Build na Uber Bosse

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592
Build na Uber Bosse

Příspěvek od vyrostek » 01.11.2012, 15:07 hod.

Cau, premyslim jaky build nahodit na uber bosse a tak si jdu pro inspiraci a nejake tipy. Jaky skill se Vam osvedcili pri runech na uber bosse?

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od TrackThor » 01.11.2012, 17:26 hod.

tak bubny určitě, zbytek je jedno :D
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od fuxicek » 02.11.2012, 07:53 hod.

no to by me taky zajimalo, byl jsem parkrat na MP6 a neni to ono, nevim jestli to je tim, ze jsem zvykly na barbara, ale obcas tam zarvu, takze build nejakeho zkuseneho WDeckare by se hodil k inspiraci. ja to v podstate hrnu jen medvedama, kyselinu nepouzivam. kazdych deset vterin vypustim medvedy na plno, pak to obehnu z jine strany a zas a zas.

saaajt18
Fallen Shaman
Příspěvky:60

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od saaajt18 » 02.11.2012, 10:15 hod.

http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... aXW!bccaZb ... ja na nich pojdem s tymto...hram hc cize velky mp nepojdem ale na sc by to myslim malo ist pokial je slusny equip...crity aspon 30 a 300% a ja preferujem silnu obojrucku s co najmensim atack speedom a teda velkym dmg...neviem presne ako funguje loh u ziab alebo u acidu ale moze pomoct...obrana je dobra vdaka pasivkam a psom mate 45% dmg absorb co je slusne...pier the veil mozete zamenit napr za zombie handler napr...psy budu 4 a maju o 20% viac zivota...bohuzial to ted nemozem skusat ale isielby som do toho...

edit...runa na acid je lepsia lob blob bomb

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Projax » 02.11.2012, 18:23 hod.


fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od fuxicek » 05.11.2012, 07:07 hod.

vyborne projax, jakou runu mas na tom hauntu?

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Jojo WD » 05.11.2012, 14:38 hod.

Tipujem ze na regen Hp
Obrázek

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Projax » 05.11.2012, 16:38 hod.

regen many ;) brzy udelam MP8/9 bosse v mém podání

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Nekronaut » 23.11.2012, 12:25 hod.

A co solo, build stejný? Na MP8/9 jsem zvědavý...

oskar
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od oskar » 26.11.2012, 15:38 hod.

Dokoukal to Projaxovo video z uber bosu a akorát se mě potvrdilo, že witch doctor jako clasa je v té hře k ničemu. Nehodnotim build nebo něco takovýho, ale 20 minut běhat kolem bosů a sem tam flusnout jednu šipečku + 2 netopýry a pak zas čekat než se doplní mana ..... Krom toho ressování nevidím jedinej přínos with doctora v partě. Škoda že není možnost v d3 zapnout nějaké měření damage, něco jak byl ve wowku recount .. ten poměr damage done by pak byl asi tak: barbar/monk/WD : 80 % / 19% / 1%

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Jojo WD » 26.11.2012, 18:30 hod.

Je to mozne ale projax je tam najme na to aby daval barbarovy a ostatnym ten totem, teda aspon ja som tam hlavne na to a este si dam pasivku ked dam bossovi poisom dmg tak ma o 20% mensi dmg a plujem to neho poison sipky a zase totem atd. Kazda postava ma svoje plus a minus
Obrázek

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Projax » 26.11.2012, 18:34 hod.

hehe - ano to video je zastarale ted ofc hraju jiny build, ktery je dost dobry - vicemene spam 230% dmg nuke spellu tzn v parte davam opravdu velmi znatelnout dmg.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Jojo WD » 26.11.2012, 19:08 hod.

Projax mohol by si spravit neake to video aby kazdy vydel ze Wd ma dmg ked vie ako na to
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Nekronaut » 27.11.2012, 08:29 hod.

oskar píše:witch doctor jako clasa je v té hře k ničemu
Není k ničemu zejména ze dvou důvodů:

1. farmí a hlavně expí se s ním opravdu dobře

2. každý nechce hrát vymaštěného barba

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od fuxicek » 27.11.2012, 08:38 hod.

WD je clasa, kde at uz chcete nebo ne musite predvest skill, jinak budete porat na hrnci, neni to jako s barbem, kdy na MP 7 a vice vlitnu mezi elitky a stojim tam v tech srackach a normalne to usekam a urenduju, s WD musim opravdu vice skillovat abych udelal totez, barbar je nejjednodussi classa z cele hry, pokud projdu HC inferno s barbarem za necele 4 hodky, je neco spatne, myslim, ze by se mi to nepodarilo s zadnou jinou classou.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Baglik » 06.12.2012, 09:22 hod.

oskar píše:Dokoukal to Projaxovo video z uber bosu a akorát se mě potvrdilo, že witch doctor jako clasa je v té hře k ničemu. Nehodnotim build nebo něco takovýho, ale 20 minut běhat kolem bosů a sem tam flusnout jednu šipečku + 2 netopýry a pak zas čekat než se doplní mana ..... Krom toho ressování nevidím jedinej přínos with doctora v partě. Škoda že není možnost v d3 zapnout nějaké měření damage, něco jak byl ve wowku recount .. ten poměr damage done by pak byl asi tak: barbar/monk/WD : 80 % / 19% / 1%
Je vidět že jsi za WD nikdy nehrál je to hodně dobrá classa a v D3 moje nejoblíbenější zvlášť potom co posílili pety a hodnotit něco podle nějakého videa je o ničem a jak tu píše necronaut ne každého baví barbar mě třeba vůbec.

lovecdemonov svk
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:martin#1246

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od lovecdemonov svk » 06.12.2012, 19:32 hod.

akoze oskar neviem co hras ale asi barbara pocitam na witch doctora porebujes aj trocha viac sikovnosti rozumu a aj goldov zamoj noz a mojo ti postavim dvoch barbarov na mp 5 min tak sa uvedom co tu pises heh
MOJ D3 Witch doctor MARTIN#1246

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od coyd » 16.12.2012, 17:55 hod.

Custe zkousel jsem sam vymyslet build na ubery a myslim ze neni spatny.. Parkrat jsem s nim byl na mp6 uberech a vse v pohode

Obrázek

Skily: Poison dart - splinters
Haunt - draining spirit
Acid cloud - slow burn
Spirit walk - jaunt
Big bad voodoo - slam dance
Gargantuan - big stinker

Jeste dodam ze v helme mam zvysenu crit chanci u acid cloudu o 7% a mojo ma +6%dmg elitam a +14%dmg u poison dartu takze s dps outputem neni WD rozhodne pozadu a s big bad voodoo cerpa cela parta. A pokud se jeste sejde s monkem s convi mantrou a runou overawe tak to pada jak mouchy :)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Jojo WD » 16.12.2012, 18:48 hod.

No podla mojho nazoru acid cloud je uplne zbytocny spell na uber bossov ja pouzivam to iste co ty ale mam namiesto acid cloudu fetish army s runou head hunters a este pouzivam pasivku fetish sycophants a je to lepsie ako acid
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od coyd » 16.12.2012, 18:54 hod.

Ten acid ta mam kvuli tomu ze kdyz uz takuju tak este 6 sec to dela dmg/healuje mne a zaroven to poskytuje ochranu diky pasivce. Ale kazdoapdne to neni jediny pouzitelny build a kazdy jede co mu vyhovuje :) jen jsem to sem hodil treba pro inspiraci
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“