Jaky build na GR40+ s grupou?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče
Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od Cartman » 06.11.2014, 06:43 hod.

Sevas ; )-

Jaký hrajete build na GR s grupou? Support se mi moc hrát nechce, tak nvm, jestli se dá hrát 40+ s nejakym jinym buildem.

Když sem byl posledně 40+, tak sem pořád ležel, neměli sme teda žádnej support, to možná bude kámen urazu, že bez něho to nejde, at už s wd nebo monkem.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od Seton » 06.11.2014, 09:17 hod.

Čau. No to je kámen úrazu, nic jinýho. na GR 40+ prostě potřebuješ FearWD a nejlíp i toho zDPS monka :( .
Já jel GR 40,41 s tím svým monkem (co je tady popsán v samostatným vláknu) a bylo to docela v pohodě, ale jak říkám, byl tam FearWD a 2x DH.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od Mlok » 06.11.2014, 10:06 hod.

Monk bohužel začíná zcela ostrouhávat.

Už ani jako support pro 4-party týmy se nehraje. Nejprve začal být vytlačován Saderem a začal se hrát tým Sader + WD + 2x DH. A teď aktuálně se do čela žebříčků protlačil tým s Barbem (Barb + WD + 2x DH).
Monk byl zcela vytlačen.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od Cartman » 06.11.2014, 10:29 hod.

Hm, ja sem zvyklej, ze hraju vzdy to, co je momentalne mimo ;D tak aspon ten DH, az mi nekdo daruje jeste par veci a pujdu huntit itemy.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od Mlok » 06.11.2014, 10:35 hod.

Tak použitelně určitě je pořád dobře, ještě nedávno to nejlepší týmy hrály s Monkem a na GR50 se dostaly. Se Saderem a Barbem se jen dostaly o trochu výše až na GR53 (53 s Barbem, 52 ještě i Sader).

A kdo tady hraje výše než na GR50...

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od pns » 06.11.2014, 11:17 hod.

ot: je pri gr 50+ nejaka "vetsi" "lepsi" odmena nez gr 30+ ?

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od Mlok » 06.11.2014, 11:28 hod.

GR50 jsem sám nikdy nehrál. Solo končím zatím na GR43 (který tedy zatím nedávám včas). Nic speciálního na vyšších GR nepadá jen je všeho o něco více (leg., shardů, XP, goldy).
Hrát GR40+ má pouze dva důvody:
- větší lvl gemů
- pokud někoho zajímá umístění v žebříčkách (případně překonávat sám sebe pokud to někoho baví a na umístění v žebříčku to nestačí)

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od McT » 06.11.2014, 11:44 hod.

V monkovi se vůbec nevyznám, ale nějak to asi jde:
https://www.youtube.com/watch?v=bDbL_26zP9I

Bohužel jsem zkoušel hledat jeho gear, ale nikde jsem nic nenašel.

Pak tu jsou nějaké dobře hodnocené buildy:
http://www.diablofans.com/builds/3388-g ... sert-ninja
http://www.diablofans.com/builds/848-g4 ... onk-quin69
http://www.diablofans.com/builds/835-g3 ... ild-quin69

EDIT:
Se divím, že stím Crusaderem se dostanou tak daleko když vlastně neutočí a je tam jen jako podpora.
já se těším na dobu až v TOP bude i wizard :D

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od Brum » 06.11.2014, 17:44 hod.

@ McT Nejde o dmg, kterou Support postava dela, ale o dmg kterou diky ni muzou delat ostatni, na vysoky GR po hrichu jen DH. Mlok by určitě spočítal kolik DMG buffu přinese monk, WD nebo nedej boze Sader. Ale to ze se DH nemusi hybat a mohou se soustředit jen a jen na DPS a monk/sader přivádějí k sentry další a další packy už je mimo rovnici. V těch týmech děla dmg je pulka party. ostatni dva se staraji o servis.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od McT » 06.11.2014, 22:48 hod.

No já ti odpovídal na tu otázku že ji pořád ležel, tak jsem ti hlavně hledal buildy kde by jsi mohl přežít a tudíž pak dávat i ten support.

Mimochodem ten Sader má možná dobrý účinek, ale hrát za něj by mě asi nebavilo. Jen tam postávat a koukat se :-)

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od Brum » 06.11.2014, 23:17 hod.

Je pravda ze Sader nema tak kratky CDs jako monk ale stejne mlati furt autoattack Elektrify kvuli stunnu stejne jako monk, ktrej ma zase stun/freeze na zbranich a na utoku debuff. Navic beha kolem a pulluje dalsi packy. Me to prijde zabavny. To by nekdo mohl rict ze DH, je prijdeou za roh, polozi 4 sentry a jdou na kafe....

Treba jako support monk nevim co driv mackat a dele nez 1-2 hodiny to s nim nevydrzim. Je to o dost horsi nez mackat dokola jeden skill x-krat za vterinu. Nez jsem to zkusil tak bych to do toho nerekl. WD je trosku vetsi relax co se prstokladu tyce. Ale kdyz to zvoru ja, tak umru jen ja. (pokud teda nepulnu omylem jenom jednu cast elite packu :)). Kdyz to zhnoji WD, tak vetsinou chcipnou vsichni krome me. Ja tam pak stojim a mozna nekdy zacatkem pristiho stoleti bych ten elite pack umlatil...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od Seton » 07.11.2014, 08:46 hod.

Jak píše Brum no :)
Support chary podle mě právě vůbec nejsou jednoduchý na hraní. Chce to vychytat, zaléží na tobě osud celé party pokud jedete vysoký GR, jak to posere support char, jdou do kytek všichni ostatní, to je pravidlo bez vyjímek. Takže 100% zodpovědnost a milion % zodpovědnost na HC. Navíc pokud ty supp skills házíš blbě třeba buff v blbou dobu, BBV na špatnej flek, nestáhneš vše i když bys mohl atd. tak je pryč 50% DMG buffu a přežívší schopnost party :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od Mlok » 07.11.2014, 09:00 hod.

Souhlas. V partě i třeba slow ball DH (který je solo hodně těžký) je na hraní jednoduchý, protože najednou už není nutné řešit složitý resource management na perma SS.

Na HC bych tedy neměl na hraní support charu se zodpovědností za celou partu na vyšších GR.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od Seton » 07.11.2014, 09:07 hod.

Asi tak no, vědět, že jsem svojí chybou zabil 3 full equip chary..to by me mrzelo dlouho. Ale je to jen hra a pokud nehraješ s lidma co to moc prožívají, tak se prostě stalo no, nejsme stroje a chybujem :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od McT » 07.11.2014, 09:48 hod.

Je to hra, tak ono to zase tak prožívat nemá cenu, hlavně ty ranky můžeš chodit pořád dokola :-) Takže pokud někdo hraje support a ten člověk mu nadává tak je blbec. Jak Seton píše nejsme stroje.

OT:
Lehce odbočím, vydíváte hrávat wizardy s dvoumi hydrami a disintegrate, podpořené Arcanem Dynamem? Nebo to ve skupině hraji jen sám?:-)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od Seton » 07.11.2014, 10:04 hod.

McT píše:....hlavně ty ranky můžeš chodit pořád dokola :-)....
No nemůžeš na HC :D :D
Ale jinak je to jasný :)
2 Hydry už jsem neviděl ani nepamatuju :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od McT » 07.11.2014, 10:10 hod.

Na HC ne to je pravda :-)
Já HC nehraji protože, já i s mágem jsem občas rád ve víru boje a to by nedopadlo dobře :)

Hmm, já právě taky ne. S buildem co teď mám (viz můj profil) dávám opravdu nejvíc DMG co mág asi může dát. Ještě to ale není finále, stále zkouším nějaké změny. Oproti Sunkeeperu asi tak 2-3x větší dmg

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od iki » 07.11.2014, 14:58 hod.

Brume koukam, ze hrajes stejneho monka, jako ja, jen se chci zeptat... jake GR jsi s tim zatim sel nejvice? Ja ho mam na HC, jeste mi par veci k lepsimu cdr chybi, ale na T6 se vylozene nudim. Vyssi Grifty moc lidi nechce hrat, aspon z meho FL. A hledat nekde po komunitach, to ne.
Tak jen ze zvedavosti.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/iki- ... o/49820187

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Jaky build na GR40+ s grupou?

Příspěvek od Brum » 08.11.2014, 08:05 hod.

nemuzu se na nej kouknou - page not found.

Ale ja ho hraju pomerne malo. Zustal jsem v klanu sam v podstate ted. Jeden hraje alfu Heroes of the Storm, druhej Heartstone, ostatni se vratili do nasi stary guildy ve WoW. Tento tyden jsem joinul nejaky channely a zkusil ho hrat public. S tim zakladnim gearem jsem dal s nejakyma nemcema GR43 a 44. Bylo to dost v pohode. Umrel jsem asi 2x svoji chybou. GR 46 bychom asi dali taky, kdyby RG nebyl Orlash - tam jsme zarvali vsichni asi 6x. Se svoji tougness na GR43-44 preziju i lighnting z nekolika elitu na 2-3 vteriny, takze tam je prostor pro chybu. Na GR46 uz ne. Tam se Serenity nesmim udelat chybu. Pokud nemas "perma" serenity, tak to na HC nema vubec smysl zkouset. Bude jen otazka casu nez zarves. Nejsem HC hrac, ale hral bych to asi jen tak vysoko, kde stale budu mit prostor pro chybu.

Odpovědět

Zpět na „Monk“