Muj pritel monk, pomoc s postavou

effect
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od effect » 13.09.2012, 14:27 hod.

Chuppa

Tak LoH pozerám máš, ale ten crit chance stale chyba. Zo začiatku v tych amuletoch ringoch staci crit chance, to ti da viacej do dmg. Crit dmg bez crit chance je zbytocny. Neviem kolko mas penazi, ale zas tak drahe to neni. Co sa tyka defu. Ak mas 1000+ LoH staci 50k dmg a 550 all resist. Ak nemas LoH tak treba 700 all resist a kazdy dmg navyse je len plus. Zaklad pro act3 je 40k HP co bohato staci.

Kukni jak to mam ja. Ked neratam 2-hand, helmu, gate, opasok a boty, tak vsetky veci ma stali max 500k-1mega a to je vsetko s MF. Uplne lacnej MF gear s paragonama a enchantres mam pomaly max cap a nic to nestoji. Mam LoH 1400 na 2-hand co je slabsie ako na jendoruckach 500 all resist a act3 mam do 60 min preleteny bez smrte, ked neratal 10 sec lagy, plus spravim 20 mega expu za hodinu. :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/effe ... ro/1677191

george422
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:George #1759

Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od george422 » 13.09.2012, 17:29 hod.

Nazdar lidi mohli by jste mi poradit co vylepšit na mojí monkovici ? :D Někdy se totiž stane že dostanu ránu a další mě dorazí. díky za info nějáké.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Geor ... o/16185363

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od Smelina » 13.09.2012, 17:50 hod.

Pro začátek si dej pryč ten Near Death Experience a dej si třeba klasiku Resolve :-)

A kolik mas resistu a ve kterém aktu tě tak sundavají? Do třetího aktu lézt s resistama méně než 600-700 a 0 LoH je sebevražda.

george422
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:George #1759

Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od george422 » 13.09.2012, 18:01 hod.

No právě jsem ho začal :) takže farmit farmit nebo kupovat :( :D
No resisty nad 400 a je fakt že LOH musím zlepšit díky za radu :)

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 17.09.2012, 10:23 hod.

george422 píše:Nazdar lidi mohli by jste mi poradit co vylepšit na mojí monkovici ? :D Někdy se totiž stane že dostanu ránu a další mě dorazí. díky za info nějáké.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Geor ... o/16185363
rezisty, sjednotit na stejnym + veci s all ezist a kokretni rezist)vic dex pokud mozno a LoH aspon 800 celkeove cim vic tim. 6th sense je pro tebe na ni +5% dodge te nezachrani, pokud chcess jet paldin style ( 1h+stit) tak si vem resolve nebo guardian path pokud chces jet kalsiku DW. Porid s jeste neco na crit a CD at mas ty moby tak jak zabijet. Mantra of conviction s reclamattion je pro tebe imho zbytecnost spis evasion s backslah nebo hard target, pripadne healing/time to need. Co se tyce skillu tak SSS s tvym dmg je podle me zbytecnost lepsi si vzit misto toho serenity, a a to stejny exploding palm boje sou skly ktery primo zavisej na dmg zbrane
chce to aspon 1k aby clovek poradne vyuzil jejich potencial, urcite blindig flash se hodi vic , ten kratkej blind se hodi k ziskani casu na ustup nbo dorazeni potvor, nebo sanctuary pokud chce ziskat nejaky misto na oddech ( s bonusem jako Dr nebo life regen) Thundercla ti schvaluju zajistuje ti aspon nejakou mobilitu + je to nejrychlejsi generator spiritu co monk ma a lashink tail kick je super spell pokud si potrebujes udrzet moby od tela s celkem uchazejicim dmg
Obrázek

burrzoust
Fallen Shaman
Příspěvky:92
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BurrZoust#2804

Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od burrzoust » 01.10.2012, 12:52 hod.

Zdravím všechny!
Uvítal bych pár rád, připomínek, názorů, týkajících se mého monka a změn, které na něm mám/musím/měl bych  změnit.
Profil tady:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Burr ... o/19369195
Jedu DW, štít mi k tomu pajďulovi nepasuje . Snažím se navýšit Loh. Možná ještě přidat Crit chance.
Přemýšlím na Tempest Rush (runa?) jako nad únikovým manévrem. Zatím tam mám Tail Kick (vulture). Ale s tím neuteču, že jo 
Healování pomocí skillů a LoH (2x fistky bez AS s LoH +1200) je zatím dostačující. All ress mám nějakých 550 na vše. Mantra je cítit. Mám nějakých +52% chance to dodge. Poměr Crit chance vs dmg je 1:10 (nějakých 25:250)
Momentálně jsem před archívama Zoltana a začínám pociťovat vyšší obtížnost 
Díky za rady!
My BNet profile
SC - all classes deleted ... SC is nonsense :D
HC - all classes +60lvl :)
... HC inferno Diablo is dead ... 1.0.4
Obrázek

plavuskin
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:plavuskin#2322

Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od plavuskin » 01.10.2012, 16:42 hod.

Cafte,

Co y som mal este vylepsit na monkovi 4 ak je tazky normalne moby ok ale elitky problem. Ten problem bol aj s niektorymi elitkamy uz v 3 akte.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Plav ... o/15316380

Dik.

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 01.10.2012, 20:10 hod.

vymenit dashing strike za SW/cyclone a hard target za backshles a melo bys to prevalcovat bez problemu
Obrázek

Uživatelský avatar
Trpytka
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Trpytka2368

Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od Trpytka » 05.10.2012, 12:27 hod.

Ahoj,mohli by jste mi poradit jak o něco zlepšit mýho monka?druhej act si dávám v pohodě,3 do Ghnoma je trochu progres,ale u něj taky končim,vždycky mám zaprděnou celou místnost ještě když má 50%hp:-/ Odkaz na muj char je v podpisu.Díky moc za všechny rady :)

Hamin
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HaminCZE#2172

Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od Hamin » 07.10.2012, 07:42 hod.

Trpytka (Misa) - Ahoj. Nejdřív pozitium: Líbí se mi jak to máš esteticky sladěný - vše do růžova + dvě stejný růžový zbraně :) Teď v čem to podle mě vázne: máš málo vitality/životů a +85% critical hit damage je málo. I podle gemů je mi jasný, že s penězma seš na tom bídně, ale za stejný peníze se dá koupit lepší výbava. Máš zbytečně hodně all resist, který ti pak ubíraj lepší vlastnosti, za stejný prachy můžeš mít věc co ti přidá cold resist místo all resist (pro tebe to vyjde nastejno), ale navíc má +life nebo vitalitu. Všechny skilly co máš jsou do defenzívy, mít o 20k víc života, můžeš tam dát i něco do útoku. Critical hit damage a critical hit chance je ideální mít vyrovnané (např. +25% CHch a +250% CHd), pak je poměr cena/výkon nejlepší. Pokud ušetříš nějaký ten milion, možná by to chtělo zbraň se socketem. Jinak - pokud nemůžeš dát Gnoma tak mi napiš ve hře, nějak se s ním poperem.
Obrázek

Uživatelský avatar
Trpytka
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Trpytka2368

Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od Trpytka » 07.10.2012, 09:38 hod.

Ahoj,díky za rady určitě na to dneska nějak kouknu a zkusim vylepšit,je pravda že peníze na zbyt moc nejsou,ale něco nafarmim a snad to pujde :) Jinak gnoma už jsem dala,poprvé na publiku a pak dokonce i sama,ale děkuju :) Pak bych měla ještě trochu otázku mimo,ztratila jsem telefon i s autentikatorem,jediná šance je asi napsat ticket,co?

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 07.10.2012, 10:48 hod.

pravdepodobne jo, s timhlew skusenosti nemam....


jinak misto submision bych tak skusil dat overawe podle me toje lepsi co se tyce dmg, kor kdyz se to naucis prekastovat tak +48% dmg nebo +24% je hodne velkej rozdil :-.) jinak mangle jako primarni utok neni zlej ja ho pouzivam pac ma nejvetsi dmg (coiz je s 2h podstatny :-P) ale pro DW bych rekl ze je lepsi FotH nebo WofHF.

A vzhlkedem k tomu ze sem nedavno dela cistku v bedne tak toho moc co by ti mohlo pomoct nemam jediny slusny veci co sem tam nasel sou tyhle ale pokud se ti neco z tohodle hodi tak neni problem ti to nechat ( hlavne ta 2h katana je cool )
Obrázek

Uživatelský avatar
Trpytka
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Trpytka2368

Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od Trpytka » 07.10.2012, 15:09 hod.

tak ticket pomohl,díky za rady zkusim dneska ža budu mít chvilku čas to poměnit a ozkoušet.
Jionak ta 2H vypadá dobře tak jestli by se ti nehodila tak bych měla zájem :)

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 07.10.2012, 16:19 hod.

kdyby se mi hodila tak ti ji nenabizim :-D
Obrázek

krel
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Krel#2667

Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od krel » 25.10.2012, 12:15 hod.

Ahoj,
chtěl bych znát Váš názor na mého monka a jak ho vylepšit.
O čem vím a co plánuji - rozhodně lepší zbraně (CD + socket + dexterity), až budou zlaťáky, tak bych chtěl koupit natalya boty a prsten. A nějaké pěkné rukavice s AS+CS+CD :) :twisted: , ale ty budou asi stát majlant. Inna věci mi moc nesedí, nevím, ten bonus 130 DEX mi zase tak úchvatný nepřijde (když vezmu jejich staty v porovnání s jinými věcmi).
Hraji hodně na dodge (pasivka + mantra + runa na primárním útoku) a docela to funguje, jen mi přijde, že prostě strašně málo vydržím co se jedná ohně pod nohama (z části to dávám za vině helmě, ale těch 8% mi zase tak propastných nepřijde).
DPS s bufem na nějakých 53k.
Odkaz na profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/krel ... o/19966927.

Předem díky za názory.

chuppa
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:chuppa#1675

Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od chuppa » 16.11.2012, 18:01 hod.

zdravim, mensi update myho monka.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/chup ... ro/3693979

V tuto chvili vicemene farmim vsechno na mp5. Mam ale obrovsky problemy s urcitym typem elit (motlen, desec nebo reflec dmg). Pokud potkam elity ktery maji tyto typy (ruzna kombinace), tak je zabijim prakticky na stridani Serenity a Blindu a kitovanim v dobe, kdy nemam ani jeden CD ready. Mam na gearu neco zmenit? Vim ze mam slabsi ramena a asi i ruce, ale je to jenom tohle? nebo je potreba vic?
diky

mixky
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mixky#2841

Re: Muj pritel monk, pomoc s postavou

Příspěvek od mixky » 21.11.2012, 16:54 hod.

Muzete mi poradit co zmenit? Ted jsem dojel inferno a chtel bych zacit farmit
http://eu.battle.net/d3/en/profile/mixk ... ro/3127499

Odpovědět

Zpět na „Monk“