MuDr. Witch CSc. - PVE build

Odpovědět
Filiadea
Quill Rat
Příspěvky:5
MuDr. Witch CSc. - PVE build

Příspěvek od Filiadea » 24.04.2012, 09:44 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... UeZ!cacaYa

Ahoj...po chvilince stravene s betou a par uvahach nad skillkalkulatorem jsem dospel zatim k tomuto buildu.....uvidime :)

Co jsem tak prohlizel buildy zde na foru, tak me zarazi jedna vec, ze mate v buildu treba pohromade Mass Confusion + Sacrifice / Summon Zombie Dogs + Hex / atd... coz se mi zda, hra neumoznuje, protoze z danne vetve muzete mit vybrany jen 1 skill......(jestli se pletu, tak mne opravte).....coz dost buildu zde na foru odsuzuje jako "nerealne".......

EDIT---------------------------------------------------------------------
mensi oprava buildu.....jeste doplnim, ze se jedna o PVE build na pozdejsi faze hry....
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... UeZ!cccaYa

Mozna skill Acid Cloud nahradim necim s primym direct dmg - napr. Zombie Charger (runa Zombie bears) nebo Firebats s nejakou peknou runou....
a Jungle Fortitude nebo Fetish Sycophants nahradim Fierce Loyalty ....
.....praxe ukaze :)
Naposledy upravil(a) Filiadea dne 25.04.2012, 09:04 hod., celkem upraveno 6 x.

Uživatelský avatar
Morishort
Wraith
Příspěvky:191
BattleTag:Morishort#1342

Re: MuDr. Witch CSc. - build

Příspěvek od Morishort » 24.04.2012, 10:43 hod.

do akéhokolvek slotu je možné nahodiť akýkoľvek skill, teda okrem primary skilu, kde musí byť čosi utočné... pri skilloch aj v calculatore su hore take šipky napravo a nalavo a tam sa môžeš prepnuť do inej vetvy a vybrať si skill ktorý chceš...
v hre si na to musíš zapnúť Elective mod v nastaveniach...
Dodržuj Pravidlá fóra... ak niečo hľadáš použi funkciu Hladaj...
Tvoj názor nie je prínosný.... Tvoj príspevok nie je vtipný.... Tvoje myšlienky nie sú zaujímavé, preto si ich nechaj pre seba... Nerob tu zbytočný bordel...

Filiadea
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: MuDr. Witch CSc. - build

Příspěvek od Filiadea » 24.04.2012, 14:31 hod.

aha....dekuji :) to jsem netusil to mi mirne meni pohled na build :)

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“