S 10

Odpovědět
Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885
S 10

Příspěvek od Yaka » 08.03.2017, 11:12 hod.

Hraje tu ještě někdo někde, kdo se chystá na další sezonu? Zase bych si rád zahrál a shánět nějak lidi na blind po friend listu je hrozný opruz. Co jsem koukal tak už asi opravdu funguje max klan mrtvolky nebo ještě někdo někde jinde?

Co si budeme povídat - do začátku to dost pomůže na protažení na 70tku a nějaký první rifty a GR včetně potahání základních paragonů.

Dejte vědět - přidám se před začátkem sezony kamkoliv kde je aspoň pár slušných jedinců schopných ovládat více než dvě tlačítka zároveň :))

Dokud nevyleze nekro, tak budu držet Wdčko samozřejmě, tak jako většina tady.

Y

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: S 10

Příspěvek od Seton » 08.03.2017, 12:50 hod.

Plánuju se na S10 podívat ;). Takže by se mohli vrátit staré WD časy ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: S 10

Příspěvek od Bambinot » 08.03.2017, 13:38 hod.

Yaka píše:Hraje tu ještě někdo někde, kdo se chystá na další sezonu? Zase bych si rád zahrál a shánět nějak lidi na blind po friend listu je hrozný opruz. Co jsem koukal tak už asi opravdu funguje max klan mrtvolky nebo ještě někdo někde jinde?

Co si budeme povídat - do začátku to dost pomůže na protažení na 70tku a nějaký první rifty a GR včetně potahání základních paragonů.

Dejte vědět - přidám se před začátkem sezony kamkoliv kde je aspoň pár slušných jedinců schopných ovládat více než dvě tlačítka zároveň :))

Dokud nevyleze nekro, tak budu držet Wdčko samozřejmě, tak jako většina tady.

Y
... jestli chces hod si prihlasku >:D ... osobne planuji S10 pouze kvuli posledni chybejici zalozce v bedne ;)

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: S 10

Příspěvek od pan HU » 08.03.2017, 13:44 hod.

U mě jasná volba ...S10 ano a zpět k ZUNI pet WD. A až čas ukáže zda flusače nebo nožíkáře. Na HT set a gargy kašlu i kdyby zase byli nejsilnější :-) Už mám v robotě zařízeno, že půjde odchod dříve. Takže v den D v 17:00 čekám na startu s nahatým hrbáčem přípraven !
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: S 10

Příspěvek od Seton » 08.03.2017, 14:06 hod.

Ok, udělám to stejně :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: S 10

Příspěvek od R-2 » 09.03.2017, 20:46 hod.

100% náš CZ-SK klan hrát bude (ne všichni, ale pár nás bude).
Když budeš mít zájem jsme klan:

(HOA) - Henchmans of Angels - tak nás snadno najdeš

Používáme při hře svůj Mumble, když chceš kecat, vzájemná pomoc je samozřejmá.

Pozor: hrajeme převážně HC a sezonu
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: S 10

Příspěvek od kisiko » 10.03.2017, 16:06 hod.

Na 10ku pôjdem tiež, zrejme sa nedostanem hneď od štartu, ale až o dva dni neskôr. Deviata tak trošku nevyšla, monk mi nesadol, ale teším sa opäť na WD, tiež pôjdem len zuni set, a dúfam že bude silná konkurencia, Seton a Poldinka >:D
Ak bude s kým hrať, poťahám sezónu do konca. Aj napriek tomu že zuni neni najsilnejší set, chcem sa s ním dostať aspon do top 200 solo, uvidíme ako sa zadarí ;)
Yaka, kľudne môžeš k nám...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: S 10

Příspěvek od Seton » 10.03.2017, 16:39 hod.

Konkurovat ti bude jen Poldinka nebo Yaka. Já se nemůžu považovat za konkurenci, jsem nepřemožitelný, nesmrtelný, ultra-báječný a celkově prostě nejlepší, takže bez konkurence ;) >:D >:D 8-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: S 10

Příspěvek od pan HU » 11.03.2017, 08:11 hod.

O tom nikdo nepochybuje, náčelníku :lol:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: S 10

Příspěvek od Yaka » 13.03.2017, 11:27 hod.

No až se to přiblíží tak Vás obepíšu a pošlu requesty. Jak to tady tak znám, tak začátek je vždycky aktivní nicméně na konec pak zůstane pár skalních jedinců, kteří se mnou běhali GR až do konce tak uvidíme.

Každopádně díky za reakce, clasu vyberu ještě podle toho co se bude dát hrát, pasivní wd s HT setem mě už ke konci poslední odehrané sezony moc nebavilo musím říct. Je to neštěstí, když se ty peti nedají ovládat defakto žádným způsobem a v mnoha případech působí spíše jako parta malomocných namísto vraždícího komanda:/

RHfactor
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rudo#2648

Re: S 10

Příspěvek od RHfactor » 28.03.2017, 11:00 hod.

Pridajte si aj mna do frend listu ak chcete. S10 budem hrat Wizarda. Tie naspeedovane hydry sa mi pacia. Obecne ale hravam len v so-ne a koncim sezonu okolo 700-750 paragon.

Mail: rudolf.diablo3@gmail.com
Meno: Rudo#2648

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: S 10

Příspěvek od azaxsyndrom » 05.04.2017, 23:26 hod.

Tak na moji první sezonu jsem si vybral právě WDčko a Blizz mě stačil okamžitě na*rat .Už milionkrát omejlaná věc na téma nebojující Gargantuani , vždy zalepili lidem hubu tím že to ty volové opravěj a prostě nééé neudělaj to .Díky tomu mi na sezoně utekl GR 80 tím že jsem ty garnatuany musel ručně vodit až k bossojc aby něco dělali ,samosebou tím pádem třebas takový Blighter mě v ten okamžik nažehlil.Recall je na prd pač když to udělám a nejakou náhodou mě boss sestřelí tak gg a wp ,cd na gargech a leavuju.Díky moc Blizzarde ,jen samé kecy to samé o elitkách u portů do dneška po hektolitrech keců se nic nezměnilo.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: S 10

Příspěvek od Cartman » 13.04.2017, 10:13 hod.

Důvod, proč jsem vždy hrál chary bez petů, i ve WoW.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“