Vliv buffů na staty summona

Odpovědět
Qwerus
Quill Rat
Příspěvky:13
Vliv buffů na staty summona

Příspěvek od Qwerus » 19.02.2013, 00:02 hod.

Zdravím všechny Witch Doctory! Zajímalo by mě, jak je to s jeho petama a DMG který dávají v momentě, kdy jsem ovlivněný nějakým buffem.

Například, vyvolám třeba Gargantuana, který v momentě kdy ho vyvolám, dostane vygenerované staty dle mých statů.

Pak ale zas můžu vyvolat znovu Gargantuana, ale budu pod vlivem nějakých buffů (voodo... soulharvest...). Takže by měl být silnější.

...a mě by právě zajímalo, jak tohle funguje. Opravdu získá své staty, dle mých momentálních statů při vyvolání - bez ohledu na to, jestli jsem buffnutý, nebo ne? Nebo se to třeba přepočítává realtime a v momentě kdy mě buff zmizí, spadne stat i summonovi?

Jen mě to zajímá, protože mám pořád tendenci, vyvolat summona, když se mi podaří mít hezky nastakováno: Soulharvest, Gruesome Feast a Voodoo... (šíleně to mává s mými staty...), aby byl summon silnější.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Vliv buffů na staty summona

Příspěvek od coyd » 19.02.2013, 14:04 hod.

Podle ofc fora se dmg gargantuana potazmo jinych petu odvozuje primo od dmg ktere mas uvedeno ve statech.. Porad je to ale odpoved ktera je k nicemu protoze dmg ve statech roste s bufama ze :D asi nezbyva nez abys zapnul zobrazeni dmg a sam to otestoval sam jsem na to zvedavy ;)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Qwerus
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: Vliv buffů na staty summona

Příspěvek od Qwerus » 19.02.2013, 14:40 hod.

No - tak jsem to testoval. Nevím o žádné možnosti, jak kontrolovat dmg nějak hodně přesně, takže jsem holt prostě pozoroval jaký dává dmg těm samým mobům za různých podmínek.

Nebylo to teda nic přesného - protože dmg mého Gargantuana nebyl konstantně stejný, ale výsledek vypadá, že buffy na summona efekt nemají.
(první jsem testoval samotného Gargantuana, proti zombiekovi v aktu jedna. Dával zhruba 44k dmg. Pak jsem ho odvolal a nabral jsem si soulharvest 5x plus jsem vyvolal voodoo, takže jsem si v podstatě zdvojnásobil svůj dmg a přidal nějakých 650 k inteligenci. Vyvolal jsem Gargantuana znovu... ale jeho dmg byl víceméně stejný - okolo 5-6 úderů z 10 dal dmg okolo 45k +/-, dalších 4-5 úderů bylo pod 40k a nad 60k, pokud by byl ovlivněný mým buffem, rozdíl by měl být prostě výrazný. Je možný, že nějaký efekt buff má, ale s nějakou zvláštní vnitřní matematikou, které nerozumím. Dál bych ani neřekl, že se staty mění nějak realtime.)

Toť k mému pokusu. Pet si holt asi bere staty, které jsou "pravé" a ne nějak dočasně zvýšené. Ale rád bych se mýlil...

PS: skládám poklonu coyd - tvůj Witch Doctor je parádní! :-)

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Vliv buffů na staty summona

Příspěvek od coyd » 19.02.2013, 15:28 hod.

Diky ;) Jinak k vysledkum cos pozoroval.. Osobne jsem to cekal ze proste dps summonu bude fixni na zaklade base dmg.. Ty vyssi hodnoty jsou dle meho jen crity protoze i gargantuan muze critnout a sance je stejna (mela by byt) jakou mas ty
Jinak docela dost o petech najdes tady http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/7004045226 pokud ti neni cizi anglictina
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Qwerus
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: Vliv buffů na staty summona

Příspěvek od Qwerus » 19.02.2013, 15:32 hod.

Ok - mrknu na to, dík.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“