Monk a stit.

Odpovědět
Palmex
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Palmex #2887
Monk a stit.

Příspěvek od Palmex » 13.11.2012, 03:33 hod.

zdravim vas.rozhodol som sa napisat lebo by som potreboval vysvetlit,poradit s postavou monka.nieco som si tu uz od vas precital o monkoch,ale docela ma mrzi,ze nikto nehra monka so stitom.ja by som mojho monka rad mal univerzalneho aby mal aj obranu.ja mam rad postavu paladina a rad by som sa k tomu aj dopracoval.bol by som vam vdacny keby ste to tu rozpisali ake veci,nastavenie skillov a pomohli mi najst taku zlatu strednu cestu.mojho monka tu dohodim vecer.momentalne pisem iba z mobilu,ale aj tak nebude co pozerat pretoze veci mam len co mi padli a tie staty su mizerne.50K hp , 40K dmg , bez buffu mam 6K armor a cca 400 all res.

ps: ak som zalozil zle temu,alebo zbytocnu prosim vymazat.dakujem
eu.battle.net/d3/en/profile/Palmex-2887/hero/18868463

OkM
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Monk a stit.

Příspěvek od OkM » 13.11.2012, 11:16 hod.

Monka se stitem jsem sice nezkousel ale rozhodne se to take hraje a i monk se stitem muze mit slusnou DMG.
Co se tyka toho stitu tak rozhodne Block chance min. 20% spis vice (cim vice tim lepe), pak Crit chance na zviseni DMG, rezist no a pak ostatni staty podle toho co budes potrebovat :)
A k tomu stitu samozrejme zbran s co nejvetsim DPS a nejlepe socketem na sutr na CD.
Co se tyce skillu ti moc neporadim jak jsem psal monka se stitem jsem nikdy nezkousel.

Tak snad jsem ti aspon trochu pomohl 8-)

Uživatelský avatar
LachimoS
Wraith
Příspěvky:107
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LachimoS#2926

Re: Monk a stit.

Příspěvek od LachimoS » 13.11.2012, 11:33 hod.

Až přijde PvP mód tak zase neuvidíš monka bez štítu ... ;-)
Kdybych jel Monka se štítem, tak build neměním, nejvíce mi vyhovuje build co používám...
voz dole muj odkaz na Monka.. ;-)

Palmex
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Palmex #2887

Re: Monk a stit.

Příspěvek od Palmex » 14.11.2012, 23:15 hod.

tak po vaznom citani na fore som urobil male zmeny a uz docela nieco vydrzim.farmim 2A na MP2 a docela som prekvapkany,ze stiham mat aj prst v nose obcas.profil som nedaval lebo to bola naozaj bieda,ale zajtra uz ho dolozim.ked sa mi podari vymenit este tak 2-3 veci bude to zasa o kus lepsie.no hram to viacmenej na vlastny drop a ten je velmi biedny.pada mi vsetok bordel len to co by malo padnut to nie.lukmi by som vyzbrojil vsetkych elfov v helmovom zlabe,handry by vrali snad vsetci lodiari na umyvanie palub,masiek tolko,ze v brazilii by zavideli ten karneval....ale na pouzitie nic.to uz nepisem o legendarkach a set. veciach.legendarka mi padne raz za tyzden mam mf s nv5 268% viem,ze je to malo.setovka mi za cely cas co hram padla 1x amulet na vitalitu.no vzdy ked si spravim kafe a idem k pc,tak pri logovani verim a hecujem sa,ze dnes to pride,dnes padne super vec,ale .... prd z toho.som ale rad,ze som posunul postavu kusok dalej a dalej budem dufat v lepsi drop.dnes som mal staty 44k HP,7300 armor,718 res.all,40k dmg
eu.battle.net/d3/en/profile/Palmex-2887/hero/18868463

gos
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mosko#2985

Re: Monk a stit.

Příspěvek od gos » 17.11.2012, 19:52 hod.

Profil sa da jednoducho najst ked dam na battle nete vyhladat tvoj battle tag ;)
S tvojim DPS by som chodil MP0 act 3 alebo MP1 act 1 a 2, bude ti to dropovat lepsie.

K stitu, treba si uvedomit ze monk nie je na stit stavany, potrebuje generovat spirit a na to tych 15% z dual wieldu je super, dalej je dobre mat co najviac LS a ten je len v zbraniach. Ja nemam problem prezit na uberoch MP10 a hram bez stitu.

Ked uz ale naozaj chces hrat so stitom (aj na SC) tak je potrebne si uvedomit ze najdolozitejsi stat na stite je block chance, je dobre mat ho cez 25%, dalej block value, cize sacret shield alebo niake legendary (a nie ten 61 co mas teraz) ostatne veci su uz len + To co by som si ja od dobreho stitu predstavoval je (dolozitost statov v poradi): vysoky block chance, dobry sucet resistov (all resist + tvoj resist), crit, dexterita, vitalita. Co uz je ale 6 properties, takze sa to dost tazko zhana.

Uživatelský avatar
Kalis
Wraith
Příspěvky:197
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kalisovanoha#2618

Re: Monk a stit.

Příspěvek od Kalis » 23.11.2012, 16:13 hod.

:)) Ja jel v podstate do ted se stitem, i tak se dmg da udelat (za malo) pomerne velke, ale dual se stolenama+AS je lepsi.

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: Monk a stit.

Příspěvek od Smelina » 23.11.2012, 21:53 hod.

Moje řeč. Pamatuju ovšem doby, kdy DW monk = mrtvej monk.

gos
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mosko#2985

Re: Monk a stit.

Příspěvek od gos » 23.11.2012, 22:23 hod.

Vzdy to je len o equipe, teraz sa da do 10mil kupit equip, ktory by na 1.03 stal stovky milionov, takze equipnut sa dostatocne na DW nie je problem.
Ja som na DW presiel niekedy v polke 1.03, takze aj v tedy sa to dalo.

rasmus
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rasmus27cz #2121

Re: Monk a stit.

Příspěvek od rasmus » 24.11.2012, 18:25 hod.

Ahoj.... jsem už od samého začátku hrál monka vždy jen se štítem, ani si nedovedu představit, že bych hrál bez něho...sice nemám tak velký DMG....ale i tak jsem celou hrou procházel celkem pohodleně....i teď ve 2. act pořád pohoda.....

můje equip: http://eu.battle.net/d3/en/profile/rasm ... o/18424251

Uživatelský avatar
LachimoS
Wraith
Příspěvky:107
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LachimoS#2926

Re: Monk a stit.

Příspěvek od LachimoS » 25.11.2012, 09:27 hod.

Beru v potaz jen SC, kde fakt štít není potřeba... zatím ;-)

Lidi tim, že farmíte se štítem, brzdíte jen sami sebe... Můj názor. Monk je sám o sobě tank se vším všudy, má vysokou šanci na dodge a vysoké rezisty. Na farmu kašlete na štít vemte off handu s LS nebo LOH a pujde to rychleji ... ;-)
Tady platí pravidlo, čím rychlejší, tím bohatší .. :-D

Palmex
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Palmex #2887

Re: Monk a stit.

Příspěvek od Palmex » 09.02.2013, 01:56 hod.

tak po case sa zasa hlasim o slovo.trochu som pomenil na co som mal.drop mi nefunguje a nemozem sa na to drzat.vlastne som este nedropol nic co by som si dal na monka.hravam teraz MP4 a III. akt a ked si davam pozor,tak neumieram.

eu.battle.net/d3/en/profile/Palmex-2887/hero/18868463

viem,ze veci nic moc,ale nepada mi nic cenne.tazko davam dokopy goldy.
eu.battle.net/d3/en/profile/Palmex-2887/hero/18868463

Odpovědět

Zpět na „Monk“