem odkázán na komunity bohužel.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Brum » 31.05.2016, 15:02 hod.

Inteligence přes paragon a enchanty prida opravdu hodne DPS přes Soul Harvest. Při inteligenci 10000, to přidá dalších 3000 Int a s vyšší int to číslo jen roste, protože to přidává procentuálně 3%/stack.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od HELLERcz » 31.05.2016, 16:25 hod.

Yaka: vidím, že sis mě přidal :) tak někdy něco složme .. mám i supp barbra .. tak GGR 90 pohoda.. jen najít dobrého wizze )
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Yaka » 01.06.2016, 07:16 hod.

Aha okej tak se domluvíme až budu mít nějak víc času a lognu. Ted si tahám gemy na 60tku a sbírám další klíče na GR. Ale nějakej víkend určitě vyjde:)

Tak díky za nabídku.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od HELLERcz » 01.06.2016, 07:54 hod.

Kdyžtak mi dej nějak vědět na battlenetu :) já jsem online často, jen momentálně často hraju Overwatch, tak at vím, kdy se mám přepnout na D3.
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Glimmer Man » 01.06.2016, 08:16 hod.

HELLERcz píše:Yaka: vidím, že sis mě přidal :) tak někdy něco složme .. mám i supp barbra .. tak GGR 90 pohoda.. jen najít dobrého wizze )
Nabízím své služby. Včera jsme v 4P dávali 90 vcelku na pohodu. A to mám ještě rezervy ve výbavě, na kterých velice intenzivně pracuju. 8-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od HELLERcz » 01.06.2016, 09:12 hod.

To zní jako plán :D

Ono mi nevadí, když se chodí GR 90 za 10 minut ... ale vadí mi , když se nechodí, tak jak by se mělo, pak se umírá zbytečně a pak se dává 90 za 12-14 minut .. takovou partu jsem měl posledně z komunity a musel jsem to leavnout, protože ti týpci tam pak dali GR 92 a věřili si, když wizz pižlal elitku tak 1 minutu :D to byl porod.

edit: víkendy moc nemohu :/ ale zrovna třeba tento víkend mám v sobotu navečer a večer čas ... nikam nejdu, nic nedělám :D
jinak není problém se domluvit každý den trochu dopředu a pohoda.
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Glimmer Man » 01.06.2016, 09:26 hod.

Heller: Jelikož se zatím jen učím, tak mi pověz, jak by se mělo chodit? Dávali jsme právě za těch 12-14 minut a občas jsem to pižlal minutu... :lol: :lol: :lol: No ale tebe jsem si partě nevšimnul... :-)

Těch 10 minut se nám povedlo asi jenom jednou.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od HELLERcz » 01.06.2016, 09:33 hod.

No to já právě nevím :/ já do pohledu wizze vůbec nevidím, jen jsem rád, když sem tam natrefím na nějakého, co ten styl archonu hraje takovým stylem, že dává GR 90 skupinky mobů rychle. Chtělo by se to zeptat nějakého povolanějšího wizze, ale teď z hlavy mě nikdo nenapadá :(

Nevím, zda je to způsobeno klasickou situací, že ten wizz má vše anci, má augmentované tyto anci věci alespon 90 gemama, do toho má 1000 paragonů + ... je fakt, že ty 4 minutovky GR 90 jsme dávali s wizzem, co měl paragon 1200+ a neinspectoval jsem ho, ale asi měl vše nadupané těma itemama a na nich vysové augmenty. Něco tam vzpomínal o stakování archonu, nerozumím tomu :( a co jsem čučel, tak nikdy neumřel, do toho se furt uměl teleportovat, tak byl mnohdy rychlejší, jak já s barbarem :D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“