Control Witch Doctor

Odpovědět
Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668
Control Witch Doctor

Příspěvek od Černý vlk » 13.05.2012, 12:35 hod.

Předkládám vám build, který budu hrát a zkoušet. V betě jsem hrál za WD nejvíce a některé věci jsem si (z tohoto buildu) vyzkoušel. Hlavní význam tohoto buildu je všestrannost. Pojďme se podívat na jednotlivé skilly:

http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... ZTW!cccYaZ

1) spam skill: plague of toads (runou mana sražena na 0)

2) hlavní skill DMG: wall of zombies s runou dead rush ("nova" zombíků na všechny strany za 445% DMG), tu je důležité kombo s pasivkou grave injustice (ideálně pak můžete zahrát během sekundy 2x WoZ)

3) soul harvest (rapidně narůstá INT a tím DMG) s runou na prodloužení na 60s

4) Grasp of the dead: zpomalí o 80%: nutnost kontroly bojiště hlavně na vyšší obtížnosti

5) živé štíty: dogs (50% z DMG doctora vyléčí), Gargantuan (s runou resstles giant: když se setká s bossem, boostne se). K tomu přičteme followra a hned máme klamné cíle


pasivky:
1) grave injustice: nutnost do tohoto buildu: za každého zabitého v blízkosti dává 1% many a života zpátky a redukuje o 1 sekundu CD (aneb zombíci budou běhat hodně často a dělat DMG za 445% + bonus za soul harvest)

2) pierce the veil: +30% DMG +20% vyšší spotřeba many (do tohoto buildu se plně hodí)

3) třetí pasivka je optional, já jsem zde zvolil redukci DMG pro doctora i jeho přisluhovače (ale taky budu měnit podle potřeby)

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Control Witch Doctor

Příspěvek od Johny » 13.05.2012, 13:38 hod.

No jsem zvedavy, jak casto ti to dovoli puzivat tu Zombie novu.. 25s cd je dlouhy jak svin, budes muset byt porad u mobu, aby ti procovala ta redukce cd..
Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Control Witch Doctor

Příspěvek od Timpa » 13.05.2012, 13:53 hod.

Nevím no je to sice krásný že každá tu chce prezentovat svůj build ale raději bych byl kdyby to bylo za pár měsíců kdy se hra bude hrát a bude všechno odzkoušené v praxi a s tím buildem budou nějaké výsledky.

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: Control Witch Doctor

Příspěvek od Černý vlk » 13.05.2012, 14:05 hod.

Johny píše:No jsem zvedavy, jak casto ti to dovoli puzivat tu Zombie novu.. 25s cd je dlouhy jak svin, budes muset byt porad u mobu, aby ti procovala ta redukce cd..
třeba takhle:
1) spamuješ žáby s posílením
2) potom zpomalíš skupinu NPC o 80%
3) boostneš si INT
4) zakouzlíš "zombie novu" (445% DMG + boost z INT + z pasivky) = něco umře, o to se ti ztrhne CD a další vlnu jsi schopný zakouzlit poměrně rychle

Díky řadě živých cílů a zpomalení by to nemělo být nebezpečné

Jistě, buildy se musí odzkoušet po nějakém čase. Ale nemyslím si, že by bylo neregulérní zabývat se buildy a nápady i teď.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“