pure Spirit Spell Witch Doctor

Odpovědět
callmeLG
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
pure Spirit Spell Witch Doctor

Příspěvek od callmeLG » 08.05.2012, 10:11 hod.

Na diablofans.com jsme našel link na zajímavý build nad jehož obdobou jsem nedávno přemýšlel.

http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... UWZ!YacZYY

Myslím si že tento build a podobné buildy budou dost závislé na itemech a na základě toho člověk upřesní runy takže na runy hledět nemusíte.

Za důležité považuju první 4 skilly a 2 passivní skily. Zbytek se mi zdá tak nějak volitelný a situace uvidí co vlastně bude potřeba. S vozim jsem se nedávno bavil o neschopnosti přímočarých buildu, že jsou potřeba alespoň dva různé druhy útoků kvůli možné resistenci, ale dejme tomu že v partě by se tyto bossové dali překonat a jeho dps by umožnila rychlejší průchod jinými částmi. Značně pochybuji, že si člověk bez party ktery chce dat solo inferno vystačí efektivně s jedním buildem.

No jinak jsem si říkal že hrát WD bude dobrý nápad když měl tak málo procent v poslední anketě ale na druhou stranu je toto nejaktivnější forum tak nevím na kolik anketa vypovídala o věrohodnosti, a nebo to tu takle akorat zaspamoval vozi.

Uživatelský avatar
Hellknight
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hellknight#1178

Re: pure Spirit Spell Witch Doctor

Příspěvek od Hellknight » 12.05.2012, 08:42 hod.

Jo to je přesně build, jakej za WD určitě nepojedu, ikdyž Mass a Big Bad, tam asi mít budu, jinak spíš plánuju summonera než kouzelníka ;) :green:
We who are about to die, salute you!
Obrázek

Uživatelský avatar
Rutrug
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rutrug #2852

Re: pure Spirit Spell Witch Doctor

Příspěvek od Rutrug » 12.05.2012, 19:33 hod.

Taktiež neplánujem ísť doktora týmto štýlom, príde mi akurát dosť náročný na manu vzhľadom na spirit barrage a haunt ako hlavnými spamovacími skillmi, inač taký celkom healovací build :D.
Vytkol by som tomu absenciu akéhokoľvek spomalenia a miesto jungle fortitude by som určite prehodil už aj kvoli runám aké sú rush of essence. Do party by to možno aj fungovalo, na solo som si taký istý neni... Každopádne zatiaľ ťažko súdiť :) 8-)
We are not retreating - we are advancing in another direction.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“