Sacrifice build

Wizi
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wizi#2979
Re: Sacrifice build

Příspěvek od Wizi » 20.04.2012, 08:18 hod.

AlterEgo píše:
Patrne jsi si popletl nicky, protoze ja tu zadny build nepostuju. Postoval jej Romanides.
na tebe byl jen ten prvni odstavec
AlterEgo píše: Co se tyce toho inferna, tak souhlasim, ze je uplne zbytecne to ted resit, kdyz nikdo nevi co od toho ocekavat a o to vic me zarazi, ze tu Vozi porad resi nejake inferno ve kterem budou behat jen rare a elitni mobove s neprijemnyma kombinacema vlastnosti.
A mimochodem, i Ty jsi tam resil nejake inferno a ted zas pises, ze to nema smysl resit. Pokud vim, tak ani Romanides pri prezentaci toho buildu nepsal, ze to je build na inferno.
Nenapsal jsem, ze je zbytecne to resit. Napsal jsem akorat ze vime malo. Ale uz podle toho, co vime, nebude tohle fungovat. Ja sam budu hrat hru kvuli infernu, protoze tak hraju kazdou hru, kterou jsem dosud hral. Vydelal jsem hranim her penize, at uz z turnaju, prodavani charu, atd. Zkratka me bavi hrat na top levelu a budu se o to snazit i v Diablu 3.

Navic uz nahore jsem napsal, ze bude mit problemy i na normal/nightmare (mozna ne problemy, ale vymenou skillu by se mu hralo mnohem lepe)
AlterEgo píše: On bude mit vyspawnovane pety, kteri budou pobihat kolem nej a bude to to prvni po cem se mobove rozbehnou, protoze ty jeho pety jako prvni uvidi, kdyz se nebude cpat moc dopredu. To mu da nejaky cas se zorientovat a podivat se jake vlastnosti ti pripadni elitni a rare mobove maji a kdyz to budou nejaci neprijemni, tak ty pety nemusi hned odpalovat, ale muze je tam nechat co nejdele a zatim je zabijet ostatnima spellama co ma.
Bude mit pety, ale nebudou prizpusobeny tankovat, navic nebude mit spelly prizpusobeny na to, aby neco jinyho sundal - je videt, ze se snazi maximalizovat damage sacrifice, coz proste podle me nebude fungovat.
Madus píše: Voziho posty na buildy uz ani necitam, viacmenej niekolko mesiacov je to dokola to iste, dokonca ked mu niekto nato nieco odpise tak je automaticky "personal hater" (no offense)
Kazdej to vidi jinak, ja s nim souhlasim. Bnet fora jsou plny lidi jako on a vetsinou hre rozumeji vic. Alespon mas nazor od lidi, kteri hrajou hru jinak.

Ja zde proti lidem nic nemam, ale build je o kritice, ne o chvale. A za kritiku se do me kazdej navazi..

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Sacrifice build

Příspěvek od Qoliker » 20.04.2012, 08:25 hod.

Fakt každej, jo? Pan je docela dramatik. :>

Ještě 24 dní kritici! Pak už konečně budete moci kritizovat s podloženými důkazy. Do té doby je to jen nevinné pošťuchování.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Vozi

Re: Sacrifice build

Příspěvek od Vozi » 20.04.2012, 08:25 hod.

@AlterEgo ... Jinymi slovy chces rict, ze peti nevylepseni pasivkama a gearem budou schopni neco utankovat na vyssich obtiznostech? Asi jsem hral teda jinou hru, kdyz v ramci bety a prvniho runu s WD Zombie Dogs dostavaji masivni dmg a neustale umiraji. To je blby normal a nejlehci usek cele hry.

Radeji by ten Sacrifice + Circle of Life nemel vubec nepouzivat v normalnim boji. Mohl by totiz hned pote narazit na elite / rare a mit Zombie Dogs na CD. Ikdyz tohle by slo taky resit tim, ze by si dal po kazdem boji pauzu a pockal na CD.

Beru vsechny pripominky zpet. Ten build je naprosto genialne promysleny. Ocividne jsem hlupak, ze jsem si toho nevsimnul hned a ze se tady poustim zase do nejake objektivni kritiky.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Sacrifice build

Příspěvek od AlterEgo » 20.04.2012, 08:54 hod.

Vozi, asi si hral jinou hru, protoze na vyssi obtiznosti to tu moc lidi nehralo, tak nevim co se tu tim ohanis. To, ze nejaky skill se ti zda ze zacatku (na nizsich lvlech) k nicemu jeste neznamena, ze to nemuze byt ve finale lepsi, protoze nevis jak se to scaluje s vyssima lvlama.

Ty Tvoje proroctvi schovavajici se za radoby objektivni kritiku, ze nejaky build nebude fungovat moc objektivni byt nemuzou, protoze vychazis z nejakych svych predstav ohledne toho jake to bude na vyssich obtiznostech, ale jeste si to na ne nehral.

Hosi, muzete to dat dohromady a vytvorit duo.
Wizi je profesionalni hrac, tak muze byt telo a svaly toho tymu a Vozi tu na foru vykrikuje jak neni inteligentni, kdyz ma vysokoskolske vzdelani, tak muze delat tiskoveho mluvciho a senior projekt manazera na buildy se kteryma to projdete.

Romanides
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sacrifice build

Příspěvek od Romanides » 20.04.2012, 10:26 hod.

Chlapi nie je treba sa kuoli tomu hádať, je to len build. Ak to generovanie nových psov nebude dostatočné, tak sa svet nezrúti a vyberiem si iné skilly. Práve napríklad sedím nad dvoma ďalšími buildami witch doctora: poison / fire nuker s cloudom + firebombami a offtank zoodoktor s thorns.

inferius
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Sacrifice build

Příspěvek od inferius » 20.04.2012, 11:15 hod.

@Vozi: Ty delas, jak kdyby si prave po 6 dohral v D3 inferno. A z tvych reci mam pocit, ze si nedohral ani D2 na vyssi obtiznost. Jak si vubec muzes dovoli zhazovat neci build, kdyz jediny co vis je, to jak to vypada vzhledove.

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Sacrifice build

Příspěvek od Timpa » 20.04.2012, 11:30 hod.

AlterEgo: Nenavážej se do Voziho on má VS je velice inteligentní hrál šachy pomáhal Einsteinovy s teorii Relativity a Hawkingovy s teoretickou fyzikou a ty ho tady shazuješ místo aby jsi byl rád že ti říká jak co bude fungovat.
Pochop že VS a šachy jsou záruka při skládání geniálního Buildu v D3.

Měl by ses nad sebou zamyslet :) taky bych se nedivil kdyby Vozi Blizzardu radil jak má udělat Inferno a mechanismus hry.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Sacrifice build

Příspěvek od DeathHero » 20.04.2012, 11:44 hod.

Timpa píše: Měl by ses nad sebou zamyslet :) taky bych se nedivil kdyby Vozi Blizzardu radil jak má udělat Inferno a mechanismus hry.
Tos trefil :lol:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Sacrifice build

Příspěvek od Madus » 20.04.2012, 11:45 hod.

>:D To by ma zaujimalo ci aj na inych fansitoch musia admini lockovat topicy o buildoch >:D >:D

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Sacrifice build

Příspěvek od DeathHero » 20.04.2012, 11:52 hod.

@Madus tak to skus zjistit a dej mi vedet :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Vozi

Re: Sacrifice build

Příspěvek od Vozi » 20.04.2012, 12:11 hod.

@Timpa.. Staci se podivat na tvoji reakci a je mne jasne, ze mam co docineni s "hatujicim" primitivem. Ocividne te nema smysl zadat o to, aby jsi napsal neco vecneho k mym vytkam k tomuto buildu nebo nereagoval radeji vubec. Neklesnu na tvoji uroven jenom proto, aby jsi moji reakci vubec rozumel.

Kdyz se zapojil navic i nejvetsi troll fora DeathHero, tak je myslim na case to tady locknout.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Sacrifice build

Příspěvek od DeathHero » 20.04.2012, 12:22 hod.

@Vozi na lock to urcite neni :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sacrifice build

Příspěvek od saesa » 20.04.2012, 12:22 hod.

Jsem si tu tak před měsícem poslal PM s linkem na build:

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... SXf!YYZYYb

Takhle nějak bude někdo jako Vozi hrát barbara na hellu!
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Sacrifice build

Příspěvek od Timpa » 20.04.2012, 12:29 hod.

@Vozi ... No to bych se ani pane Inteligentní neopovážil žádat aby jste klesl na moji úroveň pro vás podřadné bytosti.
:) něco se ti nelíbí protože někdo trošku šťouchl do tvého mega gigantického Ega naplněné aroganci a hned žádáš lock ?

Proč máš strach že se nakazíš tou takzvanou primitivností nišších lidí protože máš Vysokou školu. :D
Mě se líbí jak někdo ti něco řekne a ty hned musíš se povyšovat že daný člověk je primitivní a nehodláš se sním zahazovat a brečíš o LOCk to nemá chybu. xD

Vozi

Re: Sacrifice build

Příspěvek od Vozi » 20.04.2012, 12:41 hod.

@Timpa, DeathHero.. Napsali jste jednu jedinou konkretni vecnou poznamku k tomuto topicu? Odpoved zni NE. Ucebnicovy priklad "hateovani". DeathHero uz dostal posledni varovani od admina a stejne si neda pokoj a trolluje dale.

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Sacrifice build

Příspěvek od Timpa » 20.04.2012, 12:50 hod.

@Vozi .... už to tady psalo plno lidí ale asi nerozumíš té naši primitivní řeči možná se budeš muset snížit na chvíli na naší úroveň aby jsi ji rozlousknu.

Ne jenom já ale už hodně lidí psalo že nemá cenu tu pořád vyřvávat jak co bude na Infernu jaky build bude použitelný a nepoužitelný když ani nevíš co v té hře bude "pokud teda nepomáháš Blizzardu s Infernem".
Už ti to psali i Amin že nemá cenu tohle řešit a říkat co bude geniálního a co ne.

Ale asi jsi moc zahleděný do svého ega když ti to tu psalo plno lidí ale ty pořád povídáš to svoje. Zkus si přečíst příspěvky pro tebe podřadných lidí a možná zjistíš že už tu někdo psal.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Sacrifice build

Příspěvek od DeathHero » 20.04.2012, 12:55 hod.

@Vozi ty mas se mnou nejaky problem zadam te res to pres PM a ne tady zbytecne tu oba dva spamujeme :D
Kdyz tak mi to nekdo smazne nemej strach.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Wizi
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wizi#2979

Re: Sacrifice build

Příspěvek od Wizi » 20.04.2012, 12:58 hod.

Zlata ceska komunita. Uz vim proc jsem se od ni vzdy drzel daleko. Tvrdohlavost, offtopic, zadna rada.

Na pristi build napisu: "Jo, to by mohlo fungovat" a budu se tvarit jako kazdej ostatni clen fora, protoze tomu tady kazdy rozumi. Pulka lidi v tomhle threadu ani nenapsala nic k threadu, jen flamuje.. n1 contribution

Vozi

Re: Sacrifice build

Příspěvek od Vozi » 20.04.2012, 13:08 hod.

@Timpa .. Proc teda lidi postuji jakekoliv buildy? Co ocekavas za reakce? Jaky to ma smysl, kdyz nejspravnejsi odpoved na vse je podle Vas "nikdo nevi nic". Ja k tomuto buildu mel zcela logicke vytky typu proc pety, kdyz je nehodla podporovat pasivkama nebo gearem a jak to hodla hrat u bossu. Tady je rec o efektivite bez ohledu na to, jak budou vypadat vyssi obtiznosti. Nebo chces snad poprit i fakt, ze peti bez podpory gearu a pasivnich skillu budou mene efektivni?

Zkusim teda reagovat na kazdy zverejneny build stylem, ze "nikdo nic nevi" a mozna stoupne moje oblibenost. Nebo mne zacnete znovu "hateovat" s tim, ze tohle je logicke a je to jasne i bez toho, aniz by clovek musel hru hrat?

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Sacrifice build

Příspěvek od DeathHero » 20.04.2012, 13:21 hod.

@Vozi ja mam problem v tom ze ted me nikdo nedokaze presvedcit o zivota schopnosti buildu to mi proste vadi zacit resit buildy ve fazy kdy nikdo z nas nema sanci si je odskouset. Chapu te je jasny ze kazdy build musi mit svoje urceni a autor by mel ho obhajit.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“