Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 27.10.2014, 13:31 hod.

@Exofus: Ano, Fist of Fury se používá právě kvůli vyskokému proc rate na gemy. Navíc je holy jako celý build,takže ideál :)
Brum: Jak bylo psáno, i špatný FD překoná jakékoliv jiné dobré daibo
Sansaj: Pěkně postupuješ :) 3,5 mega s buffem je na tento ("můj") málo :D. Uvidíš že půjde ještě nahoru! a jakmile budeš mít všechny gemy nad 25 rank, uvidíš teprve pravou efektivitu v praxi ;-)

Zítra editnu,mám screen 5,2 mega s buffem(solo) což mám teď docela standart :). Taky dám edit okolo gemů :) udělal jsem pár úprav v buildu a stojí to za to :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od sansaj » 27.10.2014, 21:16 hod.

Setiku tak dnes dokoncen zakladni vycvik Monka :) Vsechny Gemy na lvl 26, Stromgardy a SWK Crown od Kadaly cimz jsem mohl vymenit SWK amu za ten svuj dokonaly :)
Testy:
Solo Trial lvl 33 ale urcite to pujde vyse, jinak stabilne lvl 28-30
Solo GR lvl 29 a 2,5 minuty rezerva... GR Guardian na lvl 29 do 1 minuty dole a to jsem mel toho jedovyho tlustocha :D
Solo GR lvl 32 narolovala se mi pekne tezka mapa takze asi o 7 minut jsem to nedal (samej Corupted a Arcane s Barierou a Moltenem)
Rift: 1x13 minut kdy jsem zbiral vsechno, 1x9 minut pouze lege veci a 2x11 minut klasicky (neco jsem zbiral a neco ne) a hlavne debilni mapy...

Docela rad bych uvital nejake doporuceni co vymenit za Shardy a kde se zvednout, Urcite asi Chest a shouldery :D ale jsem s tim tak nadseny, ze nevidim co kde zleist, ale urcite je kde se zlepsovat :D Abych pravdu rekl kdyz mi tam poprve vyletelo critt cislo 100 mega tak jsem tomu ani nechtel verit :D jinak prumerne co tak koukam, tak to tam lita kolem 60-80 mega obcas tech 100-120 mega, ty vyssi cisla vetsinou kdyz mam na sobe prilepeno vice rare nebo elit... to je asi tak vse prozacatek... :)

Edit: Na battle netu este neni aktualizace...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 28.10.2014, 19:28 hod.

Ahoj. No tak paráda :).
Zítra na to mrknu ;-), teď se du věnovat své polovičce ;-) :D. Jinak na první straně screen s novým rekordem DPS ;-). Výměna Tauguk za Gogok byla víc než přínosná, protože s Innou se dá Taeguk držet stále na max :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 29.10.2014, 09:36 hod.

sansaj píše:Setiku tak dnes dokoncen zakladni vycvik Monka :) Vsechny Gemy na lvl 26, Stromgardy a SWK Crown od Kadaly cimz jsem mohl vymenit SWK amu za ten svuj dokonaly :)
Testy:
Solo Trial lvl 33 ale urcite to pujde vyse, jinak stabilne lvl 28-30
Solo GR lvl 29 a 2,5 minuty rezerva... GR Guardian na lvl 29 do 1 minuty dole a to jsem mel toho jedovyho tlustocha :D
Solo GR lvl 32 narolovala se mi pekne tezka mapa takze asi o 7 minut jsem to nedal (samej Corupted a Arcane s Barierou a Moltenem)
Rift: 1x13 minut kdy jsem zbiral vsechno, 1x9 minut pouze lege veci a 2x11 minut klasicky (neco jsem zbiral a neco ne) a hlavne debilni mapy...

Docela rad bych uvital nejake doporuceni co vymenit za Shardy a kde se zvednout, Urcite asi Chest a shouldery :D ale jsem s tim tak nadseny, ze nevidim co kde zleist, ale urcite je kde se zlepsovat :D Abych pravdu rekl kdyz mi tam poprve vyletelo critt cislo 100 mega tak jsem tomu ani nechtel verit :D jinak prumerne co tak koukam, tak to tam lita kolem 60-80 mega obcas tech 100-120 mega, ty vyssi cisla vetsinou kdyz mam na sobe prilepeno vice rare nebo elit... to je asi tak vse prozacatek... :)

Edit: Na battle netu este neni aktualizace...
Tak na to koukám a vylepšení může být dost :). Koukám na předměty, playstyle nevím :). Je důležitý hlídat si spirit management.
Takže k předmětům:
1. V prvé řadě vyměň ramena! Tzn. BS teď do ramen,nikam jinam dokud nedostaneš jiný! Máš tam redukci resource cost! zabiják buildu!! Pryč s tím! Místo té redukce costu nejlíp CDR nebo když nevyjde,tak alespoň +% skill, třeba Wind. Ale CDR bude ideální :)
2. Na helmě přetoč 15% life na CritChance, kamen co tam máš by měl stačit. Do budoucna helmu s lepší secondary (gold find je zbytečnej)
3. Chce to lepší RoRG. Ideálně s natural dírou a mít tam CritDMG/CritCh/Dex nebo CritDMG/AS/Dex
4. Chce to Strongarm brancery s +20% Holy DMG! U těch tvých to mělo být místo LpH.
5. Na botech resisty místo LpS !!
6. Na gatích to stejný, All res místo LpS (pokud už teda nemáš resisty 1000-1500 +
7. FD není úplně zlej :). Ale ten +%SW to tam strašně przní :/. Místo toho LpH nebo aspoň AS(na daibu může být až 28K) a je to paráda :).
No aspoň máš proč hrát ;-). :wave: :wave:
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od sansaj » 29.10.2014, 12:21 hod.

Setone Díky :D Tohle jsem potřeboval slyšet... Nevěděl jsem co přesně potřebuju mít na Itemech abyto šlapalo tak jak má... Všechny itemy co mám na sobě jsou prvni drop, takže to tomu odpovídá, že je kde co zlepšovat...

Ano ramen jsem si vědom, že potřebují vyměnit, došlo mi to až když byl napsaný příspěvek, že Cost Resource mi bere potřebné množzství na lepší spam ze SWK clonu...
Co se týká stylu hry, tak Sweeping udržuji stále na 3.stupňi, když je větší grupa nebo potřebuju stáhnout mobky k sobě tak nahodím Cyclone a pak už spam Mantry a vyvolávání exploding klonu a kdzy jde do tuhého tak nahodím Mystic Ally, což nepřítele zmrazí a hned následně Epiphany (většinou nahazuji u Bosse a Elit, občas u Rare Packu když jsou hodně tuhý ) Samozřejmě se Spirit Managmentem jsem se docela zžil a málokdy mi klesne spirit pod 1/3, a skoro a jen ve vyjímečných případech mi dojde spirit... jo u jednoho Bosse mi pravidelně dojde spirit, je to ten co mne na pár vteřin ochromí a pak na mne v tom ochromeném stavu padá kamení, tak tam klikám na mantru jak zběsilý :D

A k Předmětům:
1. Ramenou jsem si vědom jak už jsem psal výše
2. Helmu přetočím, to je to nejmenší, materiálu mám dostatek
3. Ano RORG to chce lepší, včera mi padly dva, ale naprosto tragický a nepoužitelný
4. U Strongarmu původně místo Dexky bylo 17% Holly, to byla moje chyba, nevěděl jsem co přímo rerollnout a usoudil jsem, že bude lepší ponechat LpH a přetočit Ellementary
5. a 6. Jasný rezisty jsou potřeba to už teď taky vím :D a samozřejmě, že ani náhodou nejsem na 1000 all rezist
7. Opět nedočkavost a chybka... někde jsem se dočetl, že je lepší dmg... a teď už si nevzpomenu co tam bylo původně, jinak jede FD mám eště v bedně, ale je mnohem horší, zatím je uschován...

Jinak jsem se dostal na 4,1 mega dmg s Gogokem a včera jsem stihnul doexpit Tageuk na lvl 26, ale už nestihl otestovat... Testovat budu až zítra doma :)

Každopádně díky moc za konstruktivní kritiku a rady a že jsi se na to mrknul :) aspoň mám co dělat :)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Mlok » 29.10.2014, 12:26 hod.

3) Jen poznámka k RoRG. RoRG s ChC + ChD nemůže existovat. Když bude mít natural socket (ideální), tak tam vždy k tomu zůstane LpH nebo ATS. Tedy nejlepší možný je pak s dex + ChD (nebo ChC, výběr je dle aktuálního stavu gearu. já třeba měl doteď na DH s ChD, tak to vycházelo lépe, co jsem přidal ChD na WH, tak už mi vychází lépe zase ChC, tak jsem to přerollnul) + ATS + socket.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 29.10.2014, 12:39 hod.

Game play OK :). Až budeš mít vymazlenej gear, budeš to řešit jak já teď, přesun přes DS do skupinky, stahnutí k sobě+mantra a hotovo, přesun dál ;-). Cyclone používej i když nepotřebuješ stahovat, vždy jednou,poprvé m´ho musíš použít vždy(i kdybys k sobě stahoval jen 2moby) aby procl bonus brancerů, ten je hodně znát ;-).
Ty předměty:
2. Určitě přetoč ;-)
3. nafarmi ho klidně na normál, budeš jich mít 3 zadky ;-)
4. Blbá chyba :/ ale co, alespoň už víš pro příště ;-). teď to už tak nech, určitě netoč pryč Dex
7. Počkej na drop pořádnýho :)

Ten Taeguk bude na 26 ranku ještě furt horší než Gogok nebo tak nastejno. Od ranku 35 už je zase výrazně lepší Taeguk, pokud ho ovšem na začátku mapy rozjedeš a držíš ho na max celou mapu/rift/G-rift. Mě teď vlastně dává na plným stacku 25% dmg a 25% armor, což je znát víc než dost. Jinak nebudu si hrát na hrdinu,moje prsty bolí, takže SW (Taeguk) udržuju v chodu makrem ;-). prostě a jednoduše po 500ms mi makro samo stiskne "w" kde mám nastavenej SW. Jiank by to bylo o prsty :/ :D.
GL a pokračuj ve farmení :)

EDIT: Už to vidím :) Mlok má pravdu samozřejmě, sorry za nechtěnou dezinformaci. Pak tu variantu s AS.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od sansaj » 29.10.2014, 12:40 hod.

A eště se chci zeptat na ty gatě Depth Diggers... ty přidávají 97% k aktuálnímu dmg nebo se započítávají jako arena dmg, jako následný a vedlejší dmg?? protože pokud by generovali hlavní dgm i s proc gemu teda dmg z gemu, tak by se ty čísla pohybovali eště o řádku někde jinde anebo se to vypočítává ze základní hodnoty dmg a pak se k tomu připočítávají ty ostatni hodnoty...

základní DMG x 97% gatě + Ability + proc gemů = výsledná hodnota ??

Mlok: ano vím to, někde jsi to tu už zmiňoval

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 29.10.2014, 13:10 hod.

Nene! přidávají X % jen k primary skills!! Uvidíš to i v detailu postavy, přičte se to stejně jako kdybys měl + 97% na gearu k určitýmu skillu. Nasadíš je a vidíš FothW,DR,Cripling wave,FoT mají +97%. Prostě jako plus do skillu.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od sansaj » 29.10.2014, 13:23 hod.

Jeeee tvle já sem debil :D vždyť je to tam jasně napsaný Primary Skills jasně no to už teď dává smysl... já se zaměřil jen na tu DMg a opoměl jsem primary... Omlouvám se, ptát se na takovou hovadinu :D

Gemy na 35 lvl nevim kdy dostanu, to bude práce na hodně dlouho :D Jinak eště jednou dík za péči :D

Edit: jsem netuši, že i u Diabla jsou Makra když vlastně používáš jen 4 tlačítka :D
Naposledy upravil(a) sansaj dne 29.10.2014, 13:25 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 29.10.2014, 13:24 hod.

V pohodě :) vždyť se nic neděje. Přehlídne se každej. No já co mám gemy 35-39 tak většinu jsem udělal v partě, zvlášť ty 39 rank ;).
NZ
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od exofus » 29.10.2014, 16:38 hod.

Mrkněte na mého mončičáka - taky ještě má k ideálu daleko, kdyžtak poraťe nějaký skill change a tak obecně

http://eu.battle.net/d3/en/profile/exod ... o/45881158

-helma není ideal šutr na drop tam mám proto aby mi padla jiná :D
-amulet usilovně farmím hellfireamulet
-shoulders - nejsou nejhorší, ale taky když padnou lepší vyměním a to platí o rukavicích
- ring SoJko ok ale RoRG farmím taky lepší na tenhle se nedá dívat
-boty - mám ty boty na dva ally ale nějak nevidím jejich výhodu allyho jsem nikdy nepoužíval může mi to někdo nějak osvětlit ?
-weapon - no padl mi jen jeden FD taky nic moc ale lepší než nic
-bracers - spokojenost
-brno a opasek spokojenost

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 29.10.2014, 17:12 hod.

Ahoj. Jen krátce, nemám teď moc čas :(

-Do helmy jasně diamond na CDR, ten žlutej vážně nemá cenu :) a narolluj CritChance
- Zkus nasadit ty boty a místo Sanctuary skillu dej Mystic ally s runou Fire ally. Pak pasivku místo pasivky Seiz dej pasivku Unity a uvidíš význam těch bot na tvém DPS ;-)
- FD je celkem pěknej :).
- maxuj lege gemy a cěkej na lepší gear :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od sansaj » 29.10.2014, 17:30 hod.

Zdarec
Koukám, že Seton byl rychlejší... Jinak asi bude platit to samé co u mne, lepší setovky nafarmit, z helmy vyndat šutr (ten co tam máš je naprosto bezvýznamný jak píše Seton ) Do FD bych udělal díru z giftu a přeroloval natural socket a pokud máš Crudesty tak je nasaď a dej si Abillitu Mystic Ally a uvidíš... Eště možná pokud chceš chodit Solo GR tak určitě Unity + RORG, bez Unity se na vyšších lvl GR nechytáš...

Jinak jak říkám, to co psal Seton u mne platí i pro Tebe... tady jiná cesta nevede :)

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od exofus » 30.10.2014, 07:42 hod.

jasně chápu budu se řídit těmi radami tady je pár doplňujících otázek:
Když si nahodím boty a castnu fire ally - dá mi to +20% dmg mebo jen 10%?
Chtěl bych zrychlit farmení RoRG - jaká je nejrychlejší cesta ?
a pak otázka nalegendary gemy mam mirinae,pain enhancer a ten na swiftness, ale vidím že používáte místo swiftness taegukk , vyplatí se to ? vždyť ten build je založen na proc rate aby mirinae procoval jako o život = IAS nadevše ne ? nebo ten taegukk zvedne dmg I tomu smite ?Pokud ano nebylo by lepší místo toho vyhodit pain enhacer a mít swiftness,smite a dmg ?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 30.10.2014, 09:51 hod.

K otázkám:
-- Když nasadíš Crudest boty a máš ve skill baru Fire allyho (tzn. nemusíš ho castit,stačí když ti 2 běhají s tebou) tak máš +20% dmg ;-) Když je pak aktivuješ, rozdělí se na 20 malých a taky slušně naloží.
-- Ano, rychlofarma na Normal obtížnost. Chce to 4 lidi, každej vlítne na jedno bounty a za 3minutky máte splněno Akt1 a dostanete krabičku. Neotvírat,to je zdržování,hned jak to dostanete tak relognout hru a nanovo. Nesbírat zbytečně itemy,jet jen cíleně po bounty úkolu ať je to co nejrychleji. Za hodinu máš inv narvanej krabičkama a otvíráš ;-)
-- Dřív jsem měl v buildu Gogok, ale zjistil jsem, že na ranku 30+ je lepsí Taeguk když ho držíš na max stacku (to jde díky inně)!! trik je v tom, že AS získáš z Pain Enchancer+Cyclone ;-). Ano, zvyšuje dmg všemu, tzn i smite z Mirinae. Mirinae procuje krásně,když jsou mobové stáhlí okolo tebe (cyclone). Pain enchancer ti přidá AS taky stejně Gogok,ale navíc bleedujou,takže nejaký to dmg navíc ;-). Jediná situace,kde je Gogok lepší než Pain je Rift Guadrian, ale tam to kompenzuje Taeguk na max stacku, takže smite z Miriny dává strašný mrdy :D. Mě momentálně 120-160 mega jedno smite :). Setup Taegug+Mirina+Gogok zkusím dnes večer testnout, ale myslím že kombinace co mám nasazenou teď je lepší ;-), viz aktualizace DPS na první straně, momentálně 5,3 MEGA!!!
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Cartman » 31.10.2014, 06:25 hod.

Pouzivate taky zaroven sweeping s mantrou, kdyz mantra nestiha palit spirit? Nevyrusujou se a neprerusi generator.

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od exofus » 31.10.2014, 07:51 hod.

jak to myslíš když máš innu tak máš sweeping for free ne ?

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od sansaj » 31.10.2014, 08:08 hod.

Sweeping Ti nebere vubec spirit a nepali ho pri Innas Setu, takze sweeping Ti ani nema co prerusit a jako hlavni spent na spirit mas Mantra Of Convictions, jen musis davat pozor aby Ti pri spamovani nedosel spirit, takze je dost dulezite se naucit managment spiritu a navic Sweeping udrzujes neustale na lvl3. Mantra Ti stiha palit dostatecne mnozstvi aby byl zaruceno vyvolani klonu ktery dava hlavni dmg pri tom vybuchu a navic Ti procnou pokazde gemy.

Setone prosim te jak zvladas drzet Tageuk stale na plnym vykonu ?? at se snazim sebevic, tak se mi nedari ho stale udrzovat na plnem stackovani, pokazde mi dojde spirit...

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Cartman » 31.10.2014, 08:34 hod.

Stacilo se mrknout na profil, ja jedu cistej swk ; )-

Odpovědět

Zpět na „Monk“