2.4.2 WD

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
2.4.2 WD

Příspěvek od HELLERcz » 14.08.2016, 11:27 hod.

Zdarec,

mám dotaz na dmg wd v partě 4.

Poskládal jsem si HT Garga ... ale koukám, že lidi začali hrát firebat build v týmu. Tak to tak zkouším nadropovat, už mám dobrou zbraň, ale ten belt nechce padnout :D

Bakuli Jungle Wraps ... padá normálně, nebo je z bountyn ?
Obrázek

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od buchis » 15.08.2016, 12:51 hod.

klasika drop
Buchis je death, ať žije herdek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od firdecek » 17.08.2016, 10:57 hod.

Mě padl už dvakrát, ale je docela vzácný..odhadem asi jako Witching hour... takže to chvíli potrvá no :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od HELLERcz » 17.08.2016, 11:18 hod.

Tedkom furt hraju WD, zatím ani jeden kousek :) a to se ho snažím získat z GR, z riftů, z Kadaly , sem tam cube ze žlutých :D to už mám já pro změnu zase 4 wh pásky ... :D

Ale tak když to nepadá, tak jezdím v partě HT gargy a taky je to síla :)
Obrázek

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od kisiko » 19.08.2016, 19:56 hod.

Belt mám už v Ancient verzii, padol mi asi šesť krát. Nepripadá mi taký raritný ako WH. Skúšal som ho s Helltooth aj ako LoN, s mizernou staffkou bez emeraldu. Páči sa mi kombinácia s Ring Of Emptiness a Wormwood v kocke, výbava HT set, jeden prsteň Band of hollow whispers (automatický casting haunt) a šlo to na TXIII ako po masle (1,2 mil DPS). Follower templár, skill na port ku wd keď je zasiahnutý, ring Wyrdward a zbraň na lighting pri útoku (nepamätám ako sa volá) + Ess of johan - nech to pulluje na doktora. Vadí mi tam ale nízky range na Firebats - cloud of bats.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od HELLERcz » 20.08.2016, 10:48 hod.

Tak to mám holt jen unluck. Protože celou dobu, co jsem psal tady, tak to hraju, zkouším, gemblím a ANI JEDEN ... ale celkově se mi nedaří moc na WD drdopovat anci itemy ... mám jen 1 set anci, jinak obyč .. a to mám 850 paragonů už..

Každopádně jsem na solo udělal GR 80 :) ale do žebříčku je potřeba 81+ , to mi moc bez anci věcí nejde :D tak snad něco v brzké době padne.
Obrázek

Uživatelský avatar
RipperOwen
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:RipperOwen#2330
Bydliště:Martin, Slovensko

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od RipperOwen » 20.08.2016, 16:06 hod.

u mna klasika
ten belt mi dropol hned zo zaciatku sezony, rozlozil som ho s tym vsak mi padne aj ancient verzia a teraz na paragon 700 mi este nepadol odvtedy :) :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od HELLERcz » 20.08.2016, 19:40 hod.

Konecne mi padl hahah.. Sice obyc ale je tam no. Mam slozeneho firebata s nic moc gearem jen dobrou anci staffkou. A davame to jaks taks ok. Jen ta vydrz je otřes :-D

Sent from Huawei P9
Obrázek

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od kisiko » 21.08.2016, 20:16 hod.

S čím hráš? HT alebo arachyr? Skúšal si solo?
Aké máš s ním skúsenosti? Čo funguje dobre, a čo nefunguje? Skúšal si dať Band of Hollow Whispers a použiť radšej nejaký užitočný skill?
Mám rozbehnutý tiež FB, výbava ale stále biedna, chýba dobrá staffka...
Ja som sa chystal oživiť Jade, aj sa tak stalo, no je na mna moc krehký a nejaký čas trvá naučiť sa správne hrať, bez augmentov som zatial na GR84 solo (NS).
Firebats je schodnejšia cesta. Arachyr je podľa mňa zraniteľnejšia verzia ako Heltooth. Mám výbavu aj na LoN, ale tam je toughness pocitovo ešte nižšia, ale dmg sa dá vytiahnuť pekne vysoko - 20% fire na pants (swampland), braceroch, rukaviciach (magefists), brnení...

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od Demogorgon » 22.08.2016, 07:51 hod.

Čaute, já po dlouhém období Wizarda rozjel taky WD. Pásek Belt of Transcendence mi 3 dny nepadl a pak 3x po době (kadala a hned ve dvou následujících riftech). Stále mám ale problém sehnat rukavice TaT. Jedu tedy ale Zunimassu build, tak snad to nebude chyba ale baví mě :) .

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od HELLERcz » 22.08.2016, 09:38 hod.

No ted to mám takové složitější s tím WD.

Na hraní v partě lidí mám HT firebat build s tím, že mám v cubě staffku na firebaty a na sobě mám nožík na soul harvesty a vile hive mojo. Dáváme tak 85 GR za 8-10 minut ... já s WD nemám problém přežívat, ale monk nějak dostává čouda (kámoš) :D

Na solo hraní jsem si dal GR 80 s klasikou HT garg buildem, ale ted v tom mám takový binec, že mi přijde, že nemám nic pořádně složeného :D musím následující dny dodropovat itemy a uživit 2 wdčka, jeden na party hraní a jeden na solo.
Obrázek

sodak
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sodak#1898

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od sodak » 26.08.2016, 07:37 hod.

jak ma vypadat tan firebat build pro party hrani prosim ??? v cem je lepsi nez klasika HT garga na solo?
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od HELLERcz » 26.08.2016, 07:49 hod.

Já osobně jedu komplet 6-ti set HT , Lakumba bracery, Compass a Traveler, COE ring, Bakuli belt, jako zbraň mám povedenou anci staffku Chiroptera. V Cubě jsem nechal ring ROE, shouldery Mantle of channeling a do slotu zbraně záleží jak moc chci umírat :D na vyšší GR je fajn mít Sacred Harvester, alternativa Furnace je sice fajn, elitky padají jako hrušky, ale mám velkej problém s přebíháním.

Celkově je firebat WD podle mě silnější zbraň a v partě udělá více DMG, ale je tu vleké ale ... pokud se dobře nesehraju se supportama a monk mi furt někde utíká a nebo mi nechá dlouhé tratě na přebíhání, tak prostě umírám.

Když je IQ tykve monk, tak sotva dáme ve 4 lidech GR 85 ... ale příklad včera jsem narazil na super supporty a jezdily se GR 85 za 7 minut :)
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od firdecek » 26.08.2016, 11:32 hod.

Jak píše heller. Obecně si můžeš dát do gůůůglu "WD firebat build season 7" a budeš mít výsledků aleluja. Jinak s tou partou to platí všude, prostě když narazíš na grupu, kde máš 2 cruse a jednoho DH, tak si rád, že vůbec přežiješ na GR75...

sodak
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sodak#1898

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od sodak » 18.12.2016, 19:30 hod.

Zase jsem po par mesicich oprasil sveho WD HT, nevim co, ale nekde je neco spatne :-) Nejak se nemuzu prehoupnout pres GR 78, vim vim, pro nekoho urcite levou zadni, ale ja to proste nedavam :-)) Poradi me nekdo, kde je co spatne ? mozna, ze mam spatny gameplay a neco proste delam spatne, ale ten eqp neni uplne s*it a GR 80 kdyz tak koukma do leadru by mel jit fpoho.....poardi nekdo co zmenit udelat doplnit .... dekuji

http://eu.battle.net/d3/en/profile/soda ... o/81561943
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od hulkxxxl » 19.12.2016, 08:43 hod.

tak výbava ujde

chybí sice dost chd (prsteny, amulet, opasek), nějaká chc, pak by to chtělo asi trošku AD navíc

zbytek asi jen gameplay, taky mi museli ukázat jak to mám hrát :D nebyl jsem schopnej dát gr 70 na sezoně
Obrázek Obrázek

burzum
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:gutalax #21476

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od burzum » 19.12.2016, 21:41 hod.

Mám to podobně (na profilu jsou skilly pro rychlo farmu ) s tímhle bych měl dávat 80 GR ale přes 74 ani boha.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/guta ... o/84321363

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od hulkxxxl » 20.12.2016, 11:45 hod.

tak firebati jsou hodně ohubu

potřeba si říct kde je problém, umíráš? nebo jsi v pohodě a nestíháš/ malé dmg? potřeba experimentovat s gemama, zařadit třeba pain na velké packy, nebo něco na obranu pokud umíráš

dost taky záleží na rollu gr, rozdíl je obrovskej

u garga WD si troufnu říct že playstyle dělá strašně moc
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od Tokugawa » 20.12.2016, 11:53 hod.

Včera jsem svou Jade WD přestavěl s nedokonalým a neúplným gearem na Garga WD a jen zírám. Hrál jsem chvíli, postupně zvyšovat z T5 až na T9 a dneska budu pokračova vzhůru. Asi hodně vzhůru. Při hraní se celkem nudím, všechnu práci odvedou peti :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: 2.4.2 WD

Příspěvek od Tokugawa » 21.12.2016, 09:19 hod.

Hustý. T13, v Griftu 68 s rezervou, a to mám nevyladěnej gear. Dokonce jsem dal Malthaela, kde s Andulajznou z T11 snižuji na T9. Bututka ho dala bez větších obtíží. Garga se mi líbí :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“