Cold build

Odpovědět
exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Cold build

Příspěvek od exofus » 01.07.2014, 10:15 hod.

Ahoj lidi díval jsem se na změny v 2.1 a jediné co mi s toho vyplývá je že prostě cold,frost monk tady dostal obrovský prostor.

Vytvořil jsem tak trochu z nudy tenhle cold build :
http://us.battle.net/d3/en/calculator/m ... ..U!YccYac

Spirit generator - u toho si nejsem moc jistý s velkou pravděpodobností bych ho ještě vymenil.
LTK - runa na cold dmg a slow
Inner Sanctuary s forbiden pallace
implosion s cold runou
mantra na heal a rezisty nebo možná s jinou runou uvidíme co s tím provee pasivka harmony.
SW - taky by se ještě dalo podiskutovat popřípadě vyměnit.

pasivky:Resolve,OwE(Harmony),nová pasivka Determination a hlavně nová pasivka Relentless Assault.

chtěl bych podotknout že tenhle build je čistě do party a myslím že s takovou podporou by se šlo greater rifty o hodně líp.

Teoreticky si to představuju takhle:implosion -> zombikluci a zaombiholky zamrazí předělána cold runa jelikož jsou zmražení pasivka Relentless Assault te hromadě naloží ještě bonusových 20% a aby toho nebylo málo hodím jím pod nohy IS forbiden pallace což je dalších 30% navíc, jelikož počítám že s imposion nepřitáhnu jen jednoho ale spíše více lumíků pasivka Determination mi zařídí taky nějaký plus dmg. Prostě si myslím že +50% dmg na targety které jsou nehybné je prostě pro týmové kolegy hotová lahůdka. Ano tenhle build je na solo nepoužitelný ale to není jeho zaměření tenhle je zaměřený co nejvíc na team a na zrychlení procházení G riftů.

věci by se ale musely přizpůsobit , protože hádám spirit management nebude moc jednoduchý, takže paragony na snižení resource, nebo itemy na resource, cd asi není třeba moc řešit má ho jen IS.

Tak co myslíte že to je použitelný ?Nebo nějaké doplňující info, nápady...
Protože mně jako monkovi je jasné že sám se v G riftech moc daleko nedostanu a že mám šanci jen s nějakou wizznou,WD,DH a těmhle chci pomoct jak jen to půjde aby ty gemy a dropy byly opravdu good

Odpovědět

Zpět na „Monk“