Malý help

Odpovědět
exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Malý help

Příspěvek od exofus » 03.04.2014, 08:15 hod.

Čaute,

tady je můj monk

Kód: Vybrat vše

http://eu.battle.net/d3/en/profile/exodus-2634/hero/4639502
vím že je nic moc :( možná toho trochu vytankuju ale ten dmg je strašný :(( takže můj dotaz jak to chodí z dmg main a off handu
respektive co si dát do mainu a co do offu. Hituje se vůbec offhandem?Když ne procne něco s toho offhandu ?Když ne má vůbec smysl jet dual wield nebo tam dát shield ?Když jo kua jakto že ten fmg mam tak malej no kuciii mám v tomhle guláš

díky všem za rady nebo vysvětlení

Dark-Han
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkHan#2786

Re: Malý help

Příspěvek od Dark-Han » 03.04.2014, 16:10 hod.

No papírově největší dmg dosáhneš, když budeš mít na obouch zbraní cca 2200 dmg, main stat (v tvém případě DEX), díru pro šutr se zeleným gemem s co nejvyšší kvalitou a eventuelně s % do crit dmg nebo s % atkspd. Jinak u dalších předmětů obecně platí, že musíš mít na nich co nejvyšší main stat (opět v tvém případě DEX) dále % crit. hit chance, % crit. dmg a % atkspd. U prstýnků a amuletů můžeš mít ješte + dmg.

Druhý způsob jak zvýšit dmg, který se ti ale nezobrazí papírově jsou itemy s např. xy% nějakého skillu nebo xy% do lighting dmg apod. Platí ale aby si mohl využít tenhle dmg musís používat ty jisté skilly, které jsou napsané na tom itemu a v druhém případě musíš používat skilly, které mají ten daný elementární útok.

U nové postavy Mystic v RoS si můžeš u každého předmětu měnit jeden affix za jiný a tím docílit, že bude mít tvůj item přesně to co potřebuješ. To aby si mohl nějaký affix změnit potřebuješ nějaký craftící materiál a peníze, eventuélně gemy.

Zkus se podívat na mojí postavu ale bohužel blizzard má na svých stránkách chybu, takže affixy co jsem si na svých předmětech změnil u Mystica se na téhle stránce nezobrazují správně. http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dark ... o/37450970

Odpovědět

Zpět na „Monk“