Poradí někdo?

heroes92
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:heroes92
Poradí někdo?

Příspěvek od heroes92 » 19.10.2014, 10:59 hod.

Strašně se mi líbí jak pomoci Exploding palm padá vše okolo. Rád bych se zaměřil přímo na toto kouzlo a chtěl bych se zeptat, zdali na to existuje nějaky efektivní build, který toto kouzlo využívá hlavně a se kterým se dávají pořádné rány. Děkuji

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od Brum » 19.10.2014, 14:38 hod.

Tak mechanika skillu byla s patchem 2.1 upravena a z mozna nejpouzivanejsiho skillu se EP stal skillem na okraji zajmu. POsledni dobou jsem ho videl jen jako soucast lightning buildu. Urcite nejaky najdes na diablofans.com.

Pokud chces vylozene jen čisty EP a nezalezi ti na efektivite, ale jen na zabave, tak bych zvazil starou dobrou fistku - http://us.battle.net/d3/en/item/the-fist-of-azturrasq

kacus
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kacus #1791

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od kacus » 19.10.2014, 19:30 hod.

Nedávno jsem viděl pěkný build - využíval fist of azturrasq, rimeheart a mad stone. Bohužel ani jednu z těchto věcí nemám, tak jsem nemohl vyzkoušet. ale na videu vypadal dosti pěkně, odkaz je zde: https://www.youtube.com/watch?v=nw4wWGqTevs

heroes92
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:heroes92

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od heroes92 » 19.10.2014, 20:36 hod.

A nějaký jiny build? Který teď letí a dají se sním dát klidně i 40mega rány?

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od tomisco » 20.10.2014, 23:13 hod.

Momentálně u monka nejvíce letí Sunwukoo set + Flying Dragon daibo + aspoň dva vylevelené gemy z trojky Mirinae, Gogok the Swiftness a Pain Enhancer.

Edit: Blbě jsem si to přečetl, tak sorry za OT. S EP jsem výše zmíněné zkoušel, ale nebylo to plně ono.
Naposledy upravil(a) tomisco dne 21.10.2014, 11:05 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od Seton » 21.10.2014, 09:18 hod.

Pokud chceš EP build, bude nejlepší ten co tady postoval kacus (to video). Ale je to náročné na předměty, já mám zatím Fist of AZ a Rimerheart, Madstone ne a ne padnout... jsou opravdu potřeba všechny 3 itemy, jinak je to naprd.
EDIT: Ještě postřeh k videu. Borec tam používá EP jako aktivní skill, což je zbytečná zráta jednoho slotu na aktivní skill vzhledem k tomu, že EP rozdává SSS pomocí Madstonu ;-). Je teda zbytečný mít ho ve skillech ;-).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Zefyros
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zefyros #2760

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od Zefyros » 17.04.2015, 08:01 hod.

Ahoj poradil by mi někdo jak poskládat build kolem Rimeheart, Fist of Az´turrasq a Madstone ? mám všechno ale nevím co dál a to video už není dostupné bohužel. Chci to nosit na G-rifty dík za pomoc.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od WulFgaR77 » 17.04.2015, 08:48 hod.


Ayreas
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od Ayreas » 06.07.2015, 15:50 hod.

Zdar lidi, tak abych nezakládal nový topic tak to napíšu sem.

Chtěl bych se zeptat zdali se dá něco sestavit s Shenlong rukavicema, nějak jdu proti proudu :) ... Skilly sem poskládal nějak tak na rychlost a dodge, celkem to řeže rychle, ale je to tak 13M a to je málo a potřeboval bych to nějak vyšperkovat (pokud to vubec jde). Jestli Cyclone strike? nebo Palm? aby to trochu padalo :)

Odkaz na postavu dát nemůžu jelikož jedu na PS4, proto to tak stroze píšu ;) ...
Mno stejně očekávám, že se nic poskládat asi nedá že? ale tak zkusím se zeptat Vás zkušenějších ;) Díky za případné odpovědi!

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od Seton » 07.07.2015, 09:17 hod.

Nech si Shenlongy a počkej, až vyjde patch 2.3 ;). Tam budou kralovat, alespoň to tak vypadá na PTR ;). Už je mám schovaný v truhle :)
Edit: Momentálně s něma nemá cenu zkoušet cokoliv ;), pokud teda nefarmíš okolo T3, tam můžeš použít vlaastně cokoliv ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Ayreas
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od Ayreas » 07.07.2015, 15:08 hod.

Vážně? tak to si mě velmi mile potěšil ;-) nějaké podrobnosti k tomu máš?

Jinak farmím s tím na T6, jde to, ale dře to :-) ... když je všechno aktiv (runy a pasivky) tak: rychlost +98% , cca 2,8 utoku/sec, crit chance 45%, crit. dmg 403 ale holt je to spíš pro zábavu :-) no možná když ještě vylepším ten gem na primaryskill tak by to mohlo být lepší :-) (zatím jen ty depp digger kalhoty +98% primarz skill) k tomu dva fire ally a dál už nevím co by ... :-D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od Seton » 07.07.2015, 15:21 hod.

Ten set bude kompletně předělanej :). Nevíme ještě finální formu, protože podle PTR to zatím vypadá, že to nerfnou :( :(. Na PTR teď jedu generator build:
Shenlong, 4p Inna, F+R, 2p Rainment jako equip a FD+RoRG+DD v kostce jako pasivky...
Výsledek je, že tvoje generator skilly dávají mega pecky společně s šíleným AS :D.
Jeden hit od Fist of Thunder nebo jiné primárky se pohybuje mezi 1 miliardou - 3 miliardama, podle gearu a setupu (jde to totuž kombinovat i jinak) :D, když k tomu přičteš AS jednoruček+FD daibo passivku....je to prostě až moc :D. Takže čekám nerf no :( :(. V patch notes máš upravený sety, jak ASI budou v 2.3 ;)
http://www.diablofans.com/news/48457-2- ... s-are-live
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Ayreas
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od Ayreas » 07.07.2015, 15:29 hod.

Jj, to zní až moc hezky aby to pak byla pravda :-D

Jinak díky moc za odkaz, hned mě tam zaujala větička:
"The damage of your Spirit Generators is increased by 1% for each point of Spirit you have" // to by se mi zrovna teď šiklo :-D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od Seton » 07.07.2015, 15:35 hod.

nz ;), uvidíme na Live no, co z toho se dostane ven :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od maja » 09.07.2015, 09:20 hod.

Sete a jako to vypadá s použitím Uliana's setu, díky na info :-)

pepe.kep
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:pepe#2764

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od pepe.kep » 09.07.2015, 09:47 hod.


Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od Seton » 09.07.2015, 10:00 hod.

Maja:
Rozepsal sem se trošku, tak založím vlákno a můžem se povabit ;)
pepe.kep:
Quin to automaticky odsoudil na farmu T10 protože jede generátor build, ale myslím, že s příchodem S4 ty buildy budou na stejné úrovní a pokud nerfnou Shenlongy (jako že určitě) tak SSS monk by mohl být N.1 ;) :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Ayreas
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od Ayreas » 11.09.2015, 08:33 hod.

Zdar Setone,
tak sem oprášil ovladač a zapl Diablo s novým patchem a pokud možno rád bych tě požádal o radu co s tím mým monkem jak jsme se bavili o pár příspěvků výše :-) Zatím si připadám jak "alenka v říši divů" :)

Na starým patchi byly shenlong prakticky nepoužitelné, ale bavilo mě to a teď to vypadá už véélmi dobře, ale potřeboval bych upřesnit co a jak, na co se zaměřit a tak. (jedu PS4 takže odkaz na postavu ti dát nemůžu).

Pro shrnutí mám tedy Shenlong + věci zaměřené na primary skills (depth digg + gem simplicity), dále focus + restraint, ty botky na dva ally (asi už zbytečné?), gundo gear atd ... v kostce zatím nic (včera sem to zapl).

Tak pokud bys byl tak hodný byl bych ti vděčný ;)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od Seton » 11.09.2015, 08:44 hod.

Ahoj. Mkrnu na to potom a editnu tento příspěvěk ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Ayreas
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Poradí někdo?

Příspěvek od Ayreas » 28.09.2015, 12:05 hod.

Si na mě zapoměl chlape :-D ... Jinak sem se inspiroval Quinovým videem na youtube, že sem to předělal na fire dmg ;)

Odpovědět

Zpět na „Monk“