Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148
Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od Projax » 29.08.2012, 18:43 hod.

WORK IN PROGRESS

Projax Build na Witch Doctora

Build 1.1.0 - The Acid king
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... aTY!ZaccaZ

video zde: https://www.youtube.com/watch?v=KN4IfVtAumU

Anglické video - česká verze bude zítra/pozítří - ale podívat se jak to jde se můžete kouknout

Build 1.0.0 - The Running Acid
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... aWY!ZaccaZ

Popis buildu:
Tento build spoléhá na vysokou mobilitu a rychlé zabíjení potvor. Díky Soul harvestu a Gruesome feastu si lze dmg naboostit až skoro o 40-50% podle gearu.
Esencí tohoto buildu je získat minimálně 12% Movement speedu, ale doporučuji 24%. Dále je potřeba se sehrát s pety a vědět jak reagují na moby, aby jste věděli kdy se můžete přiblížit k packu a kdy je to naopak nebezpečné. Díky Spirit walku je pak velice snadné sbírat healt bloby na boost dmg, ale i léčení při reflect dmg mobech.

Ve videu, které postnu někdy během zítřka uvidíte jak ten build funguje. Nároky na gear nejsou zas tak veliké, ale pokud nemáte alespoň 10mil Budget tak doporučuji jiný build.

Obtížná komba:
Jediné obtížné kombo proti tomuto buildu je mortar+reflect dmg // případně Fast a Mortar - problém je, že kvůli reflectu se nechcete moc držet u mobů, kvůli lepšímu útěku a odvolání petů ( z pet dmg také dostáváte dmg ) a kvůli mortaru musíte být víceméně zaměřeni hlavně na vlastní pohyb takže se to občas blbě sleduje.

Pro případné info se mně můžete zeptat PMkem, nebo ve hře. Každopádně pomáhám jen těm co mají Teamspeak.


PS: toto je betaverze topicu. Bude dále upravován a obohacován o další buildy.
Naposledy upravil(a) Projax dne 12.09.2012, 17:52 hod., celkem upraveno 3 x.

Faith
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Faith#1710

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od Faith » 29.08.2012, 20:43 hod.

Ten první build hraju s pár jinýma runama.

Firebomb - používám Flash Fire, protože střela sama přeskakuje z potvory na potvoru a taktéž se může od země odrazit na blízkou potvoru, takže můžeš docela snadno střílet i přes roh atp.

Acid Cloud - používám Lob Blob Bomb, protože se mi občas stane, že přesně netrefím skupinu a pak můžu alespoň vytěžit z toho, že ta malá žlutá potvora se pohybuje a dělá slušný dmg.

Soul Harvest - používám Soul To Waste, abych to mělo delší efekt, protože často si pro fullstack vlezu Spirit Walkem do středu skupinky nepřátel no a nechci Spirit Walk takhle používát každých 30 vteřin, protože při souboji s elitkama se hodí mít dole cooldown ... navíc ten dmg co dává Vengeful Spirit není nic extra, čím by se boj výrazně urychlil

A konečně, místo VQ mám Zombie Handler, protože životy se jim hodí, 4. pes navíc je fajn a pro mě je hlavní útočný spell Firebomb a Acid Cloud používám jako doplněk, není tedy nutné nijak zvyšovat regeneraci many.

S tímhle buildem jsem dojel inferno bez větších problémů s relativně levným oblečením. Snažil jsem se hlavně držet rez okolo 600, armor nad 3k a HP nad 40k, aby petové moc neumírali, nicméně teď vím, že se na tom dá udělat spousta kompromisů a raději přidat do dmg a vychází to lépe. Aktuálně s tím farmím 3. akt, můžeš omrknout itemy v mém profilu. Není to tak rychlé jako WW barb, ale baví mě to.

Abych to uzavřel, tak zmíním dvě potíže, které mě na infernu potkali. Rakanoth a Diablo. U Rakanotha mi byli smrtelné ty jeho střely a Diablo je Diablo. Nejvíc mě nebavilo obíhat arénu, dokud mi nenaběhli cooldowny u potvor, abych do něj zase mohl chvilku bušit. Navíc si často místo potvor vybral raději mě.

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od Projax » 30.08.2012, 02:08 hod.

díky za rady

Můj wd je již 60 a teď sem akorát zabil diabla inferno - musím říct, že fight je to zajímavý, ale nikterak moc těžký. Měl jsem 1 wipe po kterém jsem změnil pár skillů, jiank určitě je to těžší jak monk ;)

celkový čas 10h 13 min played - celkem solidní classa, uvidíme jak se to vyvrbí při normal farmení atd

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od TrackThor » 30.08.2012, 07:35 hod.

dvě otázky, u gargantuana si nezvolil nejlepší runu a proč máš proboha obouruč, když mojo s crit chance + dýka s crit dmg, by ti vyšla na dmg líp?
Obrázek

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od Projax » 30.08.2012, 11:53 hod.

tak Bear spec funguje skvele v act 1 - vyčištěn - pokračuji do act 2

Jinak zatím žádné problémy , ale to jsem neměl tenkrát na původním acc ani před patchem.

Edit: act 2 dohran, celkem easy nikde sem nemel zasek a mel jsem jen 2 smrti z nepozornosti

ghom oneshoted - po nerfu to uz neni takovy frajer.

zítra se vrhnu na tu guidu a rozepíšu


Faith
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Faith#1710

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od Faith » 31.08.2012, 18:20 hod.

TrackThor píše:dvě otázky, u gargantuana si nezvolil nejlepší runu a proč máš proboha obouruč, když mojo s crit chance + dýka s crit dmg, by ti vyšla na dmg líp?
Nevím, jestli je ta otázka na mě, nebo na Projaxe, ale já 2h zvolil z finančních důvodů. Přece jen je to jeden kus namísto dvou. Navíc 2h teď padají nové a lidé hned po patchi neměli moc přehled o cenách, protože nebylo moc konkurence, takže jsem pořídil dost levně. Ono sehnat díku s crit dmg nebo socketem a k tomu s loh nad 700 a int není levná záležitost.

Momentálně si v inv nosím záložní 2h s vysokým loh, abych neměl problémy s reflect damage potvorama, protože všechny moje dmg spelly mají plošný efekt, takže by s tím jinak bylo zbytečně moc práce.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od TrackThor » 31.08.2012, 18:55 hod.

zrovna na tý dýce bych se dyžtak bez intu či loh docela obešel, můžeš to hodit někam jinam dyžtak, to beru jen jako bonus :) (amu, ring, int si teď dáš solidně na mojo, mě se teda ještě nepovedlo sehnat s mf a s dobrou dmg nebo dřív sem docela jel heal fetishe)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Trac ... ero/755645 já to mám takhle s tím, že s tím posledním skillem ještě nejsem úplně rozhodnutej (ten co mám teď na secondary) většinou teda mám hexu s 20%, jinak vidim, že acid jedeš stejnej jako já (imo je z nich nejsilnější, ale nikomu tenhle názor nenutim :D) nezkoušel si, jestli se to ozáření od slimáků stackuje? mě se spíš zdá, že ne
ještě když máš i solidní crit dmg, tak bych radši u tebe fakt šel do toho moja spíš
Obrázek

Faith
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Faith#1710

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od Faith » 31.08.2012, 20:47 hod.

Jak rychle s tím projdeš celý 3. akt od začátku do konce včetně všech dungeonů? Mě to trvá cca 4 hodiny, na konci mám okolo 35 ilvl 63 itemů. Když na tebe tak koukám, jedeš to úplně jinak. Petové těží z tvých obranných vlastností a ty se neobtěžuješ s rezisty ani s životy, já se je snažím držet u těch 500 respektive 35k+.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od TrackThor » 31.08.2012, 22:56 hod.

ty petové držej moc i takhle jak to mám já, samozřejmě jsou tam problémy u útoků, který tikaj častějc (třeba ty strážci ve VoA - ten oheň) jinak třetí akt nechodim, farmim druhej, ve třetím jinak farmim jen siege s tím, že jdu do kobek 10-12 elit s tím, že se to dá krásně farmit za dveřma přes koule, slow a slimáka se psama, siege je pak jen takovej bombonek (např s mýma resistama, když sem šel siege s monkem s regen aurou, tak mi neumřel ani pes)
nahoře na otevřeným prostoru se mi to nevyplatí (oštěpaři, vyvolávači co ke mě hoděj rychlý faleny, rychlý psi, ptáci co přilýtnou, tam je to moc nebezpečný :D)
já chodim takovou tu klasiku VoA, mines, písky + dungeon ruiny či časovej, pak skočim nakonec do města na jednu elitu
Obrázek

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od Projax » 01.09.2012, 02:10 hod.

du uploadnout witch doktor boss killy a nekdy zitra / nedele postnu prvni cast act 3 farmy. Tak se těšte.

Jinak dneska vyděláno 24 mega takže sem vyboostil gear na 70k dps

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od Projax » 01.09.2012, 11:02 hod.


Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od Kuki10 » 01.09.2012, 11:12 hod.

Predpokladam, ze mate zkusenosti s WD....
Kdyz bych na neho hodil gear s wizza, tak by to melo hodit cca 100k dps k tomu nejakou rucku a offhand....
Nikdy jsem nevidel WD s takovym DPS a celkove jich potkavam malo...zajimalo by me, jestli je hratelnej ciste na dmg?

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od TrackThor » 01.09.2012, 11:29 hod.

samozřejmě, teď když budeš mít ještě psy před sebe, tak i když to jedeš čistě na dmg, tak chvíli vydržej (minimálně 4-5 ran), po mf na to mířim :D
Obrázek

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od Projax » 01.09.2012, 12:48 hod.

já to hraji víceméně čistě na dmg s tím, že na svých dmg itemech mám i all ressit, přecijen když garnagnutan ti vše odtankuje tak je to pak np. Brzy uploadnu video z mé farmy act 3 tak se můžeš podívat jak to vypadá .ted mam 71k dps něco takového a jde to jak po másle

Faith
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Faith#1710

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od Faith » 02.09.2012, 08:59 hod.

Projaxi, jak dlouho ti trvá ran a3 a kolik máš průměrně ilvl 63 itemů? Já už to tu psal, tak mě zajímá, jak si stojí víc dmg verze.

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od Projax » 02.09.2012, 21:19 hod.

no cca 1h 30 min +- a počet ilvl 63 je vždy jinej - rng.

jo nechodim tu prvni cast - katapulty a beacony

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od Projax » 04.09.2012, 16:54 hod.


Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od Projax » 08.09.2012, 13:17 hod.

updated

Uživatelský avatar
G4rrus
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Garrus#2289

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od G4rrus » 08.09.2012, 15:01 hod.

Zajímavý build, ale používám trochu jiný... nicméně zachvíli budu na infernu a jsem zvědavý jak bude fungovat... ale WD je perfektní character ;)
Obrázek
MONK 60 30 - Inferno completed
WITCH DOCTOR 60 3 - Inferno - Act III
BARBARIAN 50 - Hell
DEMON HUNTER 49 - Hell

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Witch doctor 1.0.4 guide by Projax

Příspěvek od Projax » 08.09.2012, 17:10 hod.

nemůžu jinak než souhlasit, až uvidíš mé farm video tak se ti ten build určitě zalíbí. Mně se líbí víc jak medvědi a spirit barage.

Ještě plánuji for fun udělat dotspec

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“