Nove buildy skillů v Patch 2.0

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Nove buildy skillů v Patch 2.0

Příspěvek od Seton » 18.03.2014, 10:10 hod.

Maslo: Tak tohle ža někdo poskládá,tak všechna čest :D! to bude moc mazec.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Nove buildy skillů v Patch 2.0

Příspěvek od maja » 18.03.2014, 10:17 hod.

nemyslím si že to v praxi bude na sto procent fungovat, ale za vyzkoušení to stojí

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: Nove buildy skillů v Patch 2.0

Příspěvek od maslo » 18.03.2014, 10:32 hod.

no to poskládání to už je jiná věc :D


maja: když by se doplnili ostatní itemy tak aby to fungovalo tak si myslím že by to mohlo fungovat. Další věc by byla DMG já beru něco jako tank/supp monk.
A taky myslím že o nějaký ten item co jsem dal do seznamu by se mohl odstranit a nahradit něčím jiným.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Nove buildy skillů v Patch 2.0

Příspěvek od firdecek » 02.04.2014, 13:45 hod.

Tak už cca týden jedu speed farming build, který je neskutečně OP (ale pouze zatím na nižší obtížnosti, čekám na lepší gear).

V podstatě jeho hlavní doménou je skill Epiphany s runou Inner Fire. V kombinaci s tempest rush skillem je toto neskutečná AoE zabijárna :) Nevím, jestli to tak blizz zamýšlel, ale obecně Epiphany funguje tak, že při každém obyčejném útoku vystřelí monk ještě na jeden další útok na náhodný cíl v okruhu cca 60 yardů. Tempest rush však útočí neustále, takže monk tím pádem zabíjí vše okolo cca 3-4x za vteřinu (záleží na Attack speedu).

Jako obecný build se dá použít tohle: http://us.battle.net/d3/en/calculator/m ... bSV!YZcbbY

Video, jak to funguje je zde: http://www.youtube.com/watch?v=_qvbRIKm ... nCCD6RLiIQ

Já osobně místo Breath of heaven používám Air Allyho kvůli spiritu. Ale záleží na gearu. Také doporučuji maximálně investovat do Cooldown reduction - sám mám cca 59% :)

Tímto dosáhnete toho, že budete prakticky pořád ve stavu epiphany. Mimochodem, když je Epiphany aktivní, jste imunní vůči frozen, jailer a dalším CC affixům elitek :)

Skill Seven sided strike je zde kvůli té chvilce, kdy je Epiphany na cooldownu...také se hodi na single target elitky (např. Rift guardian), kde Epiphany není tak účinné.

Tento build se hodí zejména na rychlo farmu nephalem riftů a bounties. Myslím, že žádný jiný char takto nedokáže rychle a účinně ničit vše okolo :) Já zatím jedu s mojim gearem na Master až T1.

Dark-Han
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkHan#2786

Re: Nove buildy skillů v Patch 2.0

Příspěvek od Dark-Han » 03.04.2014, 23:07 hod.

Nezjištoval někdo kolik se dá vymáčknout maximální CD reduction u monka? Pokud by to bylo alespoň 67%+ tak je monk defakto nesmrtelný se skillem Serenity a runou Ascension. Beacon of Ytar dává 20%, ve zbraních je myslím 10% tzv. 2x10%, v helmně diamond 12,5% a pak už nevím. Něco myslím dávaj prsteny a amulet. Možná dávaj něco i ostatní itemy ale to teď nemůžu zjistit.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Nove buildy skillů v Patch 2.0

Příspěvek od firdecek » 04.04.2014, 11:41 hod.

Já jsem to vytáhl na Cooldown reduction až na 62 procent...ale za velkou cenu, nad 50 procent je tam nepřímá úměra, že se přidává z gearu jen polovina procent cca. Celkově jsem měl totiž min. 80-85%. Teď mám na monkovi čistých 70,5 procent CDR, ale výsledná mi ukazuje jen 53,03 procenta kvůli deminishing returns..takže dotáhnout to na 67 by bylo buď zhola nemožné a pokud ano, tak bys musel mít na všech slotech maximální redukci, setový gear na CDR (tuším jsou dva) a tím by jsi ztrácel na toughness a DPS tolik, že se to zkrátka nevyplatí...já jsem to právě z těch 62 procent snížil na 53, abych si mohl zvýšit DPS...

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Nove buildy skillů v Patch 2.0

Příspěvek od zahron » 11.04.2014, 22:19 hod.

jak moc velký torment farmíš stím tempest cooldown reduction buildem?
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Nove buildy skillů v Patch 2.0

Příspěvek od firdecek » 12.04.2014, 07:08 hod.

Dávám v pohodě T1, kvůli rychlosti výš nejdu, protože loot je vlastně stejný...ale když třeba farmím legendární matroš, tak jedu T3, občas T4 bez problémů..akorát to trochu déle trvá. Určitě to není build vhodný pro vysoké tormenty, ale velmi se hodí pro fast farmu nižších obtížností. Třeba bounties dělám na experta, protože to prostě běhám a všechno okolo padá na jednu ránu (i elitky často) a nafarmím klíče na riftu. Tu pak dávám na T1 a cca do 5-8 minut ji mám (záleží na slepačkách, lokacích apod.).

Odpovědět

Zpět na „Monk“