SWK monk 2.1.2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 19.11.2014, 10:07 hod.

Ahoj přátelé :).
Během tohoto týdne, na základě PTR,Zahraničních fór a vlastní inspirace pro Vás nachystám nový build SWK Monka :). Změny v patchi vypadají jako nerf, ale nemusí to tak nutně být :) ;-).
EDIT:
Tak včera první zkouška a jsem víc než mile překvapen. O nerfu nemůže být řeč, spíš bych to viděl na pořádný boost :)
Zkoušel jsem 2 buildy.
1. Lightning SWK s Exploding palmem. Jen lehký test, ale výbuch EP co jsem pozoroval, tak se pohyboval kolem 600-800 mega DMG! Což je brutální číslo! nasazená WKL+Fist of AZ (99% k EP explozi). Vynikající na jakékoliv čištění trashe a slabších elit. Obrovský problém nastává u Rift Guadriana, tam je skoro nemožný ho zabít v GR nad 28 :( :(. Konfigurace gearu není ideální, ale tato slabina zůstane i při TOP gearu. Je potřeba zakomponovat do skills něco na singl dmg, ale zatím nevím co (SSS je pomalý,WoL při dual-weid nedává skoro žádný pecky z hlediska toho, že RiftGuadrian má miliardy životů)

2. Fire SWK. Zatím můj favorit (né Škoda). Tady jsem se zasekl víc a testoval déle. I s mid-low gearem dával 180-250 mega DMG za jeden WoL.
WoL jde castit non-stop se setupem co níže popíšu.
EDIT: Tedy samozřejmě né každý, ten první WoL ještě hituje bez bonusu ;-)

Gear: SWK (helma,ramena,ruce), Cindercoat (+16% Fire, 30 Fire RCR), WH pásek, DD gatě, Crudest boots, Reapers brancers (+fire), Unity-RoRG (oba díru), amu (99%Crit/9,5%CritCh/díry/DEX) a ITGT daibo (48% RCR na WoL). WoL spamuju non-stop a každej spam udělí 180-250 mega dmg, což je krásnej dmg výstup :). Posbíral jsem včera všechny nové gemy a dostal na rank25 ten co má LpS. Momentální hodnota LpS v profilu je 86,000 :) díky tomu stojíte ve s*ač úplně bez problému, na ranku okolo 40 si troufám říct, že skrz pozemní efekty jeden gem nahradí 4set bonus z BT, což je paráda :)
Naposledy upravil(a) Seton dne 20.11.2014, 12:48 hod., celkem upraveno 2 x.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
moonfear
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Bydliště:Frenstat pod Radhostem

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od moonfear » 20.11.2014, 08:20 hod.

Co jsme to vcera zkouseli tak to nerf rozhodne neni a dokonce to vypada ze by sel i nejaky hybridni monkey, skoda ze tam jeste neni upraveny ten lightning set. No jsem zvedavy co se tu ukaze, thumbs up.
Using Tapatalk

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 20.11.2014, 10:42 hod.

EDIT prvního příspšvku, preview, první náhled na test build
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Slw » 20.11.2014, 10:59 hod.

zkoušel sem to chvíli, ale musím říct že se mi to moc líbí. konečně lidi budou o trochu víc hrát a ne jen spamovat mantru. já třeba furt jedu s cyclone str, pro mne se toho moc nezmění (jen přibude variabilita)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 20.11.2014, 13:29 hod.

dps brutální, akorát jsem koukal to video z ptr, no po barbarovi klokanovi je tu mončiči co tancuje neustále kozáčka

dps je pěkný to se musí nechat, ale tento způsob hry se mi zdá poněkud nešťastný (nechám to vyhnít uvidíme jaký to bude v ostré verzi)
Obrázek Obrázek

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od zahron » 20.11.2014, 16:32 hod.

Zdarec, zkoušel jsem novej SWK a je to paráda musím teda říct. Vlastně jediný problém tady už Seton popsal a to je direct dmg do bosse, ale když vezmeme v úvahů že je vlastně ten set buglý, protože neaplikuje tu 1000% explozi přes Madstone via SSS.

Prakticky holy build je pořád stejný.

Holy SWK: Flow of Eternity, Madstone, Strongarmy - setup by vypadal takhle - http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... efg!ZYaZcc (http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... efg!ZYaZcc)

Testováno T6 a GR30. U GR30 jsem došel k bossovi strašně rychle s náskokem tak 3 minuty ale problém prostě nastal. :)

Chtěl bych testnout fire SWK s LTK, ale nemám Gyana, a vlastně ani nevím jaký ostatní itemy bych používal.

zatím bye
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 20.11.2014, 16:37 hod.

Hmmm, podle mě se nejedná o bug. Zvýšené dmg na EP se aplikuje pouze v případě, že použiješ a hitneš moba skillama vypsanýma na setu a tam SSS není. Aby se ti spustil bonus, musel by jsi nahodit EP přes Madstone a pak moby hitnou nějakým skillem co je napsaný na setu aby se na ně aplikoval bonus.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od zahron » 20.11.2014, 17:56 hod.

Tak to ať upraví ten Madstone nebo ten set bonus, protože jinak to je ho*no a Madstone je naprosto zbytečný když to nepočítá jako cast exploding palm ale apply exploding palm.

Protože kdyby to šlo takhle jak říkám tak by se stím dali zabíjet i bossové.
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od tomisco » 21.11.2014, 01:16 hod.

Hezké. Nechce se mi znovu instalovat PTR, tak tu budu sledovat vývoj a těšit se. A syslit spešl helmy, daiba a SWK. :)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od dawemorraless » 21.11.2014, 07:40 hod.

místo sunwuko helmy dát amulet a tenhle spirit stone http://eu.battle.net/d3/en/item/tzo-krins-gaze
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 21.11.2014, 09:59 hod.

Dawe, zkoušel jsem a stále mi vychází líp kombinace SWK helma a normal amu.
Zdá se mi totiž, že na dálku moc nefunguje ten klon z SWK a přicházíš o bonus :/
Jinak tady pár obrázku z PTR ;-)
Ahoj.
Udělal pár screenshotů z Monka PTR z mé verze Lightning EP.
Včera jsem si dal záležet a podařil se screen s miliardou dmg u výbuchu EP. Což je ještě víc, než sem včera psal. Takže patch,pokud vyjde takhle, bude pro Monky nový úsvit :) :). Taky jsem zkoušel Cold EP a do party a hlavně na Trialy to bude opravdu pecka :)

Light_EP gear:
http://www.ulozisko.sk/obrazky/710012/Light_EP.jpg
Light_EP 1 miliarda DMG :) :)
http://www.ulozisko.sk/obrazky/710009/Light_EP_2.jpg
Light_EP 1 miliarda DMG podruhé :) :)
http://www.ulozisko.sk/obrazky/710011/Light_EP_DMG.jpg
Fire_WOL_můj gear (všiměte si hodnoty LpS :D
http://www.ulozisko.sk/obrazky/710010/Fire_WoL.jpg
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od dawemorraless » 21.11.2014, 16:45 hod.

Seton mě to přišlo v poho kam hodim zvon tam se spawne minion a další rána jde už kolem 120mio je teda fakt že gear mám hroznej a neměl sem ani kameny :)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 21.11.2014, 18:40 hod.

hmm hmmm, tak na to ještě mrknem no, oni to taky mění prakticky pod rukama, co platilo včera neplatí dnes a tak :D.
Nezdá se mi tam víc věcí, třeba jako že na Rift Guadrianovy mě občas procne WoL bez bonusu i když bych ho měl mít a tak. Ale to se potřebuju podívat pořádně
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 27.11.2014, 12:17 hod.

včera jsem gamblil setovou helmu a dostal jsem http://eu.battle.net/d3/en/item/tzo-krins-gaze tak to musím někdy otestovat, mám v truhle nachystanou už i hezkou http://eu.battle.net/d3/en/item/incense ... and-temple se skoro 4000 dps akorát čekám na dírkovač

je mi jasný že to bude fungovat až po změně setu, ale myslím že nějakých skoro 50% + ke skilu jen na těhle dvou věcech je moc pěkný
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 27.11.2014, 12:46 hod.

Včera sem na to zase chvilku vlítl. Už vím, proč se mi zdálo, že to nefunguje na dálku. Protože jsem to občas hodil do prázdna, kde WoL v pohodě zacastíš, ale pokud není zacílenej mob, tak clon procne u tebe, místo u dopadu WoL :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 27.11.2014, 13:35 hod.

no takže to funguje paráda, tohle bude teda asi super kombo ještě sehnat lepší setovej amulet,

nevíš kde ještě jde + % skil WOL natočit?

skoušel jsem teda zatím jen ten bleskovej sloup uvidíme jakej element bude nejlepší až to vyjde
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 27.11.2014, 13:45 hod.

Já fire s Cindercoatem abych mohl castit viic a viiic :D. Kde se dá natočit WoL ti přesně teď neřeknu :/. Jinak SWK amu jsem dropld moooc pěknej...ale na PTR :D s dírou v základ crit a crit a dex :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 27.11.2014, 14:15 hod.

akorát jsem koukal borce má captain gatě a belt - redukce costu a cooldown, mystic aly s botkama takže +8 spirit regen, k tomu dává momentálně palmu, ve videu na yt má ještě sw ale už mu díky skilům a vekýmu cdr stačí spirit, má korunu pro další cdr, jinak klasika augh chesta + bracery, wh, setové ramena ruky a amu hůlka s redukcí costu, rorg a soj

docela to drtí spirit mu stačí takže nemá generátor a hází jen pilary okolo sebe

https://www.youtube.com/watch?v=Fezjjo31XZE
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od tomisco » 28.11.2014, 12:47 hod.

Zkoušel jsem to s CDR kolem 50%, ale bez spirit generátoru se mi to hrálo blbě. Tak jsem Captaina a všechno na CDR vyházel a hraju to jen se spirit regenem. Ten mám skoro 16, tak pilíře můžu sázet skoro nonstop. Hraje se to celkem dobře. Jen Epiphany mi chybí, takže s tímhle buildem na HC nelezu na T6 nebo GR 22+. Zkoušel jsem většinu run na WoL a s pilířema se mi to hraje asi nejlépe. Ještě potřebuju dropnout Inna's gatě. Pak chci zkusit pásek na lightning, kombo chesta a bracery Auchild nebo všechny mantry. Co vyjde nejlépe. Nebo samozřejmě Tzo Krin's Gaze + Sunwuko amulet. Helmu ještě nemám.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/tomi ... o/50578677

WoL se dá narolovat jen na botách a na helmě. Tekže 20-30% helma a boty + 25-30% tyč Incense Torch of the Grand Temple. Nebo boty 10-15% + Tzo Krin's Gaze 20-25% + tyč 25-30% (maximálně tedy +70% WoL na itemech).

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 04.12.2014, 07:05 hod.

tak a máme tu změnu

Posted by Nevalistis
We've got another update coming regarding the Sunwuko set. A slight change will be coming to the 4-piece bonus in the next PTR patch:

Monkey King's Garb
4-piece set bonus has been slightly redesigned
When your decoys explode, you gain a buff that increases the damage of Cyclone Strike, Exploding Palm, Lashing Tail Kick, Tempest Rush, and Wave of Light by 500% for 3 seconds.


This should help make this damage boost feel a little less clunky and more reliable to use in practice. As always, thank you so much for your feedback and we look forward to hearing your thoughts as we move on to the next phase of PTR testing!
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Monk“