Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 05.01.2015, 15:42 hod.

jojo funguje :), není to sice knockback ale spíš takovej "knock-in" :D ale fungují ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od pan HU » 05.01.2015, 16:32 hod.

Jinak šutry už mám s Monkem minimálně na 33 a ještě mohu výš... navušuju je přes WD, ale víc jak 34 jsem sólo s WD nedal ... je to často velmi těsné, kupodivu pořád nestíhám čas spíš kvůli DMG než kvůli smrtím. I bez chcípnutí mi kolikrát tak 30s-minutka chybí. Možná hraju moc bojácně a měl bych více probíhat přes SW skrz a házet fetiše častěji i z druhé strany.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od pan HU » 09.01.2015, 14:35 hod.

Jen ještě doplním, že ve srovnání s phys./poison pet WD mi takhle postavený Monk dává v trialu pravidleně šutry 34-35 (jednou i 36), kdežto s WD jsem se jen jednou a asi náhodou dostal na šutr 33 (sólo samozřejmě myslím) a jinak jen 31-32. Takže využití i tímto směrem ! Paráda !

Ale na GR je takhle postavenej sólo Monk v podstatě naprd. RG se zabíjí strašně dlouho, takže i když tam člověk doběhne před limitem, tak to obvykle nedá. A elitky s hodně nepříjemnými kombinacemi elem. DMG jsou taky někdy oříšek (fire chains apod.). Dal jsem včas jen 31 právě kvůli zdlouhavému pižlání RG. Ale kdyby to člověk zkoušel častěji ... na 33 cca by se při dobré kombinaci a dobrém RG sanad dostat dalo.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od pan HU » 15.01.2015, 11:25 hod.

Dneska večír zkusím monka po patchi ... a vzhledem k tomu jak jsem si zamiloval Cyclone strike, tak ho zkusím hrát úplně stejně ... uvidíme jak to bude šlapat.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od pan HU » 16.01.2015, 09:30 hod.

Tak jsem na závěr v jednom riftu odzkoušel a přijde mi, že to funguje úplně stejně jako předtím. Žádnou změnu k hrošímu nepozoruji. Zůstávám tedy prozatím u Cyclone striku a Flying dragona.

Zkusím s tím dnes trial, zda budu dávat stejné šutry jako předtím nebo horší či lepší.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Slw » 16.01.2015, 09:35 hod.

teď mi padl anci Scourge, tak to s ním hezky šmydlím (kuk na profil kdo chce)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Tokugawa » 07.08.2015, 10:36 hod.

Včera jsem opustil své dvě WD a chvíli se mazlil s monkem (http://eu.battle.net/d3/en/profile/Unte ... o/49797165). Běhal jsem s tímhle nedokončeným SW/Inna buildem spolu s panem HU rifty na T6 (bez problémů) a GR, kde jsem na GR34 chcípal jakou moucha. GR29 byla OK. Jak ale pravím, build není zdaleka dokončenej, Strongarmy mi padly až na úplný závěr u Kadaly, chyběl Ice Climbers a hlavně komplet lepší hadry.

Tenhle build mě ale poměrně dost baví, chce se mi u něj zůstat a zlepšovat ho :) Setone, Tvoje zkoušky a návrhy různých buildů rád procházím, díky, je to zábavné a inspirativní :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 07.08.2015, 11:54 hod.

Není zač :) jsem rád, že mám své odběratele :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Monk“